Skocz do zawartości

Ulubione dania na obiad


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ŁukaszJest jak trzeba :dobrze:. To ja też  w takim razie rezygnuję  z wieprzowiny.  Ale czad:oklaski:. Coś mi się zdaje , że inne opiekunki pójdą w nasze ślady i konkurs na utratę kilogramów trzeba będzie ogłosić , a także jakąś nagrodę wykombinować dla zwycięzcy.  Tylko skąd rzetelna wagę wziąć co by nie kłamała ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Łukasz napisał:

Nie chcę przekłamać , ale pół litra czarnej herbaty,łyżka miodu,pół łyżki cynamonu i trochę soku z cytryny, pić na czczo.Tak zakodowały to moje komórki, a autorką jest Heidi, która może coś poprawić, gdybym źle coś napisał

 

Godzinę temu, Heidi napisał:

@ŁukaszJest jak trzeba :dobrze:. To ja też  w takim razie rezygnuję  z wieprzowiny.  Ale czad:oklaski:. Coś mi się zdaje , że inne opiekunki pójdą w nasze ślady i konkurs na utratę kilogramów trzeba będzie ogłosić , a także jakąś nagrodę wykombinować dla zwycięzcy.  Tylko skąd rzetelna wagę wziąć co by nie kłamała ?

@Heidi

ale ja nie trawie czarnej herbaty...moze byc woda??

problem nie w rzetelnej wadze ale w tym kto sie przyzna ile wazy ha ha ha 

zaczynamy???

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a apro po diet..jak bylam piekna i mloda a teraz juz tylko..."piekna i"...stosowalam diete warzywno owocowa dabrowskiej...schudlam jakies 17kg czulam sie zajefajnie potem oczywiscie waga sie..."zweryfikowala" ale to co bylo niesamowite...jakakolwiek kielbasa lub mieso mi NIE SMAKOWALO!!! i nie wiem do dzisiaj dlaczego wrociłam potem do dawnych nawykow..no coz czlowiek uczy sie cale zycie..

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w takim razie jutrzejszą zupę  przesunę na piątek, a jutro ostatnia porcja karczku (szkoda pieskowi podrzucić:haha:, ale chitrus ze mnie, haha). Od czwartku przed pracą mikstura od Heidi,potem kawa i....chyba założę cewnik sobie i woreczek do nogi przyczepię, jak będę szedł do dziadka do pracy o 7.30:haha: , ale jak i gdzie go podłączę:cześć3:.  A po miesiącu Wam szczerze powiem,ile schudłem, z tych obecnych 145 kg:słabo::haha::haha:

Troszkę mi będzie żal wyrzucać tę skórkę z kurczaka, bo zawiera duuuużo tłuszczu, ale cóż....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz napisał:

Ja w takim razie jutrzejszą zupę  przesunę na piątek, a jutro ostatnia porcja karczku (szkoda pieskowi podrzucić:haha:, ale chitrus ze mnie, haha). Od czwartku przed pracą mikstura od Heidi,potem kawa i....chyba założę cewnik sobie i woreczek do nogi przyczepię, jak będę szedł do dziadka do pracy o 7.30:haha: , ale jak i gdzie go podłączę:cześć3:.  A po miesiącu Wam szczerze powiem,ile schudłem, z tych obecnych 145 kg:słabo::haha::haha:

Troszkę mi będzie żal wyrzucać tę skórkę z kurczaka, bo zawiera duuuużo tłuszczu, ale cóż....

oj tam oj tam..masz co zgubic a ile jest ludzi ktorym zimno i chca przytyc?? zobacz zmarszczek nie masz..gladka napieta i jedrna skore...

poza tym ludzie majacy pare kolo na plus sa pogodniejsi sympatyczniejsi weselsi...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłam gołąbki po południu . Jutro leżę i odpoczywam :) . A teraz zabieram sie za sernik . Zrobię z połowy skladników w tortownicy . A niech tam . Jutro będzie jak znalazł .

Jutro kawa i sernik z rana . Prosze przygotować talerzyki i widelczyki . Kawę ja robię .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie jestem hepi za godzine będzie hepi end :) . Jaki sernik wyjdzie z piekarnika taki zjemy wspólnie. Przepis bardzo prosty mozna jednym palcem zrobić, ale dzisiaj pomyliłam proporcje dlatego, ponieważ robie z połowy produktów. I nie wszystko podzieliłam na pól .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, aga1 napisał:

Narazie jestem hepi za godzine będzie hepi end :) . Jaki sernik wyjdzie z piekarnika taki zjemy wspólnie. Przepis bardzo prosty mozna jednym palcem zrobić, ale dzisiaj pomyliłam proporcje dlatego, ponieważ robie z połowy produktów. I nie wszystko podzieliłam na pól .

Czasem eksperymenty są najlepszą metodą na odkrycie czegoś rewelacyjnego ;) Na wszelki wypadek zapisz przepis :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Czasem eksperymenty są najlepszą metodą na odkrycie czegoś rewelacyjnego ;) Na wszelki wypadek zapisz przepis :haha:

Wiem czego dałam za dużo , myślę, że wyjdzie a jak nie, zwalę na piekarnik. To bardzo dobra wymówka. Juz sprawdzona. xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiórkami kokosowymi upiekłam. I gdyby nie to, że forum jest zaniedbane i pozostawione same sobie , wkleiłabym fotkę. Wyszedł piekny , oczywiście kuchenkę mamy starą, więc przykryłam wierzch folia aluminiowa . Efekt jest , widac nawet ten kokos :) Biały , bielusieńki . Tylko boczki troszę pociemniały .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, aga1 napisał:

A wiórkami kokosowymi upiekłam. I gdyby nie to, że forum jest zaniedbane i pozostawione same sobie , wkleiłabym fotkę. Wyszedł piekny , oczywiście kuchenkę mamy starą, więc przykryłam wierzch folia aluminiowa . Efekt jest , widac nawet ten kokos :) Biały , bielusieńki . Tylko boczki troszę pociemniały .

Z wiórkami ......................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, aga1 napisał:

A wiórkami kokosowymi upiekłam. I gdyby nie to, że forum jest zaniedbane i pozostawione same sobie , wkleiłabym fotkę. Wyszedł piekny , oczywiście kuchenkę mamy starą, więc przykryłam wierzch folia aluminiowa . Efekt jest , widac nawet ten kokos :) Biały , bielusieńki . Tylko boczki troszę pociemniały .

Moje serniczki są bielusieńkie bez przykrywania, ale ja tylko na 150-160 stopni piekę, bez termoobiegu...i białek nie ubijam...taka leniwa jestem :$ A ten efekt zebry to jak zrobiłaś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, lucyna.beata napisał:

 

@Heidi

ale ja nie trawie czarnej herbaty...moze byc woda??

problem nie w rzetelnej wadze ale w tym kto sie przyzna ile wazy ha ha ha 

zaczynamy???

 

 

Pewnie, że może.  Oryginalnie nawet jest z wodą.  Ja chcę proces przyspieszyć.  A czarna herbata kopa mi daje lepiej jak kawa.  A....@Łukasz kawy nie wolno pić!!!! I dzielenie miski  z psiakiem wskazane.Pół  na pół :dobrze:Zastosuj też metodę @Mirelka1965 MTZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Heidi napisał:

Pewnie, że może.  Oryginalnie nawet jest z wodą.  Ja chcę proces przyspieszyć.  A czarna herbata kopa mi daje lepiej jak kawa.  A....@Łukasz kawy nie wolno pić!!!! I dzielenie miski  z psiakiem wskazane.Pół  na pół :dobrze:Zastosuj też metodę @Mirelka1965 MTZ

Nie znam tej metody MTZ, ale NŻT jak najbardziej :haha:I wynocha z obiadkowego wątku z tematem diet, odchudzania i odkwaszania...Załóżcie nowy,  już kiedyś proponowałam,  ale nikt mnie słuchał :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Ty to jesteś masochistka :haha: Mnie się nie chce zmniejszać zdjątek...taki leniwiec wygodnicki jestem :$ Ale muszę przyznać, że ptice na talerzu wyglądają apetycznie :d

To ściągawka . Nie wklejam swoich, bo nie mam kiedy zmniejszyc. Mam czas, to troche coś nabazgrolę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...