Skocz do zawartości

Szukam znajomych


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Lachu ....ze...zwiał ze strachu :szydera:@ORIM...nie zniknie ....on ma jaja ...

Noo ...i teraz czaisz ...żeby wykazać się , że je ma ...nie zniknie ;)...Pod włos M+J trza od początku ...pod włos :haha:....Czekaj niech kiedyś będzie bliżej mnie ...nie ma bata , żebyśmy się nie spotkali ! ....Bo w końcu co w tym złego , że spotkamy się z którymś z kolegów  i pójdziemy  na kawę ...czy piwo ? ...

I dziki seks. :oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

I dziki seks. :oklaski:

A jużci ....:szydera:....Upsss....żeby nasza 1 Bożka tylko tego nie przeczytała , bo nam się dziewczyna zawstydzi na dobre :haha:

@1bozka....Ty wiesz , że to żarty ...no niee ?...My tylko dla jaj tak se piszemy ....Dla tych jaj ...noo ;)

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marynia napisał:

Witaj Mirelka ... Czy będziesz jeszcze później w Hanowerze ? A może masz jakiś kontakt z inną opiekunką w Hanowerze ? Pozdrawiam. 

Mam namiary @Heidi jest, ale za parę dni zjeżdża....Mam jeszcze dziewczyny w Grossenhillen. A ty gdzie jesteś, w jakiej dzielnicy? Podaj też kod pocztowy tutaj, to sami się chętni znajdą. Jest też @ania39 w Misburgu, ale ostatnio się nie odzywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Maria Jolanta napisał:

I dziki seks. :oklaski:

 

45 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A jużci ....:szydera:....Upsss....żeby nasza 1 Bożka tylko tego nie przeczytała , bo nam się dziewczyna zawstydzi na dobre :haha:

@1bozka....Ty wiesz , że to żarty ...no niee ?...My tylko dla jaj tak se piszemy ....Dla tych jaj ...noo ;)

:hura::zdrówko::hura:jaja to na boczku na śniadanko poproszę...hihi a dziki sex ..ale taki prawdziwy dziki..nie zeby ze ide spac bo mnie głowa boli......adres,poproszę..hihi...:hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, 1bozka napisał:

 

:hura::zdrówko::hura:jaja to na boczku na śniadanko poproszę...hihi a dziki sex ..ale taki prawdziwy dziki..nie zeby ze ide spac bo mnie głowa boli......adres,poproszę..hihi...:hura:

Zrób sobie powrót do przeszłości...:szydera: Tam znajdziesz na mur-beton...:haha:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Zrób sobie powrót do przeszłości...:szydera: Tam znajdziesz na mur-beton...:haha:.

nie żyje przeszłością  tam byłam szczęśliwa,    teraz jestem też  szczęśliwa w teraźniejszości......ake jeśli sie zapraszamy i podajemy adres więc zapraszam chętnie sie spotkam.........

Miasteczko LINDOS ...hotel Lindian Pearl.Rhodos...Greece...na kawusie na ciasteczko...hihi:wino:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, 1bozka napisał:

nie żyje przeszłością  tam byłam szczęśliwa,    teraz jestem też  szczęśliwa w teraźniejszości......ake jeśli sie zapraszamy i podajemy adres więc zapraszam chętnie sie spotkam.........

Miasteczko LINDOS ...hotel Lindian Pearl.Rhodos...Greece...na kawusie na ciasteczko...hihi:wino:

Co po zaproszeniu, jak zaraz zjeżdżasz....:haha: Chłopaki się napalą, a tylko spalony piasek zastaną....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marynia napisał:

Witajcie Kochani ... A może jest ktoś w Hanowerze ? Pozdrawiam.  

jestem dla Ciebie  tylko do 8.07. dawaj  kierunek do mnie. codziennie od 9-15 mam czas wolny . oprócz sobót i niedziele 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Heidi napisał:

jestem dla Ciebie  tylko do 8.07. dawaj  kierunek do mnie. codziennie od 9-15 mam czas wolny . oprócz sobót i niedziele 

Hallo Heidi ... Dzięki za odpowiedź .  Ja teraz jestem w Polsce, ale  sierpniu będę w Hanowerze ... Trochę wybiegłam do przodu z tym zapytaniem, bo liczyłam na to, że może ktoś jeździ do Hanoweru regularnie na zmianę. Bywam prywatnie w Hanowerze w dzielnicy STOECKEN blisko VOLSVAGENA, ale szukam w tym mieście  pracy w opiece.  Mam nadzieję, że mi się uda.  Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, marynia napisał:

Hallo Heidi ... Dzięki za odpowiedź .  Ja teraz jestem w Polsce, ale  sierpniu będę w Hanowerze ... Trochę wybiegłam do przodu z tym zapytaniem, bo liczyłam na to, że może ktoś jeździ do Hanoweru regularnie na zmianę. Bywam prywatnie w Hanowerze w dzielnicy STOECKEN blisko VOLSVAGENA, ale szukam w tym mieście  pracy w opiece.  Mam nadzieję, że mi się uda.  Pozdrawiam.

Stoecken ? to jeździsz tramwajem 5. :tak2:. My  tutaj też czasem wsiadamy do wagoniku czas wypełnić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:smutek:nie zostanę tu do sierpnia.  Od sierpnia będę miała nowy adres. Jak Bóg da, może właśnie w Hanover ?

Są  tu 2 dziewczyny.  Jedna:Wanda jakieś 40 minut drogi do Ciebie. Druga tj. Kasia  w Anderten ma do dyspozycji póki co rower.  I dla niej,  to zbyt daleka droga , nie zdąży  obrócić (wolne ma od 14-16). W przyszłości  jak będziesz już na miejscu, to się obaczy:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...