Skocz do zawartości

Ulubione dania na obiad


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, violka napisał:

Bo to jakaś wredna waga jest :haha: Dobrze jej tak :szydera:

A moja waga to moja przyjaciółka...chociaż zależy która przyjaciółka większa...mam ich trzy i każda pokazuje inaczej :haha: W czasach lepszych lubię panią, która pokazuje trzy kilo mniej niż ta trzecia :szydera: To jest sztuka, nie? :haha: Schować każdy może, ale zaprzyjaźnić się to jest coś :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam gości i co to ja przygotuję,,zupa brokułowa -warzywna z małymi kulkami mięsnymi,,koniecznie ze śmietanką,,delikatna,,następne to polędwiczki wieprzowe w sosie pieczarkowym z pieczarkami ,,,sos mam osobno ,,polędwiczki usmażę , jeszcze zrobię sos czosnkowy na jogurcie ,,zielona sałata,pomidorki ,cebulki a na deser Tiramisu -wczoraj po nocach robil slodziak na dzisiaj,, wystarczy ,,ale jeszcze coś dopiszę,,na jedzenie jest zaproszona ex żona z mężem..:donos: pierwszy raz słodziak będzie goscil na jedzeniu swoją byłą żonę,,hahahaha nischt zu tragisch,,,w życiu mnie nie przebije ,,ja to ja Blondi,,,

opiekowali sie ogromnym akwarium i kwiatami jak byliśmy w Hiszpanii,,,takie kalosze są tutaj-hahahha misz masz:przekleństwa:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my na bogato bo niedzielnie dziadek sie bawil w kuchni pomiedzy wierceniem ukladaniem kabli itd...ja mialam babke i...forum w miare mozliwosci..

czyli dzisiaj byl stek woloy czerwona kapusta z jablkiem...i ziemniaczki pod serowa pierzynka...a inaczej i po naszemu...ziemniaki zapiekane z serem...ale pod taka nazwa jak ...pierzynka brzmi to zupelnie inaczej co nie??

wysiorbie kawkie z wami i umuje babke i zabieram zabawki ...worek na plecy i jazda na troche

 

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, violka napisał:

Czy tylko ja trafiam na babcie co nie jadają udek , ponieważ są ponoć trudne do skonsumowania ? >:(:mur:

Dobrze, że ja udka lubię, bo trafiam ostatnio tak, że udka mogą jeść codziennie ;)

 

W jednym miejscu tylko byłam takim, gdzie babka obdzierała te biedne udka ze skóry, którą z obrzydzeniem odkładała na bok, a jeszcze większym obrzydzeniem patrzyła, jak ja swoje udko konsumowałam ze skórą.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Basiaim napisał:

Dobrze, że ja udka lubię, bo trafiam ostatnio tak, że udka mogą jeść codziennie ;)

 

W jednym miejscu tylko byłam takim, gdzie babka obdzierała te biedne udka ze skóry, którą z obrzydzeniem odkładała na bok, a jeszcze większym obrzydzeniem patrzyła, jak ja swoje udko konsumowałam ze skórą.

Dobre:oklaski: już widzę te obrzydzenie:przekleństwa: na jej buzi:trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak to Polka: kombinuję, wymyślam, dogadzam, a dziadek pojechał po obiadowego gotowca do marketuO.o .

Ot taki obad: Leberwurst pieczona + gotowa sałatka + kartofelnsalat; a dla mnie nóżka kurczaka z grila :d.  Zadaję sobie pytanie, czy mają dość moich wykwintnych obiadów, czy może oczekiwania, albo kubki smakowe inne ;) ?

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ORIM napisał:

Swojski kurak ? A skad ? to tak co tydzień jeden kurak do ciebie z Polski idzie ?:szydera:

Wyglada pycha

W REWE dzisiaj zakupiłem dwa kurze udka w 70% karmione naturalną paszą. Ziarnem.  Kosztowały prawie 7 EUR, ale Pdp to niejadek, dogadzać Jej muszę. 

DSC04743.JPG

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ORIM napisał:

Swojski kurak ? A skad ? to tak co tydzień jeden kurak do ciebie z Polski idzie ?:szydera:

Wyglada pycha

@ORIM tiaa, mąż extra raz w tygodniu zamawia tira z dostawą jednego kuraka, a co? Jak kocha to zdolny do poświęceń. xd

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Barbara48 napisał:

@ORIM tiaa, mąż extra raz w tygodniu zamawia tira z dostawą jednego kuraka, a co? Jak kocha to zdolny do poświęceń. xd

A ja już widziałam oczyma wyobraźni jak Baśka jedzie autem na niemiecką wieś, rozjeżdża swojska kurę, wyskakuje i pakuje do bagażnika....a jak niemiecka bauerka leci to Basiunia wola że do szpitala kuraka wiezie i z piskiem opon odjeżdża, zostawiając frau Bauer z rozdziawioną buzia z szoku....:d

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Mąż napisał:

W REWE dzisiaj zakupiłem dwa kurze udka w 70% karmione naturalną paszą. Ziarnem.  Kosztowały prawie 7 EUR, ale Pdp to niejadek, dogadzać Jej muszę. 

DSC04743.JPG

Ciekawe czy smaczne miesko, napisz jak już zrobisz. 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, scarlet jola napisał:

A ja już widziałam oczyma wyobraźni jak Baśka jedzie autem na niemiecką wieś, rozjeżdża swojska kurę, wyskakuje i pakuje do bagażnika....a jak niemiecka bauerka leci to Basiunia wola że do szpitala kuraka wiezie i z piskiem opon odjeżdża, zostawiając frau Bauer z rozdziawioną buzia z szoku....:d

Ale masz pomysla:szydera:

Wies tutaj mam, kurak by sie moze znalazl, ale auta do dyspozycji nie mam... Trzeba bedzie cos zmodyfikowac:donos:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, scarlet jola napisał:

A ja już widziałam oczyma wyobraźni jak Baśka jedzie autem na niemiecką wieś, rozjeżdża swojska kurę, wyskakuje i pakuje do bagażnika....a jak niemiecka bauerka leci to Basiunia wola że do szpitala kuraka wiezie i z piskiem opon odjeżdża, zostawiając frau Bauer z rozdziawioną buzia z szoku....:d

No Jolunia, rozbawiłaś mnie do łez. :dNa nimieckiej wsi to ja jestem, dobrze że chociaż po polu tych kuraków nie muszę gonić. 

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...