Skocz do zawartości

Poszukiwana-Poszukiwany :D


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Magdzie napisał:

Nie czytam na bierzaco. , i nie chce mi sie wertowac stron , ale mam pytanie : Co z Nugatka, wyjasnilo sie nieporozumienie , bo juz kilka dni minelo ... 

Też bym chciała wiedzieć i oczekiwałam odpowiedzi w dniu wczorajszym. Uważałam Moderatora za osobę poważną acz nie pozbawioną poczucia humoru co bardzo lubię i cenie w ludziach.....dziś zaczynam mieć wątpliwości....

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Magdzie napisał:

Przykre to bardzo, ze tak nas traktuja , poczekam jeszcze moment i wnioski wyciagne sama.

Nie wiadomo Madziu , czy do tego popełnionego przestępstwa ( logowania w jednym miejscu ) nie będzie potrzebne powołanie komisji śledczej ? ....Przecież to poważna sprawa jest ...może nawet w parlamencie będą dyskutować ...jakieś głosowanie nawet ....

Bo u nas tutaj widocznie tak jest jak za starych , dawnych czasów w Sowieckim Sojuzie bywało ( żart ) ....

Rastrielać ....a potem ....winien ili niet ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, 1bozka napisał:

....i tak juz pozostanie...

Nie gadaj, ze tak to zostanie bez wyjasnienia.Nalezy sie chyba to nam?.Przeciez wiemy , ze Nugatka , to Nugatka , zaden glonojad .Boli mnie to bardzo , ze niewinna osoba zostala bardzo skrzywdzona , wiem jak czuje sie taka osoba .Ja wierze w ludzi i ze prawda zawsze wyjdzie na jaw , moze naiwna jestem((, zycie nie raz dalo kopa , a ja wciaz ufam.Bardzo przykro mi z tego powodu ...

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Magdzie napisał:

Nie gadaj, ze tak to zostanie bez wyjasnienia.Nalezy sie chyba to nam?.Przeciez wiemy , ze Nugatka , to Nugatka , zaden glonojad .Boli mnie to bardzo , ze niewinna osoba zostala bardzo skrzywdzona , wiem jak czuje sie taka osoba .Ja wierze w ludzi i ze prawda zawsze wyjdzie na jaw , moze naiwna jestem((, zycie nie raz dalo kopa , a ja wciaz ufam.Bardzo przykro mi z tego powodu ...

Mnie też Bozia tak pokarała...wierzę i wierzyć nie przestanę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wystarczy napisać , że się kogoś nie chce na swoim forum a nie wymyślać jakieś bzdury niskich lotów o multikontach , których rzecz jasna nie ma ( w wykonaniu N i P ) i nigdy nie było . Żenująca sytuacja , która świadczy nie o użytkownikach , bo oni są pozbawieni możliwości wypowiedzi , tylko ...no właśnie o kim ...Nie wiem jak dla Was kochani , ale dla mnie to jest bardzo dziwne . Raptem tych dwoje ukaranych i nie do końca wiadomo dlaczego . Nie uwierzę , że biegli w swym fachu informatycy nie potrafią tego sprawdzić , że to nie są klony , tylko zwyczajni użytkownicy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Mnie też Bozia tak pokarała...wierzę i wierzyć nie przestanę...

Mirelko ...Bozka ..i inne dziewczyny " zasiedziałe " tutaj ...chcę Wam podziękować nie tylko we własnym imieniu , bo i " dwójki zainteresowanej " , że macie odwagę odezwać się , prosić Moderację o wyjaśnienie i rozwiązanie ostatecznie tego nieporozumienia ...jakie nastąpiło a końca jakoś nie widać , bo trwa i trwa ....

Mam gorącą prośbę do znajomych , którzy teraz jako coś wyskoczyło ....zwyczajnie zawracają mi doopę . Nie piszcie do mnie maili i innych bzdur z zapytaniami i ..." o matko ...co to się stało , że Nugatka i Paolo bany dostali ???" ....Nie odpowiem Wam na takie pytania , bo zwyczajnie nie mam na to ochoty i ..szkoda mojego cennego czasu .... A domniemania , że Elfina palce w tym macza ...albo ...to te od nas , bo nawet głosu w sprawie nie zajmą ....zostawcie dla siebie . Ja takich domniemań ani przypuszczeń nie potrzebuję wysłuchiwać ( czytać ) a tym bardziej odpowiadać Wam na nie . Macie ochotę to wypowiedzcie się same tutaj ...na tym forum ...i to głośno ! ... A żeby było śmieszniej to Wam tutaj napiszę " to są plotki i pomówienia " , czyli ulubione odpowiedzi O ( na zielono ) .....Ja mam grupkę ( niewielką ) znajomych z którymi utrzymuję regularny kontakt i mi to wystarczy a zapychanie mojej skrzynki mailowej bzdurami i podpuszczaniem jest zbyteczne i nie na miejscu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Przecież wystarczy napisać , że się kogoś nie chce na swoim forum a nie wymyślać jakieś bzdury niskich lotów o multikontach , których rzecz jasna nie ma ( w wykonaniu N i P ) i nigdy nie było . Żenująca sytuacja , która świadczy nie o użytkownikach , bo oni są pozbawieni możliwości wypowiedzi , tylko ...no właśnie o kim ...Nie wiem jak dla Was kochani , ale dla mnie to jest bardzo dziwne . Raptem tych dwoje ukaranych i nie do końca wiadomo dlaczego . Nie uwierzę , że biegli w swym fachu informatycy nie potrafią tego sprawdzić , że to nie są klony , tylko zwyczajni użytkownicy .

Istotnie.....sprawa jest conajmniej dziwna i owiana tajemnicą....tylko jaką? Jestem w stanie zrozumieć karę dla Paola ale ban dla Nugatki to jakaś horrendalna pomyłka. A to, że Moderator milczy jak zaklęty to jest nieładnie i niegrzeczne z Jego strony. Tym bardziej, ze obiecał sprawę wyjaśnić i nas o tym poinformować. 

Tracę wiarę w ludzi przez taką indolencję. Co innego sie pisze a co innego robi. Jeśli Paolo i Nugatka to persona non grata na tym forum to proszę nas o tym poinformować. Wtedy będę wiedziała komu mam za to podziękować.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...