Skocz do zawartości

Informacje dla desantowców


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, Moderator napisał:

Dzień dobry. Tu O. Teraz zrobię nowe porządki tutaj. Jak już pisałem liczy się tylko kasa, dlatego od teraz to forum nazywać się będzie agencja radzi.  O.

 

 

 

 

 

 

 

Żart. Witajcie. Zajmiemy się Wami od poniedziałku (odpowiemy też na wysyłane do nas pytania). My imigrantów się nie boimy. Wyślemy po resztę łodzie. Rozrzucimy ulotki. Dziękujemy @Mirelka1965 za wprowadzenie nowo przybyłych. To tylko przyspieszy przygotowanie przez nas instrukcji, której stworzenie planowaliśmy zaraz po zaproponowanym przez Ciebie liczniku. Zatem jeszcze poczekasz :))))

Miłego weekendu! 

Moderacja

Fajna moderacja - z poczuciem humoru. Ale przyznaję się , że jak ten zielony tekst zobaczyłam, to mi włosy dęba stanęły.:o   To chyba jakaś trauma desantowca.  Czy jest na sali lekarz???

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Moderator napisał:

Dzień dobry. Tu O. Teraz zrobię nowe porządki tutaj. Jak już pisałem liczy się tylko kasa, dlatego od teraz to forum nazywać się będzie agencja radzi.  O.

 

 

 

 

 

 

 

Żart. Witajcie. Zajmiemy się Wami od poniedziałku (odpowiemy też na wysyłane do nas pytania). My imigrantów się nie boimy. Wyślemy po resztę łodzie. Rozrzucimy ulotki. Dziękujemy @Mirelka1965 za wprowadzenie nowo przybyłych. To tylko przyspieszy przygotowanie przez nas instrukcji, której stworzenie planowaliśmy zaraz po zaproponowanym przez Ciebie liczniku. Zatem jeszcze poczekasz :))))

Miłego weekendu! 

Moderacja

Ten czerwony ryjek jest ode mnie :przekleństwa: Pierwsza byłam :ostrzegam: Kołatam od pół roku :smutek:  Mogę jedynie udostępnić tydzień zwłoki....i nie więcej, bo....:lanie: na tym się nie skończy :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, Moderator napisał:

Dzień dobry. Tu O. Teraz zrobię nowe porządki tutaj. Jak już pisałem liczy się tylko kasa, dlatego od teraz to forum nazywać się będzie agencja radzi.  O.

 

 

 

 

 

 

 

Żart. Witajcie. Zajmiemy się Wami od poniedziałku (odpowiemy też na wysyłane do nas pytania). My imigrantów się nie boimy. Wyślemy po resztę łodzie. Rozrzucimy ulotki. Dziękujemy @Mirelka1965 za wprowadzenie nowo przybyłych. To tylko przyspieszy przygotowanie przez nas instrukcji, której stworzenie planowaliśmy zaraz po zaproponowanym przez Ciebie liczniku. Zatem jeszcze poczekasz :))))

Miłego weekendu! 

Moderacja

Nam się zielony źle kojarzy :szept:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ewa14 napisał:

Fajna moderacja - z poczuciem humoru. Ale przyznaję się , że jak ten zielony tekst zobaczyłam, to mi włosy dęba stanęły.:o   To chyba jakaś trauma desantowca.  Czy jest na sali lekarz???

 

 

Ja specjalizuję się w operacjach na otwartym sercu :haha::szydera: Moje serce dla @Moderator jest otwarte...już długo...:szydera:  Ale jak trzeba to i tracheotomię przeprowadzę...na tym "kimś" >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, geronimo napisał:

Nie będę raczej wypowiadał się na temat ciała, bo może to być odebrane dwuznacznie

spadochroniarz.png

A wiesz dlaczego "Ciało"? :haha: Bo duszę ma zajebiaszczą....ją czuć wokół nas, jak nas chroni i strzeże :oklaski: A "Ciała"  nikt nie widział....jeszcze :haha::szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

A myślisz, że "Ciało" dlaczego na zielono napisało? :haha: Bo "Ciało" zawsze wie, co w zielonej trawie piszczy :szydera:

Ciekawe czy kotlownie-spamownie , tudziez lochy O. tez zwiedzil?

Co najbardziej niewygodne i tak wylecialo kominem:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Moderator napisał:

Dzień dobry. Tu O. Teraz zrobię nowe porządki tutaj. Jak już pisałem liczy się tylko kasa, dlatego od teraz to forum nazywać się będzie agencja radzi.  O.

 

 

Bardzo się cieszę, że Moderator wie, skąd desant nastapił. My naprawdę jesteśmy niezywkle grzeczni i sympatyczni, oraz pełni ciepłych uczuć do kolezanek opiekunek i kolegów opiekunów. Ja to nawet jestem pełna ciepłych uczuć do firm nas zatrudniających, pod warunkiem , że grają fair. W ogole lubie ludzi i to nawet bardzo.

Fakt iż przybylismy tutaj bardzo dużą grupą, świadczy wymownie, ze to nie w nas jest problem i nie my jestesmy powodem ucieczki . Pozdrawiam Moderację :d

 

 

 

 

Żart. Witajcie. Zajmiemy się Wami od poniedziałku (odpowiemy też na wysyłane do nas pytania). My imigrantów się nie boimy. Wyślemy po resztę łodzie. Rozrzucimy ulotki. Dziękujemy @Mirelka1965 za wprowadzenie nowo przybyłych. To tylko przyspieszy przygotowanie przez nas instrukcji, której stworzenie planowaliśmy zaraz po zaproponowanym przez Ciebie liczniku. Zatem jeszcze poczekasz :))))

Miłego weekendu! 

Moderacja

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, hawana napisał:

Ciekawe czy kotlownie-spamownie , tudziez lochy O. tez zwiedzil?

Co najbardziej niewygodne i tak wylecialo kominem:(

Sie nie bojaj. Są tacy ludzie co prowadzą statystyki, oraz archiwizują smakowite kąski :d Jak coś to screny tego co w lochach jest, sa do dyspozycji :d:d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...