Skocz do zawartości

Ulubione dania na obiad


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O 4.02.2021 at 18:26, Ramón Serano Lopez II napisał:

20210204_182237.thumb.jpg.adceb7d891a92ca7446b7ab8e3f5cfe5.jpg

Chciałbym, byś jakimś sposobem powiązała ostatnie dwa posty ze sobą i się fest uchachała

Na obiad była grochóweczka.

Haha . Faktycznie covidowka. Chyba od dziś będę grochoweczke i fasolę tak nazywać. I to jest pomysł.. Fasolka będzie, wczoraj po zrozumieniu twojego postu namoczylam "Jasia". Dzis wolne od pracy, więc będzie wolno gotowana fasolka po bretonsku z wedzonką i kiełbasą. Dużą ilością Majeranku i Passaty pomidorowej... Pozdrawiam łakomczuchow.. 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, elf napisał:

Haha . Faktycznie covidowka. Chyba od dziś będę grochoweczke i fasolę tak nazywać. I to jest pomysł.. Fasolka będzie, wczoraj po zrozumieniu twojego postu namoczylam "Jasia". Dzis wolne od pracy, więc będzie wolno gotowana fasolka po bretonsku z wedzonką i kiełbasą. Dużą ilością Majeranku i Passaty pomidorowej... Pozdrawiam łakomczuchow.. 

Ale bym zjadla,,,,, jednak podziekuje całym swoim wnętrzem

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udziec z indyka ale od wczoraj bo 2 upiekłam. Do tego ziemnuaki i surówka z kiszonej kapusty. Taki to pożegnalny obiad będziemy dzisiaj z mężem pałaszować. Z racji tego, że jeść będziemy późno to może i jakaś buteleczka wina się do tego znajdzie :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Ramón Serano Lopez II napisał:

Wpadam na chwilunię, bo obiad stygnie z prędkością kosmiczną. Dziewczyny dziś rządzą, solidarnie jedziemy na dwa fronty, Flammkuchen u Sahnetorte
Ja tylko popijam zimnego Schwabenbräua i pedałuję, bo ogniwa nie wyrabiają na zapotrzebowanie na prąd

 

20210206_113452.jpg

Mój rower Ci pożyczę

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Udziec z indyka ale od wczoraj bo 2 upiekłam. Do tego ziemnuaki i surówka z kiszonej kapusty. Taki to pożegnalny obiad będziemy dzisiaj z mężem pałaszować. Z racji tego, że jeść będziemy późno to może i jakaś buteleczka wina się do tego znajdzie :d

A cóż do indyka to mnie jeden taki wariat gonił ogromniasty a nic mu nie zrobiłam ,nie wyśmiewał.sie z niego i jęzor a też mu nie pokazywałam .Żebyś tylko o własnych siłach jutro wstała

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Ramón Serano Lopez II napisał:

Wpadam na chwilunię, bo obiad stygnie z prędkością kosmiczną. Dziewczyny dziś rządzą, solidarnie jedziemy na dwa fronty, Flammkuchen u Sahnetorte
Ja tylko popijam zimnego Schwabenbräua i pedałuję, bo ogniwa nie wyrabiają na zapotrzebowanie na prąd

 

20210206_113452.jpg

 zrobiłeś zdjęcie stojąc  z boku  nie widać w ten sposób Twojego odbicia. Tak mi się cos przypomnialo i chyba dobrze myślę. Pizza wygląda smakowicie:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedzielny obiad to głównie resztki z soboty, lub nic specjalnego. U mnie niedziela to oddech od kuchni. Gotuję codziennie przeważnie dwa lub trzy różne obiady, gotowanie to moje hobby ale niedziela jest tylko dla odpoczynku chodźby świat się walil.  Więc dziś będzie makaron z tym, co każdy znajdzie w lodówce. Dla mnie białym serem 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Ramón Serano Lopez II napisał:

O! Kolejna znajoma!!! Cieszę się! Ale... nie kojarzę.
Pomimo, czym chata bogata, tym służy:

20210207_104824.thumb.jpg.0d52153a0c980c0e7f25ed6c477c7566.jpg

 


Na niezwykle miłą znajomość


Twój pierwszy kawałek z dziewiczego szpringringu. Więc rżnij waścianka!!! Serio serio
Smacznego

No więc niech tak zostanie:zdrówko:

Serio serio

:hura::hura::hura:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, elf napisał:

Niedzielny obiad to głównie resztki z soboty, lub nic specjalnego. U mnie niedziela to oddech od kuchni. Gotuję codziennie przeważnie dwa lub trzy różne obiady, gotowanie to moje hobby ale niedziela jest tylko dla odpoczynku chodźby świat się walil.  Więc dziś będzie makaron z tym, co każdy znajdzie w lodówce. Dla mnie białym serem 

Ooooo przypomniałaś mi o makaronie spaghetti z krewetkami i dużo czosnku a co mi tam, z nikim się tu nie kisssssammm walne dużo pietruchy ,zneutralizuje A jak przyjedzie rodzina pdp.to specjalnie się czosnku nawpierniczam i będę bardzo rozmowna

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Ramón Serano Lopez II napisał:

O! Kolejna znajoma!!! Cieszę się! Ale... nie kojarzę.
Pomimo, czym chata bogata, tym służy:

20210207_104824.thumb.jpg.0d52153a0c980c0e7f25ed6c477c7566.jpg

 


Na niezwykle miłą znajomość


Twój pierwszy kawałek z dziewiczego szpringringu. Więc rżnij waścianka!!! Serio serio
Smacznego

O kurde 

IMG-20190425-WA0002~2_copy_238x163.jpg

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Ramón Serano Lopez II napisał:

Po uroczym wieczorze z na pięciem rosnącym po hulankach, pora na miłe ploteczki przy lampeczce wina. Podano do stołu:

20210207_115815.thumb.jpg.a77ea078ed30a4832bede33d4b2ff74a.jpg

Hirschgulasch u Gemüse a na deser Sonnenuntergangsahnetorte. Tak w skrócie

Smacznego

Podobne talerze

IMG_20210207_125641398.jpg

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...