Skocz do zawartości

Poszukiwana-Poszukiwany :D


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Poszukuję Nugatki i Paola . Mam nadzieję , że  ich konta zostaną przywrócone , bo jak to wygląda , że Paolo dostał bana za pyskówki z kimś , kto okazał się być ( powinnam napisać z klonem ) użytkownikiem niemile tutaj widzianym ( ? ) , czyli jakby był nieobecnym ...Można dostać bana za kogoś , kogo praktycznie nie ma ? ...Śmieszne ...albo lepiej tragikomiczne ....

Nugatka ...nikomu nic nie zawiniła i ma bana , że niby Paolo i Nugatka to ta sama osoba . To , że są razem , parą nie znaczy , że klonami . To dwie odrębne osoby i wszyscy o tym doskonale wiemy ....

Mam trochę żalu do byłych  użytkowników Op.24 ...dlaczego nie ujmiecie się , nie bronicie ....Przecież to WY doskonale znacie Nugatkę i Paola i wiecie , że nie są klonami ...Jakieś to przykre . Szybko zapomnieliście ...albo ...pamiętliwe jesteście ? ...Jak zwał tak zwał . To niedobre i to drugie paskudne .

P. S ...Nie wiedziałam gdzie mam tego posta napisać a nie chciałam przeszkadzać w " rozmowach przy kawie "

No co. Teraz to czytam i z całą odpowiedzialnością potwierdzam, że Paolo i Nugatka są mi znane z innego forum, jako dwie odrębne osoby. 

Nugatka bardzo miła, przyjazna i sympatyczna Uczestniczka dyskusji, nie wadząca nikomu. Wręcz przeciwnie, bardzo życzliwie nastawiona do ludzi.

No Paolo ze swoistym poczuciem humoru jest. To nie Jego wina, że błyskawicznie "wyczuwa" różne dziwnie zachowujące się osoby i daje temu wyraz na piśmie. 

Paolo, Bosze jak wrócisz, tylko mnie nie opie..laj. :-)))) 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, violka napisał:

Kochany nasz @Moderatorze :) Czy mógłbyś jeszcze raz pochylić się nad sprawą Paolo i Nugatki . Dziewczyny bardzo tęsknią i oczekują chociaż wyjaśnienia czy przyjrzałeś się dokładniej , czy to jest jedna osoba . Oczekuję na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby     Pozdrawiam violka        

Nie. To są osoby dwie. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, violka napisał:

Kochany nasz @Moderatorze :) Czy mógłbyś jeszcze raz pochylić się nad sprawą Paolo i Nugatki . Dziewczyny bardzo tęsknią i oczekują chociaż wyjaśnienia czy przyjrzałeś się dokładniej , czy to jest jedna osoba . Oczekuję na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby     Pozdrawiam violka        

:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielce szanowny PANIE    @Moderatororze. Nie znam osobiscie  Paolo i Nugatki ale skoro moi forumowi koledzy twierdza ze to dwie osoby nie mam powodu im nie wierzyc. Prosze bardzo o wyjasnienie nam  wszystkim   sprawy tychze zakochancow. w kwesti czy jesto jedna czy dwie osoby. .Prosze o pozytywne i szybkie  rozpatrzenie naszych prosb. Pozdrawiam Bozka

PS Nadmieniam ze forum przestaje tetnic zyciem nie wiem moze to spowodu tejze niewyjasnionej sprawy.

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Nie śpię od 4-tej ...turlałam się w łóżku , ale nie mogłam zasnąć . Teraz kręcę się po chałupie , nic mi się nie chce ...a nie wiem co dzień przyniesie . Wczoraj rano było wiadomo , że PDP-ny wyjdzie dziś ze szpitala ....Podczas powrotu z tegoż dowiedziałam się od " prawnej " , że dziś będzie wiadomo , czy wyjdzie ze szpitala , czy jeszcze zostanie w nim . Pomaleńku mam serdecznie dość tych szpitalnych posiedzeń . Prawna zabiera mnie ok. 11-tej i mimo obietnic , że " dziś przyjadę po ciebie szybciej ...krótko po 15-tej ! " kończy się tylko na obietnicy . Przyjeżdża  ok. dwóch godzin później ...poskacze , pobiega jak kot z pęcherzem i ....jedziemy . W domu jestem ok. 18-tej ....I tak w kółko ..codziennie . Już jestem tym zmęczona . Gdyby było bliżej to bym jej powiedziała , że wrócę sama ..busem , ale to jest zbyt daleko i żeby dostać się na tą moją wiochę potrzebowałabym dwóch godzin ....bezpośredniego busa nie ma , tylko " przesiadki " .... Piję kawę i modlę się , żeby mi tego dziadeczka już dzisiaj oddali . Będzie ciężko ..widzę to już gołym okiem ...chociaż prawna twierdzi , że w domu to on będzie oho...hoooo....a może i jeszcze bardziej sprytny ... Co tam ...aby do 27 kwietnia i wypad stąd ....mimo ogromnej sympatii do dziadeczka i jako takiej do prawnej to wypad i już .....bez powrotu na to miejsce ....Nooo...ciutkę za dużo się rozpisałam ...ale co tam ...nie wszyscy muszą czytać ...

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
O matkoo...gdzie ja się przywitałam ...pomroczność jasna ....chyba .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry .....

Nie śpię od 4-tej ...turlałam się w łóżku , ale nie mogłam zasnąć .(...).

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Basiu, może skup się na tym, że niedługo wyjeżdżasz, to tylko dwa tygodnie i jakby źle nie było, to dasz radę!

 

Co do poszukiwań, to wczoraj rano prosiłam moderację o wyjaśnienie sprawy likwidacji kont. Mam bardzo mieszane uczucia, co do tego, jak się traktuje forumowiczów. Jakaś odpowiedź się nam należy, bo ta cisza też mówi wiele i niestety, w moich uszach nie brzmi dobrze.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, salazar napisał:

Basiu, może skup się na tym, że niedługo wyjeżdżasz, to tylko dwa tygodnie i jakby źle nie było, to dasz radę!

 

Co do poszukiwań, to wczoraj rano prosiłam moderację o wyjaśnienie sprawy likwidacji kont. Mam bardzo mieszane uczucia, co do tego, jak się traktuje forumowiczów. Jakaś odpowiedź się nam należy, bo ta cisza też mówi wiele i niestety, w moich uszach nie brzmi dobrze.

Napisałam przed chwilą prośbę do Moderatora na "Sprawy forum". Myślę, że cisza jest spowodowana tym, że w instrukcji forum została zamieszczona informacja, iż jedynym miejscem do komunikacji jest właśnie wątek "Sprawy...". Do niedawna pisało się na priv, albo umieszczało nick Moderatora w wątkach. Zatem oficjalnie, wg nowych wytycznych napisałam w miejscu do tego przeznaczonym. Mam nadzieję, że poskutkuje. Piszcie tam. W kupie siła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Napisałam przed chwilą prośbę do Moderatora na "Sprawy forum". Myślę, że cisza jest spowodowana tym, że w instrukcji forum została zamieszczona informacja, iż jedynym miejscem do komunikacji jest właśnie wątek "Sprawy...". Do niedawna pisało się na priv, albo umieszczało nick Moderatora w wątkach. Zatem oficjalnie, wg nowych wytycznych napisałam w miejscu do tego przeznaczonym. Mam nadzieję, że poskutkuje. Piszcie tam. W kupie siła. 

Dzięki, ale jakoś "w kupie siła" do mnie nie przemawia. Moderator obiecał publiczne wyjaśnienie sprawy, więc po prostu powinien to zrobić, o ile siebie i nas traktuje poważnie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, salazar napisał:

Dzięki, ale jakoś "w kupie siła" do mnie nie przemawia. Moderator obiecał publiczne wyjaśnienie sprawy, więc po prostu powinien to zrobić, o ile siebie i nas traktuje poważnie.

Jestem na forum niezbyt długo, ale do tej pory nie zawiodłam się na Moderatorstwie. A mieliśmy już parę razy zgrzyty podobnej rangi. Pokładam nadzieję w zdrowy rozsądek Modusia i mam nadzieję, że sprawa się wyjaśni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat osobiście nie znam obu " wyrzutków " ,ale znam inne osoby , które ich poznały osobiście i to z tej bardzo dobrej strony.

Wyjaśnienie tej zaistniałej sytuacji jest w interesie Nas wszystkich ,bo uczucie niesmaku pozostało i jakiś fetorek się rozszedł ,a to nikomu nie służy ,a w szczególności forum i użytkownikom tegoż...mam niejasne uczucie deja vu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Afryka napisał:

Ja akurat osobiście nie znam obu " wyrzutków " ,ale znam inne osoby , które ich poznały osobiście i to z tej bardzo dobrej strony.

Wyjaśnienie tej zaistniałej sytuacji jest w interesie Nas wszystkich ,bo uczucie niesmaku pozostało i jakiś fetorek się rozszedł ,a to nikomu nie służy ,a w szczególności forum i użytkownikom tegoż...mam niejasne uczucie deja vu.

Mieliśmy już zdarzenie podobnie skutkujące. I tym razem klonik uczynił das selbe...:( Wierzę mocno, że Moduś stanie na wysokości zadania i cała sytuacja znajdzie szczęśliwe zakończenie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Mieliśmy już zdarzenie podobnie skutkujące. I tym razem klonik uczynił das selbe...:( Wierzę mocno, że Moduś stanie na wysokości zadania i cała sytuacja znajdzie szczęśliwe zakończenie....

Wiesz jakie jaja by były , gdyby np. dzisiaj ? ...Dziś z jednego miast by nadawali . Chwalili się już z tydzień temu , że Paolo na widzenie do Nugatki jedzie ...czy kominowe jakieś ...jak zwał tak zwał . Może bozia da , że z naszymi FM i Orimkiem spotkają się na piwie ? ... Ja już pierwsze foty ze spotkania otrzymałam . zabroniłam ( wręcz ) przysyłania mi fotek z jakąś wyżerką solidną ...zupina marna na obiad u mnie dzisiaj ...Załamki bym dostała .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Wiesz jakie jaja by były , gdyby np. dzisiaj ? ...Dziś z jednego miast by nadawali . Chwalili się już z tydzień temu , że Paolo na widzenie do Nugatki jedzie ...czy kominowe jakieś ...jak zwał tak zwał . Może bozia da , że z naszymi FM i Orimkiem spotkają się na piwie ? ... Ja już pierwsze foty ze spotkania otrzymałam . zabroniłam ( wręcz ) przysyłania mi fotek z jakąś wyżerką solidną ...zupina marna na obiad u mnie dzisiaj ...Załamki bym dostała .

To niech tobie tych fot nie przesyłają, ale ja bym oczka napasła...:haha: A o tym kominowym to pamiętam....środa miała być i środa jest....:haha: Oj będzie się działo.....:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

To niech tobie tych fot nie przesyłają, ale ja bym oczka napasła...:haha: A o tym kominowym to pamiętam....środa miała być i środa jest....:haha: Oj będzie się działo.....:oklaski:

Też tak myślę , że będzie się działo ....żeby tylko stanął .........na wysokości zadania . Lata bidulek też już swoje ma ....przecież .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Też tak myślę , że będzie się działo ....żeby tylko stanął .........na wysokości zadania . Lata bidulek też już swoje ma ....przecież .

No jest młodszy od większości z nas ,więc o co chodzi.?:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...