Skocz do zawartości

Informacje dla desantowców


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Szyfrem gadacie....>:( Jak mam dywersję robić, to proszę jaśniej...trzeba dobrze poznać swoich wrogów, a właściwie slang właściwy dla nich...:haha: Bo jak mam za tubylca robić, to żebym się tam od razu zaaklimatyzowała....a potem....BUM...i w pi....du....i wylądował...:szydera:

A ty sie mnie nie pytaj , ja tutejsza  z nietolerancją laktozy :haha:i psychozy :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

To może jakiś odświeżacz...albo neutralizator zapachów trza podrzucić? :haha: 

Pomoże na chwilkę ..na momencik ...i smrodek wraca ....jak bumerang . Szkoda kasy na neutralizatory ...czy inne dezodora .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, violka napisał:

A ty sie mnie nie pytaj , ja tutejsza  z nietolerancją laktozy :haha:i psychozy :szydera: 

To się tam absolutnie nie wybieraj ... chyba,że z egzorcystą i z pieśnią na ustach : " U drzwi Twoich stoję Panie...."

Edytowane przez Afryka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Afryka napisał:

To się tam absolutnie nie wybieraj ... chyba,że z egzorcystą i z pieśnią na ustach : " U drzwi Twoich stoję Panie...."

Jakby to nie wystarczyło, to zaczęłam, na wszelki wypadek, ciosać kołki osikowe...:szydera: Jutro polecę do sklepu zapas czosnku jeszcze zrobić....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Jakby to nie wystarczyło, to zaczęłam, na wszelki wypadek, ciosać kołki osikowe...:szydera: Jutro polecę do sklepu zapas czosnku jeszcze zrobić....:szydera:

Doradzam jeszcze w srebrną kulę się zaopatrzyć ..., a najlepiej w kwity od Paolo ...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Teresadd napisał:

Czy Nowadanuta to już z nami jest.Bobrze chyba gdzieś między drzewami te spadochrony wylądowały,że tyle osób zaginęło w akcji.

W czasie desantu w Normandii też zrzuty nie zawsze w cel lądowały...:haha: Daj im czas, żeby się odnaleźli....:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 24.03.2018 at 17:37, Knorr napisał:

Mirelka, dzięki za wprowadzenie. Najbardziej jednak ucieszyło mnie to ostatnie zdanie. O razu się uspokoiłem. :d Bo znerwicowany byłem dotychczas.:żółw:Ja nie wiem, dlaczego ona tak go naciska.??

 

Buuu zal mi zwierzaczka .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 2.04.2018 at 19:57, Afryka napisał:

Mnie to teraz przyszło do głowy ...późno trochu ,ale najlepiej to by się tam Szyszko nadawał ,pozbył by się w try miga tego kornika- drukarza..:szydera:

RANDAP -niemiecki lepszy .... w ziemi przez ok 10 lat gosci ... jedzac pozniej zdrowa marchewke ...wpierniczasz jego sladowe ilosci a i dod olejem popic mozna ->>  ech jakie to zdrowe ... myslisz sobie .... a dod jakie roslinki sa bez GMO ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziwi mnie, że tak późno. op24 jest powiązane z agencją której reklama jest na stronie głównej. Kiedyś nawet sami temu zaprzeczali, ale w internecie nic nie ginie. Myślicie, że wywiad z blogerką to przypadek? Zapomnijcie. Jak to mówi mój syn pozycjonowanko mamo pozycjonowanko. Jak dobrze się poszuka to znajdzie się i inne powiązania. To dlatego nie zależy im na samym forum. To wszystko do czasu, bo jak inne agencje się dowiedzą to tam już nie będzie nie tylko opiekunek ale też ogłoszeń, bo która zdrowa myśląca opiekunka chce być monitorowana przez agencje i która agencja chce płacić konkurencji? Ja tam byłam krótko a tu ile to czas pokaże.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Zofijka napisał:

Dziwi mnie, że tak późno. op24 jest powiązane z agencją której reklama jest na stronie głównej. Kiedyś nawet sami temu zaprzeczali, ale w internecie nic nie ginie. Myślicie, że wywiad z blogerką to przypadek? Zapomnijcie. Jak to mówi mój syn pozycjonowanko mamo pozycjonowanko. Jak dobrze się poszuka to znajdzie się i inne powiązania. To dlatego nie zależy im na samym forum. To wszystko do czasu, bo jak inne agencje się dowiedzą to tam już nie będzie nie tylko opiekunek ale też ogłoszeń, bo która zdrowa myśląca opiekunka chce być monitorowana przez agencje i która agencja chce płacić konkurencji? Ja tam byłam krótko a tu ile to czas pokaże.

 

Rzeczywiście w internecie nic nie ginie. Właściwie to nie rozumiem, dlaczego agencje nie założą wspólnych stron do reklamowania ofert. Tu też agencje się reklamują i tu też mogą nas śledzić i robią to. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...