Skocz do zawartości

Poszukiwana-Poszukiwany :D


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Grzegorz B napisał:

Uffff. Zawsze tak jakoś mi lepiej jak ktoś ma gorzej :p żart oczywiście

Żart, nie żart ale coś w tym jest. Gdy  zaczynam się użalać na sobą ale tak już  okrutnie, że bardziej nie można i widzę, że ktoś ma zdecydowanie gorzej niż ja  to jakoś nie jest mi już tak bardzo siebie żal jak było wcześniej.

Edytowane przez Alina 1
  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Alina 1 napisał:

Żart, nie żart ale coś w tym jest. Gdy  zaczynam się użalać na sobą ale tak już  okrutnie, że bardziej nie można i widzę, że ktoś ma zdecydowanie gorzej niż ja  to jakoś nie jest mi już tak bardzo siebie żal jak było wcześniej.

To jest metoda Pollyanny....zawsze działa :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, 1bozka napisał:

A co Wam tak wesolo ze ja mam dalej:cool: niedobre:trele:

Biedna jesteś, to prawda, że tyle godzin musisz się tłuc w busiku. Wcale nie cieszę się z tego powodu, że Ty masz gorzej tylko, że ja mam lepiej. Przestanę się rozwijać bo się kompletnie zamotam. Lepiej zrobię idąc do sklepu po  sukienkę nad którą wczoraj myślałam. 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Akurat teraz nie skupiliśmy się na tobie...:szydera: Na tapecie była metoda podnosząca samopoczucie do znośnego poziomu...:oklaski:

jak zwal tak zwal ale i tak mam dalej a na dodatek to nie wiem o ktorej moj kierowca przyjedzie miedzy 17 a 24 ....dzis na pewno

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Ty się lepiej wyspowiadaj jak długo tam jeszcze będziesz i czy nadal jest tak dobrze jak się zapowiadało ?

Jeszcze 9 dni. Wracam w sobotę za tydzień 21 kwietnia,  Sindbad z Hamm. Jest przefajnie. Dietmar to sama łagodność, śpi 13 godzin na dobę ciurkiem, później w międzyczasie drzemie. Rodzina spoko.  Bywają na chwilkę co drugi dzień. Dosłownie na 10 minut. Szkoda wyjeżdżać

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grzegorz B napisał:

Jeszcze 9 dni. Wracam w sobotę za tydzień 21 kwietnia,  Sindbad z Hamm. Jest przefajnie. Dietmar to sama łagodność, śpi 13 godzin na dobę ciurkiem, później w międzyczasie drzemie. Rodzina spoko.  Bywają na chwilkę co drugi dzień. Dosłownie na 10 minut. Szkoda wyjeżdżać

to super ja tez mam bardzo  przyjazna babcie nie konfliktowa..rodzina tylko telefonuje do niej ale tez sa ok. Zero stresu i problemow,teraz to w agencji tylko o takie babcie bede sie pytac

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

to super ja tez mam bardzo  przyjazna babcie nie konfliktowa..rodzina tylko telefonuje do niej ale tez sa ok. Zero stresu i problemow,teraz to w agencji tylko o takie babcie bede sie pytac

Ja właśnie po powrocie chcę zmienić agencję. W innym wątku zapytałem nawet o agencje warte pokecenia2

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Grzegorz B napisał:

Ja właśnie po powrocie chcę zmienić agencję. W innym wątku zapytałem nawet o agencje warte pokecenia2

Jednemu pasuje ta agencja, innemu inna. Trzeba chyba samemu szukać. Ważne i tak jest samo miejsce pracy a to już duża sztuka by trafić na fajne miejsce. Ja teraz wolę mniejsze agencje bo po prostu lubię jak od razu wiedzą że to ja dzwonię i gdzie jestem. Tak  się lepiej czuję i lepiej zarabiam. :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Jednemu pasuje ta agencja, innemu inna. Trzeba chyba samemu szukać. Ważne i tak jest samo miejsce pracy a to już duża sztuka by trafić na fajne miejsce. Ja teraz wolę mniejsze agencje bo po prostu lubię jak od razu wiedzą że to ja dzwonię i gdzie jestem. Tak  się lepiej czuję i lepiej zarabiam. :haha:

No więc ja chcę do małej agencji. Po tych wszystkich numerach jakie wykręciła mi moja agencja moloch... nawet teraz. Ale nie ważne. Rzucam ich :oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z agencjami bywa różnie to prawda ale w każdej można trafić tak na dobre jak i złe zlecenie. Pracuję w opiece już szósty rok i jak do tej pory byłam zatrudniona  tylko w dwóch agencjach. Pierwsza była mała i kontakty interpersonalne były super. Teraz pracuję w dużej i trochę  się wkurzam, że aby załatwić jedną sprawę rozmawiam czasem z trzema różnymi osobami ale za to mam świetną koordynatorkę niemiecką na miejscu i miłego pdp. Jest to już moje drugie dobre  zlecenie z  tej agencji. Moje koleżanki trafiły niefajnie i one nie powiedzą ani jednego dobrego słowa. Wręcz odwrotnie.To nie agencje są winne tylko ludzie w nich pracujący i po części my sami. Wiadomo. Gdy ktoś jedzie po raz pierwszy nie wie na co należy zwrócić uwagę. Z czasem zdobywa się doświadczenie i lampka powinna się zapalić gdy czytamy ofertę. Pomaga także nasza dociekliwość, a nie bierne słuchanie tego co nam się mówi. Naprawdę jest wiele czynników, które powodują, że jesteśmy zadowoleni bądź nie ze współpracy. Mimo tak daleko posuniętej ostrożności to i tak można trafić na minę. Czasem potrzeba odrobiny zwykłego szczęścia.

Edytowane przez Alina 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...