Skocz do zawartości

Ulubione dania na obiad


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Mirelka1965 napisał:

To jeszcze trzeba mieć Kauflanda :smutek:

ja mam ja mam:oklaski:....15km ode mnie...:d..wiec odppada...mam netto ale to czarne wiec masakra ....problem jest kupic cukinie...

dlatego pisze liiiiiiste zakupow i wyganiam mojego dunczyka...wraca obladowany ale zadowolyn..ostatnio dalam mu na kartce cukier waniliowy burbon ...i wkladki higeiniczne....stal biedak przed regalem i szukal cukru w kilogramach ...az mu pani pomogla....a na dziale z damskimi wkladkai tez sie pogubil az poporsil pania o pomoc i dal rade :oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lucyna.beata napisał:

ja mam ja mam:oklaski:....15km ode mnie...:d..wiec odppada...mam netto ale to czarne wiec masakra ....problem jest kupic cukinie...

dlatego pisze liiiiiiste zakupow i wyganiam mojego dunczyka...wraca obladowany ale zadowolyn..ostatnio dalam mu na kartce cukier waniliowy burbon ...i wkladki higeiniczne....stal biedak przed regalem i szukal cukru w kilogramach ...az mu pani pomogla....a na dziale z damskimi wkladkai tez sie pogubil az poporsil pania o pomoc i dal rade :oklaski:

Jesteś najlepsza ! Pogonić dziadka po wkładki higieniczne to nie każda potrafi. :szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Jesteś najlepsza ! Pogonić dziadka po wkładki higieniczne to nie każda potrafi. :szydera:

@Maria Jolanta

alez on chetny jest bardzo do pomocy wiec ...jak go zapytałam czy ogarnie temat z dziarska mina powiedzial ze glupi nie jest i da rade....wprawdzie wrocił nie po jednej a po trzech godzinach ale zadowoloy bo zdobyl nowy Erfahrung:d

malo tego dzisiaj ze mna w kuchni od rana smazyl nalesniki z jabklami i kurkuma a pote zagniatal ciasto na chelb...taki dziadzio...a aserio to szukam mu zajecia zeby zdziczal przy swojej zonie...ona tylko lezy i nie ma z nia kontaktu wiec spacerek po kauflandzie w pozukaniu np wkladek dobrze mu robi

Edytowane przez lucinda
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lucyna.beata napisał:

@Maria Jolanta

alez on chetny jest bardzo do pomocy wiec ...jak go zapytałam czy ogarnie temat z dziarska mina powiedzial ze glupi nie jest i da rade....wprawdzie wrocił nie po jednej a po trzech godzinach ale zadowoloy bo zdobyl nowy Erfahrung:d

malo tego dzisiaj ze mna w kuchni od rana smazyl nalesniki z jabklami i kurkuma a pote zagniatal ciasto na chelb...taki dziadzio...a aserio to szukam mu zajecia zeby zdziczal przy swojej zonie...ona tylko lezy i nie ma z nia kontaktu wiec spacerek po kauflandzie w pozukaniu np wkladek dobrze mu robi

@lucyna.beata uważaj, bo dziadek się zakocha :haha: A może już? O.o No, bo takie intymne....panty kupować....:haha:A może byśmy tak wrzuciły przepis na chlebuś, nasz, powszedni, bez wariacji? Może ktoś będzie chciał skorzystać? Co ty na to? Dzielimy się? :szept:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to mam problem.....Zrobiłam 23 gołąbki, nagotowałam ziemniaków, zrobiłam beszamel pomidorowy w saganie jak dla kompanii wojska.....a oni to prawie wszystko wrąbali :smutek: I na jutro znowu jakiś obiad trzeba zrobić......:słabo: A tak się cieszyłam, że mam wolne jutro :szydera: Zapytam córki co planuje na jutro zrobić, bo ja muszę trochę posprzątać :haha:I niech stoi przy garach, a co......:ostrzegam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

@lucyna.beata uważaj, bo dziadek się zakocha :haha: A może już? O.o No, bo takie intymne....panty kupować....:haha:A może byśmy tak wrzuciły przepis na chlebuś, nasz, powszedni, bez wariacji? Może ktoś będzie chciał skorzystać? Co ty na to? Dzielimy się? :szept:

@Mirelka1965kochana moja....ja w tej dziedzinie stawiam dopiero pierwsze kroki..ale mozemy sprobowac....dzisiaj upieklam zwykly ale...z kurkuma...wyglada apetycznie:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Dziś mój obiad będzie łatwy jak....no jak nie wiem co :d Jest nas dzisiaj czworo, mam 6 gołąbków, sosu starczy, ziemniaczki obrane...A na jutro pstrąg łososiowy pieczony i szparagi z masłem. A co....na bogato :haha:

To się fajnie ustawiłaś :) Ja dziś gotuję rosół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam resztki w domu moim...jutro wolne wiec trzeba lodowke oproznic bo od poniedzialku znow ja bede zapelniac...dziadek niczym myszka wnocy sie zakrada zeby poskubac to mu robie jakies przekaski a to udko z kurczka, a to krewetki albo jakas trawa:oklaski:tzn...salatka...

mamy na stanie jedna papryke faszerowana ryz lasagne ...nalesniki wczoraj zjadl mi byl..podzielimy podgrzjemy i zjemy...a potem do wyrka...ranne wstawanie jednak potem sie odbija...jestem nietomna ni pogoda,...O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A co to jest? Pierwsze słyszę :$

@Mirelka1965niby po naszemu to podplomyk czyli  woda i maka z odrobina oleju..zagniatasz i rzucasz na blache tylko zeby cieniuto bylo.. 10maks 15 minut na 250...brzegi brazowe musza byc ale nie spalone...na wierzch kladziesz wedle uznania ale w recepcie podaja fete albo mozarelle obowiazkowo bazylia ale ja szukam jakiejs inspiracji...

moje niemce sie zajadali a ze mam znow nadwyzke produktow to szukam w temacie rozwiniecia..masz pomysł???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już po obiadku...rybka pycha, szparagi niezłe...Siedzę jak basza na fotelu. A jutro strogonoff z indyka i groszek z marchewką. Luuuuuzik :haha: Tych Flammkuchen nie znałam, do dzisiaj :love: Kolega Hindus robił takie coś, ale wrzucała na rozgrzany olej, też było pyszne... Muszę kiedyś spróbować, ale nie tutaj...Tutaj ma być tłusto i smacznie...a ja robię....smacznie, bez tłusto :haha:A teraz idę do kawusiowego wątku na :dyskusja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 30.11.2017 at 14:49, Mirelka1965 napisał:

No, to mam problem.....Zrobiłam 23 gołąbki, nagotowałam ziemniaków, zrobiłam beszamel pomidorowy w saganie jak dla kompanii wojska.....a oni to prawie wszystko wrąbali :smutek: I na jutro znowu jakiś obiad trzeba zrobić......:słabo: A tak się cieszyłam, że mam wolne jutro :szydera: Zapytam córki co planuje na jutro zrobić, bo ja muszę trochę posprzątać :haha:I niech stoi przy garach, a co......:ostrzegam:

O matko to ile ,,ich ,,jest,,??

Zezarli23 golabki?:szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...