Skocz do zawartości

Ulubione dania na obiad


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, hawana napisał:

Ja tam uwazam, ze najlepszymi kucharzami sa mezczyzni i w ogole facet w kuchni to brzmi seksownie.

Normalnie napatrzec sie nie moglam wczoraj  jak moj gospodarz tam pracowal. Szkoda, ze jest juz zaklepany:d, bo...nie recze za siebie:love:

Rozmarzonym wzrokiem wpatrywalam sie jak zaklada fartuch, okulary i rekawice z takich malenkich drucianych koleczek i specjalnym nozem otwiera nam ostrygi na przystawke. Normalnie rycerz, tylko kolczuga na lapce.

A potem z patelnia tanczyl, z namaszczeniem ukladal danie na podgrzanym talerzu i  podplynal do stolu, by z wdziekiem podac smakowitosci. Malo go nie schrupalam razem z kulinarnym dzielem:$

Tobie to już się chyba w doopie przewróciło ? ...Tylko o żarciu i o żarciu ...Zapomniała już Asa ?xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, hawana napisał:

Ja tam uwazam, ze najlepszymi kucharzami sa mezczyzni i w ogole facet w kuchni to brzmi seksownie.

Normalnie napatrzec sie nie moglam wczoraj  jak moj gospodarz tam pracowal. Szkoda, ze jest juz zaklepany:d, bo...nie recze za siebie:love:

Rozmarzonym wzrokiem wpatrywalam sie jak zaklada fartuch, okulary i rekawice z takich malenkich drucianych koleczek i specjalnym nozem otwiera nam ostrygi na przystawke. Normalnie rycerz, tylko kolczuga na lapce.

A potem z patelnia tanczyl, z namaszczeniem ukladal danie na podgrzanym talerzu i  podplynal do stolu, by z wdziekiem podac smakowitosci. Malo go nie schrupalam razem z kulinarnym dzielem:$

 Az mi się gorąco zrobiło :$:haha: Też się tak jaram jak widzę faceta w kuchni :love: Jednemu takiemu nawet oświadczyłam się na forum ale krótko po tym uciekł :smutek: @LACH wracaj , obiecuję , że już nie będę wspominać o ślubie ;):d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

 Az mi się gorąco zrobiło :$:haha: Też się tak jaram jak widzę faceta w kuchni :love: Jednemu takiemu nawet oświadczyłam się na forum ale krótko po tym uciekł :smutek: @LACH wracaj , obiecuję , że już nie będę wspominać o ślubie ;):d

Poczekaj, wroci @maras1, to wezmie Cie w ciemno:d Nie wiem czy gotuje, ale zupke chmielowa mozna nabyc w sklepie, nawet nie jest w proszku:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tobie to już się chyba w doopie przewróciło ? ...Tylko o żarciu i o żarciu ...Zapomniała już Asa ?xd

A kysz...Zgin przepadnij maro z ciemnego lasu.

Nie chce pamietac i juz. 

Ciesze sie tym co mam. Bylam dzisiaj w Norymberdze na "Pasji wg sw. Jana"  J. S. Bacha.

Chor, Orkiestra Norymberska i czterech solistow. Ucztowalam duchowo, poswiecilam na kulture az 17 ojro:d

A potem spacer po starym miescie. Korzystam, poki moge. Jutro jade do Ansbach. A potem pilnie pracuje, mam nadzieje, ze dotrzymacie mi towarzystwa:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, hawana napisał:

A kysz...Zgin przepadnij maro z ciemnego lasu.

Nie chce pamietac i juz. 

Ciesze sie tym co mam. Bylam dzisiaj w Norymberdze na "Pasji wg sw. Jana"  J. S. Bacha.

Chor, Orkiestra Norymberska i czterech solistow. Ucztowalam duchowo, poswiecilam na kulture az 17 ojro:d

A potem spacer po starym miescie. Korzystam, poki moge. Jutro jade do Ansbach. A potem pilnie pracuje, mam nadzieje, ze dotrzymacie mi towarzystwa:d

Czy ten " chór " to na pewno ma r na koniuszku ...czy może j ? ....Hawana z błędami dla niepoznaki piszesz ,  czy ortografii zapomniała .....bo i " o " zamiast " u " ....a Ty jako.... mhmhm.... to nie powinnaś byków walić , bo to wstyd  .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Czy ten " chór " to na pewno ma r na koniuszku ...czy może j ? ....Hawana z błędami dla niepoznaki piszesz ,  czy ortografii zapomniała .....bo i " o " zamiast " u " ....a Ty jako.... mhmhm.... to nie powinnaś byków walić , bo to wstyd  .

Zmien sobie nicka na " Zona czepialska" :szydera:

Nie mam polskich znakow , co daje wiele mozliwosci interpretacyjnych:szydera:, ale literek staram sie nie polykac. Tutaj dobrze mnie karmia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, hawana napisał:

Zmien sobie nicka na " Zona czepialska" :szydera:

Nie mam polskich znakow , co daje wiele mozliwosci interpretacyjnych:szydera:, ale literek staram sie nie polykac. Tutaj dobrze mnie karmia.

Przykre ..jednak :-( ...Miałam nadzieję , że ten chór ( co na nim byłaś ) z błędami napisałaś , że jednak na koniuszku " j " miało być , że pomyłeczka i takie tam ....Szkoda :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Przykre ..jednak :-( ...Miałam nadzieję , że ten chór ( co na nim byłaś ) z błędami napisałaś , że jednak na koniuszku " j " miało być , że pomyłeczka i takie tam ....Szkoda :-(

Basienko, a ty przypadkiem nie na glodzie?;)

Stosowna koncoweczka to sie zajme w stosownym czasie:dTylko, ze do pomocy Cie nie zawolam:)Wybaczysz, nie?

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj bylam na wyżerce,,,ryba w sosie Rieslingowym,,makaron,,rybka sandacz-pyszna,,musze napisać ,że 5 filetów zjadłam ,,grilowana w przyprawach,,,sos taki sobie,,nie moje klimaty,,makaron za to bardzo dobry,,,a potem misz masz do picia,,,wszystko co tylko możliwe,,więc szampan poszedł w ruch ,,i co? za dużo kwasu w kwasie ,,też nie dobrze,,,,a dzisiaj restauracja ,,nikt nic nie będzie gotował ,,idziemy na gotowe,,:oklaski: a ja trochę kupiłam wędzonych rybek,,zaraz następne zakupy,,jutro steki grilowane ,,przeróżne sałatki do tego,,każdy ma coś przygotowac,,,a ja im zrobię super sos czosnkowy,,tak wyglądają święta na Campingu  w De,,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godzin temu, Afryka napisał:

Ona właśnie stała całe życie przy garnku...garkotłuk ....jeden :d..I zna się na tym " wybitnie " , tylko teraz już nie może ,bo na wózku jeździ i prawą ręką ma niesprawną,ale swoje " mądrości kulinarne " przekazuje mi na bieżąco ... takie sprzed stu laty ,a właściwie znane tylko jej .Tu potrzebna jest osoba z jej " wybitnym " smakiem  kulinarnym ,która odtworzy go identycznie .xd

Nooo, tez mialam PDP ,ktora podobno byla slynna kucharka w okolicy.

Ale jak mi powiedziala,ze kartoflanka potrzebuje 10 (!!!) roznych przypraw, to juz wiedzialam, co jest grane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, sayonara 52 napisał:

Nooo, tez mialam PDP ,ktora podobno byla slynna kucharka w okolicy.

Ale jak mi powiedziala,ze kartoflanka potrzebuje 10 (!!!) roznych przypraw, to juz wiedzialam, co jest grane.

Widzisz moja kochana, niemiecka kartoflanka, to jest bardzo pracochłonna zupa. Tak twierdzi moja PDP :d 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ‎30‎.‎03‎.‎2018 at 20:01, hawana napisał:

Ja tam uwazam, ze najlepszymi kucharzami sa mezczyzni i w ogole facet w kuchni to brzmi seksownie.

Normalnie napatrzec sie nie moglam wczoraj  jak moj gospodarz tam pracowal. Szkoda, ze jest juz zaklepany:d, bo...nie recze za siebie:love:

Rozmarzonym wzrokiem wpatrywalam sie jak zaklada fartuch, okulary i rekawice z takich malenkich drucianych koleczek i specjalnym nozem otwiera nam ostrygi na przystawke. Normalnie rycerz, tylko kolczuga na lapce.

A potem z patelnia tanczyl, z namaszczeniem ukladal danie na podgrzanym talerzu i  podplynal do stolu, by z wdziekiem podac smakowitosci. Malo go nie schrupalam razem z kulinarnym dzielem:$

jizzas ..chrupaj:d 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...