Skocz do zawartości

NIERÓWNE wynagrodzenie


Gość Aga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Michał859 napisał(a):

Miałem takie coś. Właśnie niemal zawsze przedstawiają argument, że mniejsza kwota z uwagi na słabszą znajomość Niemieckiego. I to ciekawostka bo bywało, że ode mnie zarabiali więcej tacy, którzy mieli słabszy język. 

Skoro argumentem dla wyższego wynagrodzenia jest poziom znajomości języka to powinno żądać się certyfikatu czy to poziom A, A1-2, B, B1-2, C i wtedy jest sprawiedliwość. Bo wieczne pretensje a jeden drugiego też nie bardzo może ocenić bo to tylko przypuszczenia. Język b.  ważny do funkcjonowania w obcym państwie na wszystkich poziomach i mając to ma się po prostu wyższe kwalifikacje. Kropka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.08.2023 o 15:58, Gość Gość napisał(a):

Skoro argumentem dla wyższego wynagrodzenia jest poziom znajomości języka to powinno żądać się certyfikatu czy to poziom A, A1-2, B, B1-2, C i wtedy jest sprawiedliwość. Bo wieczne pretensje a jeden drugiego też nie bardzo może ocenić bo to tylko przypuszczenia. Język b.  ważny do funkcjonowania w obcym państwie na wszystkich poziomach i mając to ma się po prostu wyższe kwalifikacje. Kropka

Dokładnie a nie ocenianie przez rekruterki. Już nawet nie ma co wspominać tego, że jak szukasz pracy to przechodzisz tyle testów języka ile agencji wybierzesz i co agencja to inna ocena.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 5.06.2023 o 22:44, Gość Aga napisał(a):

Hej, cześć. Mam pytanie o pieniądze. Jestem na szteli od roku na zmianę ze stałą wspólniczką i ona ma 1550 euro a ja 1300 i usłyszałam że mam gorszy język, ale jak pytam rodzinę i podopieczną to oni nie narzekają im to nie przeszkadza więc czy agencja nie powinna mi wyrównać? Wykonuję tę samą pracę i się dogaduję i w domu i w sklepie bo znam komunikatywnie a ona bardzo dobrze. Czy to podchodzi pod nierówne traktowanie?

Jeżeli rodzina jest fajna to warto powiedzieć jej o tym i zapytać czy mogą zareagować w agencji, bo klient może więcej niż my i jak się uprze to szybko wyrównają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Gość agaa napisał(a):

Jeżeli rodzina jest fajna to warto powiedzieć jej o tym i zapytać czy mogą zareagować w agencji, bo klient może więcej niż my i jak się uprze to szybko wyrównają. 

Hej. Racja bo czasem rodzinom jest bardziej wstyd niż agenturką i panienką dzwoniącymi z super ofertKAMI u milusich staruszków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...