Skocz do zawartości

Ulubione dania na obiad


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Te kluseczki to obok, ale może być wszystko co rodzina lubi; ziemniaczki, ryż, komosa ryżowa,  kasza, makaron :tak2: A tak przy okazji, to szczęka mi opadła że tak się koleżance polepszyło,  ho, ho, ho :d Catering.....:kopara:

@jolantapl

no wlasnie :kopara:...moze w ramach naszej pracy trzeba zasugerowac naszym ....zleceniodawcom ze rodziny nie powinny wymagac gotowania???? zmawialibysmy zarelko...nam tu i owdzie przybyloby a gospodarka niemiecka rosla w sile :tak2:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

@jolantapl

no wlasnie :kopara:...moze w ramach naszej pracy trzeba zasugerowac naszym ....zleceniodawcom ze rodziny nie powinny wymagac gotowania???? zmawialibysmy zarelko...nam tu i owdzie przybyloby a gospodarka niemiecka rosla w sile :tak2:

 

I dama byłaby damą :oklaski: Pazurki długie, -polakierowane, włoski ufryzowane, wypachniona...z dużym tyłkiem lub olbrzymią oponą od tego nieróbstwa :oops::tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

I dama byłaby damą :oklaski: Pazurki długie, -polakierowane, włoski ufryzowane, wypachniona...z dużym tyłkiem lub olbrzymią oponą od tego nieróbstwa :oops::tak2:

ale dostrzegam rowniez jeszcze jeden aspekt...jezeli nasi pdp wydawaliby kaske na catering to i nam mogloby...ubyc w kieszeniach ...hmmm...trzeba to rozwazyc czy aby na pewno warto postulowac:szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

ale dostrzegam rowniez jeszcze jeden aspekt...jezeli nasi pdp wydawaliby kaske na catering to i nam mogloby...ubyc w kieszeniach ...hmmm...trzeba to rozwazyc czy aby na pewno warto postulowac:szok:

Nie skupiaj się na tym co by nam ubyło :d Skup się lepiej na tym co by nam przybyło i jak się tego pozbyć :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Nie skupiaj się na tym co by nam ubyło :d Skup się lepiej na tym co by nam przybyło i jak się tego pozbyć :trele:

@Mirelka1965kochana ...chcesz jechac tam gdzie ja siedzialam kilka miechow?? gwarantuje ci ze zgubisz to i cos jeszcze..

a...czy aby na mysli masz kg czy walute:trele:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Strogonoffa muszą być grzybki, w ostateczności pieczarki.

Machnęłam dzisiaj ale pdp mięsko odsunęła, sos za rzadki, w ogóle jej nie smakował. Więc będą normalne kotlety bo to zna chętnie zjada choć w sumie za mięsem nie przepada a wędlin w ogóle nie je.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, aga1 napisał:

Moje papryki wyszły z garnka na talerz i zgineły . Były pyszne, sama nie wiem skąd u mnie tyle zdolnosci kulinarnych ? :):):):) . A teraz ide sobie brodzić w sniegu . Podopieczny dzisiaj odpoczywa po zabiegu.    

az tak???

mi tu zimno wprawdzie ale zeby snieg??? 

korzystaj z powietrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, aga1 napisał:

To ja zamawiam  listek od  tej figi w wiadomym celu,  jak bal to bal :dyskusja::dyskusja:  

laska ale te figi zmielone sa...mozemy cie co najwyzej upackac tu i owdzie...i tez zakryjemy to i owo..tylko trza uwazac na ziarenka bo lubia sie pochowac z ronych zakamarkach...np miedzy zebami :święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, aga1 napisał:

No to jestem do tyłu . Nie gotuję dla rodziny podopiecznego NIGDY . I tej zasady nie złamię. Poczęstuje i owszem jak cos mam, ale obiady ? nie, nie , nie. 

Ja też do tej pory nie gotowałam ale zawsze musi być ten pierwszy raz a i nic specjalnie dodatkowo nie robiłam tylko więcej makaronu ugotowałam a resztą po prostu podzieliliśmy się z rodziną dla nas było troszeczkę mniej .Miło było popatrzeć jak jedzą :) A  o tym ,że będą na obiedzie dowiedziałam się na godzinę przed obiadem no i mnie nie ubyło ;) A ja nie odśnieżam za żadne skarby świata bo to nie moja robota mam to w umowie to co po za domem mnie nie dotyczy :)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Ja też do tej pory nie gotowałam ale zawsze musi być ten pierwszy raz a i nic specjalnie dodatkowo nie robiłam tylko więcej makaronu ugotowałam a resztą po prostu podzieliliśmy się z rodziną dla nas było troszeczkę mniej .Miło było popatrzeć jak jedzą :) A  o tym ,że będą na obiedzie dowiedziałam się na godzinę przed obiadem no i mnie nie ubyło ;) A ja nie odśnieżam za żadne skarby świata bo to nie moja robota mam to w umowie to co po za domem mnie nie dotyczy :)

Ja nawet nie mam zakresu obowiązków i nie wiem czy "mogę" odśnieżać czy nie ;) Ale panowie wyjechali na tydzień, dziadek nie da rady, a córka ma łapkę niesprawną po wypadku, więc świnia nie będę. Mam nadzieję, że przez 16 dni nie napada :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Ja nawet nie mam zakresu obowiązków i nie wiem czy "mogę" odśnieżać czy nie ;) Ale panowie wyjechali na tydzień, dziadek nie da rady, a córka ma łapkę niesprawną po wypadku, więc świnia nie będę. Mam nadzieję, że przez 16 dni nie napada :d

nie dali ksp???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jolantapl. napisał:

Ja też do tej pory nie gotowałam ale zawsze musi być ten pierwszy raz a i nic specjalnie dodatkowo nie robiłam tylko więcej makaronu ugotowałam a resztą po prostu podzieliliśmy się z rodziną dla nas było troszeczkę mniej .Miło było popatrzeć jak jedzą :) A  o tym ,że będą na obiedzie dowiedziałam się na godzinę przed obiadem no i mnie nie ubyło ;) A ja nie odśnieżam za żadne skarby świata bo to nie moja robota mam to w umowie to co po za domem mnie nie dotyczy :)

Nie napisałam , że nie powinnas gotować . Twoja sprawa. Ja napisałam ,że nie gotuje dla całej rodziny . Prac jako takich  nie mam zapisanych  w umowie, oprócz opieki nad podopiecznym . W dodatku corka ciągle powtarza, że ojciec ma być zadowolony . Latem wychodze do ogródka , podlewam kwiaty , dbam o kwiaty na tarasie . Teraz karmię wiewiórki , wieszam karme dla ptaków . Robie wiele rzeczy z własnej inicjatywy . Ale gotowac nie będę . Bo to uwiązanie .  Do ogrodu ide jak mam ochote - a mam , bo lubię . Dzisiaj odsniezyłam , ponieważ sama jestem w domu , córka podopiecznego wyjechała z mężem . A jutro wstane rano i odsnieżę sama ( jak bedzie snieg) chociaz domownicy wracaja do domu. Mam Lust .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, aga1 napisał:

Nie napisałam , że nie powinnas gotować . Twoja sprawa. Ja napisałam ,że nie gotuje dla całej rodziny . Prac jako takich  nie mam zapisanych  w umowie, oprócz opieki nad podopiecznym . W dodatku corka ciągle powtarza, że ojciec ma być zadowolony . Latem wychodze do ogródka , podlewam kwiaty , dbam o kwiaty na tarasie . Teraz karmię wiewiórki , wieszam karme dla ptaków . Robie wiele rzeczy z własnej inicjatywy . Ale gotowac nie będę . Bo to uwiązanie .  Do ogrodu ide jak mam ochote - a mam , bo lubię . Dzisiaj odsniezyłam , ponieważ sama jestem w domu , córka podopiecznego wyjechała z mężem . A jutro wstane rano i odsnieżę sama ( jak bedzie snieg) chociaz domownicy wracaja do domu. Mam Lust .

A ja nie napisałam,że nie powinnaś odśnieżać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ja nawet nie mam zakresu obowiązków i nie wiem czy "mogę" odśnieżać czy nie ;) Ale panowie wyjechali na tydzień, dziadek nie da rady, a córka ma łapkę niesprawną po wypadku, więc świnia nie będę. Mam nadzieję, że przez 16 dni nie napada :d

I tak powinno być. Nie mozna tylko wymagać. Ja nie mam nic przeciw tym co gotuja obiady , robia zapasy , myją okna itd. Mam pretensje do tych co kradna, piją, oszukuja i są niesłowne. W dodatku , żeby sie wybielić obgaduja zmienniczke.  @Mirelka1965 jabys chciała zarobić to wstrętne € i wydać na "bóg wie co" daj mi znać .  Czytając wpisy wyrabiam sobie opinie o piszących w tobie nie ma zawisci i jadu . Widze, że poczucie humoru mamy podobne. Zauważ ,że blisko koleżanki byś była i na obiady do rodziny skoczyła.:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...