Skocz do zawartości

Szukam znajomych


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już znalazłam koleżankę właśnie pod tym kodem , mam też sąsiada ale gościowi tylko jedno w głowie , już nie pamiętam jaki miałam Nick , jak sobie przypomnę napisze , cały czas jestem chętna poznać kogoś jeszcze  pozdrawiam , dziękuje .Holthausen 40589

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Nick1 napisał:

Już znalazłam koleżankę właśnie pod tym kodem , mam też sąsiada ale gościowi tylko jedno w głowie , już nie pamiętam jaki miałam Nick , jak sobie przypomnę napisze , cały czas jestem chętna poznać kogoś jeszcze  pozdrawiam , dziękuje .Holthausen 40589

Picujesz z tą niepamięcią   :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Mirelka1965 napisał:

No....Desantowcy...ale macie zajawkę :szydera: Knuć mi tu szybko teorie spiskowe...potrzebuję się pośmiać od rana :haha: 

W nosie z teoriami . My tutaj wszyscy od samego początku występowaliśmy jawnie i ....zonk ...tajemnice ...zaniki pamięci .

Mielismy kiedyś na Op24 koleżankę , która też nam takie zagadki robiła w stylu : " byłam tutaj , ale mnie wywalono /ban / to teraz zgadnijcie kto ja jestem ....jestem nauczycielką z zawodu ...zgadnijcie jakiego przedmiotu uczyłam ? " i jeszcze , jeszcze , jeszcze ....Nicki podobne były dwa , bo były dwie " Zosie Samosie " , tyle , że ta jedna zagwozdek nam nie dawała ...Ta druga i owszem ...nawet narzeczonego podpuściła , żeby się zalogował i znów konkursy ...tyle , że z jego strony " kto ja jestem ...której z opiekunek facetem jestem ? " ...o kuźwa ...aż do znudzenia . @Nick1, czy to Ty Zosiu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

Zgadzam się,zagrywki na poziomie przedszkolaka:(Nicka nie pamięta,biedactwo:( Skleroza czy demencja już?

 

Oj tam, oj tam. Jak ktos nika zmienial 10 razy to moze nie pamietac. Teraz beda ponumerowane i gut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, foczka63 napisał:

Zgadzam się,zagrywki na poziomie przedszkolaka:(Nicka nie pamięta,biedactwo:( Skleroza czy demencja już?

 

Przecież nikt nie ma zamiaru kogoś za język ciągnąć , wystarczy napisać " nie chcę podawać ...mam powody " i gitarra . @Basiaimzapytała , bo i my też czulibyśmy się lepiej , że wiemy kto zacz . Nawet , gdyby wcześniej jakieś niesnaski były ...no to były i się zmyły . Teraz jest TUTAJ i wszystko w niepamięć by poszło ....Masz rację ...odpowiedź " nie pamiętam "jest chwytem przedszkolaka ....albo ...dementyka (? ) .....Wrócę do tamtej Zosi ...były dwie , tylko ta dawna Zosia miała chyba myślnik (? ) ...w każdym bądź razie inaczej trochę .....Zosia ta , która robiła nam zgaduj -zgadulę wk..denerwowała mnie z tymi zagadkami , pyskowałam jej trochę , że my nie uczniowie , ale ogólnie fajna była ...lubiłam ją . Ją wtedy z marszu jak tylko rozpoczął(ęła ) panowanie wysiudał O. bo Zośka coś tam E. pyskowała . Była wojenka ...rzuciliśmy się w jej obronę , bo według nas powodu jako takiego do zbanowania nie mieli ...ot taki kaprys niby nowego nabytku -O. @Nick1z tymi podchodami " byłam ...nie byłam ...nie pamiętam " bardzo przypomina mi tamtą Zosię - nauczycielkę . Nie interesuje mnie aż tak bardzo , ale też nie lubię jak ktoś z nas , dorosłych ludzi próbuje robić gówniarzy . Takie robienie z tata wariata .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie obrażam , nie ma tu wymogu podawania danych osobowych jest nick właśnie po to ,nie podam też pinu do złotej karty jak już gdzieś  ktoś wspomniał na forum , tak ogólnie to dziękuje za miłe powitanie , przepraszam że tego pierwsza nie zrobiłam więc witam wszystkich serdecznie i uniżenie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Nick1 napisał:

Nikogo nie obrażam , nie ma tu wymogu podawania danych osobowych jest nick właśnie po to ,nie podam też pinu do złotej karty jak już gdzieś  ktoś wspomniał na forum , tak ogólnie to dziękuje za miłe powitanie , przepraszam że tego pierwsza nie zrobiłam więc witam wszystkich serdecznie i uniżenie 

Uniżenie nie musisz :haha: To nie dwór królewski :haha: Ale serdeczne powitanie przyjmę z ochotą :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...