Skocz do zawartości

Ulubione dania na obiad


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Wespnę się na wyżyny sztuki kulinarnej i wysiłku heroicznego...:haha:....paprykę faszerowaną uczynię...:oklaski:

Hm...zjadlabym i zawsze to jakas odmiana, tylko moja Alutka lubi mieso i twierdzi, ze mielone miesem nie jest:(

Rybka musi byc koniecznie z targu, a dni targowe w srody i soboty.

Chyba trzeba bedzie pojechac na gotowizne, bo wtedy z ustaleniem meni problemu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, hawana napisał:

Hm...zjadlabym i zawsze to jakas odmiana, tylko moja Alutka lubi mieso i twierdzi, ze mielone miesem nie jest:(

Rybka musi byc koniecznie z targu, a dni targowe w srody i soboty.

Chyba trzeba bedzie pojechac na gotowizne, bo wtedy z ustaleniem meni problemu nie ma.

Dzisiaj mi się nie chce kombinować i robię z mielonym, pieczarkami i ryżem. Ale robiłam już z pozostałościami pieczeni wszelakich...taki niby gyros albo gulasz ..też pyszne jest...sosik w środku i warzywa...Spróbuj...warto...a jak Alutka zobaczy kawałki mięska to się ucieszy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Dzisiaj mi się nie chce kombinować i robię z mielonym, pieczarkami i ryżem. Ale robiłam już z pozostałościami pieczeni wszelakich...taki niby gyros albo gulasz ..też pyszne jest...sosik w środku i warzywa...Spróbuj...warto...a jak Alutka zobaczy kawałki mięska to się ucieszy....

Ja  demencyjnych nie przestawiam, twierdze, ze szkoda energii.Ona lubi ziemniaki i kawal miecha , ktory plywa w sosie albo rybe i kartofelsalat. Ostatnio chcialam wybrac miesko na roladki wolowe, natlumaczylam sie jak glupia co to za danie ma byc, po czym spasowalam, bo ona dojrzala stek , uparla sie  i koniec.

Spasowalam i wygralam, bo po obiedzie synek zadzwonil z pytaniem co jadla i czy dobre>:(

Jakos przetrwam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, hawana napisał:

Ja  demencyjnych nie przestawiam, twierdze, ze szkoda energii.Ona lubi ziemniaki i kawal miecha , ktory plywa w sosie albo rybe i kartofelsalat. Ostatnio chcialam wybrac miesko na roladki wolowe, natlumaczylam sie jak glupia co to za danie ma byc, po czym spasowalam, bo ona dojrzala stek , uparla sie  i koniec.

Spasowalam i wygralam, bo po obiedzie synek zadzwonil z pytaniem co jadla i czy dobre>:(

Jakos przetrwam.

 

Przetrwasz :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

 Wg Chici,  mistrzynią papryki nadziewanej jest, a w zasadzie była, jej serdeczna kumpela Lili...do wczoraj...:haha: Od dzisiaj jest nowa Mistrzyni...:zwyciezca: 1284211858_2018-06-1112_59_54.jpg.c98a1784c3f8f689e123e12e651f74ee.jpg 

Gratulacje Mistrzyni :412_champagne:.

To mam pomysł na przyszły tydzien :oklaski:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie resztingu cd...wczoraj byl nie pozarl dzidek wszystkiego..dzisiaj znow na cieplo...dam rade...jutro za to ZERO kuchni...mialam wprawdzie w planie szparagi no ale co sie odwlecze to nie uciecze...w czwartek zrobie

poki musze na mitole troche polatac zeby nie bylo ze nic nie robie:haha:

no to lece:cześć:

images (3).jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...