Skocz do zawartości

Poszukiwana-Poszukiwany :D


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Teresadd napisał:

Tak jest .Żona żoną ,mąż mężem,ale o forum pamiętamy.

Tereniu, no musi nacieszyć sie Ukochana przecież....po takiej rozłące biedny...po takim poście,można rzec o wodzie i chlebie...niech ma trochę przyjemności w gniazdku tym swoim :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktokolwiek widział ktokolwiek wie!                                                                                     UWAGA POLACY NA TERENIE NIEMIEC ORAZ WSZYSCY PAŃSTWO OD SZCZECINA DO PIŁY I CHODZIEŻY!!!!!

Mateusz Kawecki, lat 30, zaginął 29.03.2018 r. w drodze z Hanoweru (Niemcy), do domu swojej dziewczyny, w województwie wielkopolskim, gdzie miał spędzić święta.
O godzinie 10:22 rozmawiał z ojcem, któremu powiedział, że za dwie godziny będzie w miejscu zamieszkania dziewczyny i że aktualnie jest w okolicach Szczecina. 
Nie bardzo wiadomo, przez które przejście przekraczał granicę (do tej pory nie sprawdzono monitoringu z przejść granicznych), mógł to zrobić w Lubieszynie (na północ od Szczecina) lub w Kołbaskowie. 
Jechał, nie nowym, lekko poobijanym, granatowym BMW na niemieckich tablicach H LM 680, którym zawsze podróżował do Polski.
Według policji, która sprawdziła logowanie telefonu Mateusza wiemy, że jego telefon, o tej godzinie nie logował się do sieci na terenie Polski. Zdaniem policjantów, polska sieć nie wyłapała jego niemieckiego numeru. 
Podczas tej rozmowy z ojcem ( z którym razem od kilku lat pracował w firmie niemieckiej i mieszkał z nim), zarówno ton jak i sama rozmowa nie zaniepokoiły ojca. Po jakimś czasie, rodzina próbował się z Mateuszem skontaktować, jego telefon milczał. Kiedy nie zameldował się w domu dziewczyny (powinien był dotrzeć tam około godziny 13), natychmiast rozpoczęto jego poszukiwania. 
Rodzina Mateusza zgłosiła zaginięcie także w miejscu zamieszkania i pracy na terenie Niemiec. Po stronie niemieckiej wstępnie zebrano informacje o tym, czy nie zarejestrowano zdarzenia z udziałem samochodu i Mateusza. Nie stwierdzono takich zdarzeń. Ostatecznych potwierdzeń z miejscowości przez które przejeżdżał Mateusz, jeszcze nie ma. 
Mateusz był zdrowym mężczyzną, nie miał żadnych problemów, które by wskazywały na nagłą jego ucieczkę lub chęć ukrycia się. 
Wszystkich, kto ma jakiekolwiek informacje o zdarzeniach z udziałem samochodu jakim poruszał się Mateusz zarówno na terenie Niemiec jak i po polskiej stronie, a także kto wie, co mogło się stać z Mateuszem Kaweckim, na trasie Szczecin – Piła, 29 marca 2018 roku, prosimy o kontakt z najbliższą jednostką policji lub z naszą Redakcją. Prosimy o udostępnianie zdjęć i tego posta (mamy pisemną zgodę rodziny Mateusza).

30653277_1630660590336694_2258214819788226560_n.jpg

30710386_1630660553670031_8665503837198483456_n.jpg

30698715_1630660450336708_8555973963467980800_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

@ORIM to jest ten sexi głos...:oklaski:Jakbyś czytała inne wątki, to nie zadawałabyś pytań...:trele:

Taaa. A na tych wątkach breilem piszą ? Wiesz, że ja teraz ćwiczę nowy sposób wyrażania myśli. Dawaj jego telefon. Ja jak niewierny Tomasz. Sprawdzić musze sama. Może szepnie coś do mojego lewego ucha , bo to strona serca jest . Albo  poczuję miłość, albo nie. Dawać mi Go tu na talerzu: sofort. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

Taaa. A na tych wątkach breilem piszą ? Wiesz, że ja teraz ćwiczę nowy sposób wyrażania myśli. Dawaj jego telefon. Ja jak niewierny Tomasz. Sprawdzić musze sama. Może szepnie coś do mojego lewego ucha , bo to strona serca jest . Albo  poczuję miłość, albo nie. Dawać mi Go tu na talerzu: sofort. 

Znajdź wątek "jak to robi facet" i będzie wszystko jasne...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Heidi napisał:

To ja anakonda. Moje zainteresowanie strasznie wzrosło. Kto to jest sexi głos ?

Ja mam obok siebie,,seksi głos,,powala na kolana,,co za spokój wprowadza,,już nie szukam innego,,bo nie mam miejsca na głosy,,,nie jest mi przykro ani smutno,,nic a nic ,,wręcz radośnie,,, ale poszukiwać trzeba seksi głosu,,,a potem od telefonu nie odchodzic,,a praca nie zając nie ucieknie,,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Heidi napisał:

Taaa. A na tych wątkach breilem piszą ? Wiesz, że ja teraz ćwiczę nowy sposób wyrażania myśli. Dawaj jego telefon. Ja jak niewierny Tomasz. Sprawdzić musze sama. Może szepnie coś do mojego lewego ucha , bo to strona serca jest . Albo  poczuję miłość, albo nie. Dawać mi Go tu na talerzu: sofort. 

 

3 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

@ORIM to jest ten sexi głos...:oklaski:Jakbyś czytała inne wątki, to nie zadawałabyś pytań...:trele:

:haha:No no się porobiło....

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Maras 1...dotarłeś w końcu do swojego Hansa ????

dotarłem,przez kilka dni musiałem ustawiać go do pionu,bo poprzednik strasznie hansa rozpuścił,ale wspólnie z rodziną już naprawiliśmy sytuację

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ivanilia40 napisał:

Witaj Lisko,dobrze że się znalazłaś.

Witaj Ivanilko jestem w innej miejscowości niż mówiłam. . Źle zrozumiałam wtedy Koordynatorki wiesz? Jak będę miała stały internet to Ci napisze. Buziaczki i pozdrowienia posyłam dla Ciebie. :serce:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Andreaa napisał:

Ktos wie,co sie dzieje z  ,,zakrecona mamuela" z tamtego forum? Ona taka fajna jest,polubilam ja i juz dosc dlugo mysle co z nia sie dzieje.

Mój nos mi mówi ,że Iskierka tu ,to dawna Mamuelka:)

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...