Skocz do zawartości

Ulubione dania na obiad


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj na obiad robię rybę z ziemniakami i szpinakiem :)

Fajny przepis na rybkę mi się przypomniał ale nie chce pisać z głowy bo dokładnie proporcji do zrobienia gorącej zalewy nie pamiętam. Najlepsza jest na zimno.. Ogólnie pycha. Jak wrócę do domu to wyszperam ten przepis i do książki kucharskiej wrzucę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Gęś dzisiaj upiekłam w całości. Zapomniałam się pochwalić. Pyszna mi.wyszla. Nafaszerowalam ja jabłkami. Smalcu się z niej tyle wytopilo, że przez miesiąc będzie czym chleb smarować :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Ramón Serano Lopez II napisał:

Ja ci wierzę. Jeśli jeden zaworek przykręcimy, to drugi, w poniedziałek nawet, możemy puścić hydrantem. Na bogato!!!:szydera:

A ja ci nie wierzę ni........... :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Ramón Serano Lopez II napisał:

Ja ci wierzę. Jeśli jeden zaworek przykręcimy, to drugi, w poniedziałek nawet, możemy puścić hydrantem. Na bogato!!!:szydera:

Na problemy z zaworkami to pampersa polecam. :p

Pilnować jednak trzeba, bo jak niemiły zapach się z papka wydostanie to ciężko się go pozbyć :p

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Ramón Serano Lopez II napisał:

Napisałaś, że przykręciłaś zawory finansowe swoim dzieciom, więc, jeśli natura nie znosi próżni, to naturalnym odreagowaniem był poniedziałkowy obiad na bogato(bo już chyba można sobie pozwolić przy takim przekierowaniu gotówki) a nie jakaś poniedziałkowa, pomidorowa zabielajka na gnacie, jak u mnie I w to uwierzyłem
Czy przyda się pampers, tego nie wiem na ile dół wytrzyma Ale nadziana gęś, by nie gubić wątka, mniam, mniam, mniam!

Ślina aż na podłogę skapuje :p

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, Ramón Serano Lopez II napisał:

Alutacka kateringowa: gulasz, piure, kapusta zasmażana i granatowa.

Ty katering tam masz? I znów ta tacka na 3 ?A tak na  marginesie , jeszcze w czerwcu byłam w Dottendorf , blisko, b.fajne tereny .I do Bonn rzut beretem . .

Edytowane przez Funny
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Ramón Serano Lopez II napisał:

Gdyby nie granatowa, to nie byłoby co jeść. Ten klarowny sos ma tyle skrobi, że błe, dlatego klarowny a smak jak wszystkie inne niemieckie smaki i zapachy, na jedno kopyto Bratensoße.

Ale jutro będzię Polnischesdinks!!!??i mam w *wulgaryzm* ichnią paszę.

20210202_164359.thumb.jpg.b09b0f83df8fc6586ba742fd6e44f9d0.jpg

Za bardzo ich pasza tuczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ramón Serano Lopez II napisał:

Cześć @elf

Poproszę 5, dobra 3 i kubek kakao. Będę wdzięczny

Hej Ramón coś tam... Spoko jak będą dam znać.  Tylko nie wiem czy przypadkiem nie spleśnueja zanim DHL co dostarczy. Chyba że wystarczy Ci zdjęcie.. Kakao to dobry pomysł do pierogów. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, elf napisał:

Hej Ramón coś tam... Spoko jak będą dam znać.  Tylko nie wiem czy przypadkiem nie spleśnueja zanim DHL co dostarczy. Chyba że wystarczy Ci zdjęcie.. Kakao to dobry pomysł do pierogów. 

DHL gna jak burza, gorsze chyba to połączenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 1.02.2021 at 22:50, Niezapominajka 67 napisał:

Gęś dzisiaj upiekłam w całości. Zapomniałam się pochwalić. Pyszna mi.wyszla. Nafaszerowalam ja jabłkami. Smalcu się z niej tyle wytopilo, że przez miesiąc będzie czym chleb smarować :d

Ooooo smalec ze skwarkami ,zwariuje tu zaraz z wami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ramón Serano Lopez II chyba nie umiem prawidlo odczytać intencji twojej odpowiedzi. Ale zacznę z innej beczki. Masz śliczną emotikonke przed nickiem. Pierogów nie zrobiłam że zwykłego lenistwa. Nie będę się tu ani wybielać, ani usprawiedliwiać.  Mam. Wady i nie wstydzę się tego. Zrobiłam steka wołowego. Prościej było.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, elf napisał:

@Ramón Serano Lopez II chyba nie umiem prawidlo odczytać intencji twojej odpowiedzi. Ale zacznę z innej beczki. Masz śliczną emotikonke przed nickiem. Pierogów nie zrobiłam że zwykłego lenistwa. Nie będę się tu ani wybielać, ani usprawiedliwiać.  Mam. Wady i nie wstydzę się tego. Zrobiłam steka wołowego. Prościej było.

Powiem Ci tak jak @Ramón Serano Lopez IItak reaguje na niedostarczone jeszcze zdjęcie Twoich pierogów to boje się o jego reakcje na steka wołowego czadowo

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, elf napisał:

Dziś zrobiłam pierogi z serem. Jakoś mi się zachciało. Lepiej mi jednak wychodzi nie chwalenie dnia przed zachodem 

Ja to bym zjadła z jagodami .....mniammmm i i sosem jagodowym jeszcze polane na masełku....i ewent.dla ozdoby jeszcze ciut bitej śmietany na wierzch takie 2 psiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...