Skocz do zawartości

Sentencje na dziś


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, foczka63 napisał:

36161061_412141622604238_756910107425505Kniecznie muszę to moim dzieciom wysłąć:):):)

Jak moje córy były małe wiecznie się kłóciły. Kiedyś jechałyśmy pociągiem i na widok stada krów jedna powiedziała do drugiej "Popatrz, to ty i twoje siostry" :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Jak moje córy były małe wiecznie się kłóciły. Kiedyś jechałyśmy pociągiem i na widok stada krów jedna powiedziała do drugiej "Popatrz, to ty i twoje siostry" :szydera:

Niczym w "Moje córki krowy",kiedy ojciec mówi do dorosłych córek na widok krów na polu- oooo,wasze koleżanki:):):)hi hi hi

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Jak moje córy były małe wiecznie się kłóciły. Kiedyś jechałyśmy pociągiem i na widok stada krów jedna powiedziała do drugiej "Popatrz, to ty i twoje siostry" :szydera:

I tak masz szczęście M+J , że do chlewika nie zajrzały :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Pewnie tylko dla szpanu :d

Dla doooo.....nie widzisz ile pomyłeczek w czytaniu uskuteczniam ? Ktoś napisze feniks ....ja odczytam penis ....ktoś napisze ...wszystko do zupy ...ja odczytam ...do rymu ....Dalekowidz jestem ....A tak po cichutku : pięknie moje zmarchy przykrywają :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dla doooo.....nie widzisz ile pomyłeczek w czytaniu uskuteczniam ? Ktoś napisze feniks ....ja odczytam penis ....ktoś napisze ...wszystko do zupy ...ja odczytam ...do rymu ....Dalekowidz jestem ....A tak po cichutku : pięknie moje zmarchy przykrywają :szydera:

To jesteś szczęściara . Ja noszę plusy i przez te cho.ne szkla moje malutkie zmarszczulki  :haha:wyglądają jak kratery :mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, violka napisał:

To jesteś szczęściara . Ja noszę plusy i przez te cho.ne szkla moje malutkie zmarszczulki  :haha:wyglądają jak kratery :mur:

Ja noszę minusy i też mam kratery. Ciekawe dlaczego? Pewnie od mrużenia ślepi swych niebieskich, oraz od cięzaru oprawekxd Albo,żebym miała wymówkę na wybuchy w wyniku mendopauzy:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Ja noszę minusy i też mam kratery. Ciekawe dlaczego? Pewnie od mrużenia ślepi swych niebieskich, oraz od cięzaru oprawekxd Albo,żebym miała wymówkę na wybuchy w wyniku mendopauzy:oklaski:

To od częstego mrużenia oczu , coby nie widzieć tego czego się nie chce :haha: ja mam jeszcze te między brwiami , które świadczą o mojej przeogromnej niechęci to pewnych rzeczy :szydera: 

Te świadczące o inteligencji , też posiadam :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

I tak jestem zdziwiona. Jakos tak sobie utrwalilam Twoj obraz bezbrylowy. :haha:

Kiedyś zakładałam tylko do czytania .Teraz łapię się na tym , że z kimś rozmawiam ...na żywo ..kamerka ...to ich nie ściągam . Dopiero jak podniosę dupsko i ...kroki dziwne stawiam ...to wiem , że muszę bryle z nosa zdjąć :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, violka napisał:

To od częstego mrużenia oczu , coby nie widzieć tego czego się nie chce :haha: ja mam jeszcze te między brwiami , które świadczą o mojej przeogromnej niechęci to pewnych rzeczy :szydera: 

Te świadczące o inteligencji , też posiadam :d

Ja tez mam na czole! Ja też! Ale moje sa od ciężkiej pracy! Strasznie muszę się natrudzić, aby koczujący mi pod rozczochraną mózgojad, nie zechciał popenić seppukuxd

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, violka napisał:

Miała , miała :cool: tylko  cwaniara jedna , podczas pozowania  chowała je we włosach :d ja tylko łapę z fajką chowam za tyłkiem 

Ja pozuję z ćmikiem w ustach. Czasami lubię wyglądać jak menel. Odstraszam nieprzyjazne mi formy (współ)życia:haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Kiedyś zakładałam tylko do czytania .Teraz łapię się na tym , że z kimś rozmawiam ...na żywo ..kamerka ...to ich nie ściągam . Dopiero jak podniosę dupsko i ...kroki dziwne stawiam ...to wiem , że muszę bryle z nosa zdjąć :szydera:

Znam ten ból. Najbardziej w sklepie mnie to dobija. Gapię się na cene - bryle weg. Chce obejrzeć towar - bryle na kichawę. A jak zapomnę o kolejności to przypominam żula spod Delikatesów. Ruchy jakieś nieskoordynowane mam i wyglądam jakbym tańcowała break dance:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Miała , miała :cool: tylko  cwaniara jedna , podczas pozowania  chowała je we włosach :d ja tylko łapę z fajką chowam za tyłkiem :haha:

Mądra dziewczynka ---- to taka sentencja moja ...jakby...coby w temacie się zmieścić ....Tak , że nie bierz se jej za bardzo do serca  :szydera:

W maju ...na przyjęciu komunijnym mojego wnuczka , fotografka robiła sesje zdjęciowe . Dwa zdjęcia mam zrobione tylko z moimi dziećmi . Gęba wyszła bardzo ok...fałdki tluszczowe prawie niewidoczne , ale jak można komukolwiek pochwalić się takim zdjęciem jak - nie dość , że matka (czółenka ok. 5 cm obcas ) mały karakan przy nich to ....koniecznie z cugasem w łapie ! :szydera:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Mądra dziewczynka ---- to taka sentencja moja ...jakby...coby w temacie się zmieścić ....Tak , że nie bierz se jej za bardzo do serca  :szydera:

W maju ...na przyjęciu komunijnym mojego wnuczka , fotografka robiła sesje zdjęciowe . Dwa zdjęcia mam zrobione tylko z moimi dziećmi . Gęba wyszła bardzo ok...fałdki tluszczowe prawie niewidoczne , ale jak można komukolwiek pochwalić się takim zdjęciem jak - nie dość , że matka (czółenka ok. 5 cm obcas ) mały karakan przy nich to ....koniecznie z cugasem w łapie ! :szydera:

 

Daj te zdjęcia do obróbki , nich wstawią ci kwiatka w miejsce fajki :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...