Skocz do zawartości

Szukam znajomych


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Nick1 napisał:

Nikogo nie obrażam , nie ma tu wymogu podawania danych osobowych jest nick właśnie po to ,nie podam też pinu do złotej karty jak już gdzieś  ktoś wspomniał na forum , tak ogólnie to dziękuje za miłe powitanie , przepraszam że tego pierwsza nie zrobiłam więc witam wszystkich serdecznie i uniżenie 

Oczywiście , że nie ma wymogu i nikt od Ciebie tego nie wymaga , tylko takie pisanie " nie pamiętam nicka " to trochę dziecinne .

Pisz , czytaj , baw się z nami ( o ile masz ochotę ) ,ale sama wiesz , że to Ty te jakieś tajemnicze wpisy zaczęłaś robić . Napisałaś , że sami znajomi ...czy jakoś tak...więc nie dziw się nam , że chcielibyśmy wiedzieć " kto Ty jesteś " ....Wszystko w porządku ...nikt nie będzie Ciebie za to atakował , bo to Twoja sprawa . My jesteśmy już mocno dorośli to fajnie by było , żeby ktoś z nas smarkaczy nie robił ....

P. S ....Ja już nie chcę wiedzieć , znać Twojego poprzedniego nicka (nicków ? ) już ciekawość mnie nie zżera . Baw się i czuj tutaj dobrze ...i gitarra .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, foczka63 napisał:

aż tak nie wymagamy:)Uniżenie to się witał jeden taki wesołek:)Ale go tu nie ma/chyba/.

No,ok.Witaj Zapominalska:),

Uniżenie Rambo witał i po rączkach całował . A ...tyle pięknych słów od niego dostałam ...takimi komplementami mnie uraczył ,że mmmmmm....Szkoda tylko , że to w sumie był pan/i NIKT ...czyli  go nie było ...duch ...zjawa ...mara :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Uniżenie Rambo witał i po rączkach całował . A ...tyle pięknych słów od niego dostałam ...takimi komplementami mnie uraczył ,że mmmmmm....Szkoda tylko , że to w sumie był pan/i NIKT ...czyli  go nie było ...duch ...zjawa ...mara :szydera:

mara....sss:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 21.01.2019 at 15:12, Nick1 napisał:

Nikogo nie obrażam , nie ma tu wymogu podawania danych osobowych jest nick właśnie po to ,nie podam też pinu do złotej karty jak już gdzieś  ktoś wspomniał na forum , tak ogólnie to dziękuje za miłe powitanie , przepraszam że tego pierwsza nie zrobiłam więc witam wszystkich serdecznie i uniżenie 

Nikt nie nalega nie pyta,witaj,ale pin jak najbardziej jest mile widziany,reszta niekoniecznie.Pozdrawiam

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 21.01.2019 at 14:00, Baśka powtarzająca się napisał:

Przecież nikt nie ma zamiaru kogoś za język ciągnąć , wystarczy napisać " nie chcę podawać ...mam powody " i gitarra . @Basiaimzapytała , bo i my też czulibyśmy się lepiej , że wiemy kto zacz . Nawet , gdyby wcześniej jakieś niesnaski były ...no to były i się zmyły . Teraz jest TUTAJ i wszystko w niepamięć by poszło ....Masz rację ...odpowiedź " nie pamiętam "jest chwytem przedszkolaka ....albo ...dementyka (? ) .....Wrócę do tamtej Zosi ...były dwie , tylko ta dawna Zosia miała chyba myślnik (? ) ...w każdym bądź razie inaczej trochę .....Zosia ta , która robiła nam zgaduj -zgadulę wk..denerwowała mnie z tymi zagadkami , pyskowałam jej trochę , że my nie uczniowie , ale ogólnie fajna była ...lubiłam ją . Ją wtedy z marszu jak tylko rozpoczął(ęła ) panowanie wysiudał O. bo Zośka coś tam E. pyskowała . Była wojenka ...rzuciliśmy się w jej obronę , bo według nas powodu jako takiego do zbanowania nie mieli ...ot taki kaprys niby nowego nabytku -O. @Nick1z tymi podchodami " byłam ...nie byłam ...nie pamiętam " bardzo przypomina mi tamtą Zosię - nauczycielkę . Nie interesuje mnie aż tak bardzo , ale też nie lubię jak ktoś z nas , dorosłych ludzi próbuje robić gówniarzy . Takie robienie z tata wariata .

@ZosiasamosiaProszę Zosiu ...doniesiono Ci zapewne o tym poście w którym obrobiłam Ci strasznie doopę . Jest jeszcze jeden wyżej w którym poruszyłam Twoją osobę , bo posty - zagadki mi Ciebie przypomniały . To jest to moje przestępstwo . Jeszcze raz przepraszam za podejrzenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...