Skocz do zawartości

Kamera w lombardzie - prawdziwe historie


Gość HaniaB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość HaniaB

Nie mogę tego dodać do filmów to daję tutaj bo pokazuje życie lombardu nie z aktorami ale zwykłymi ludźmi. Po każdym odcinku zaczyna się kolejny i jest ich już ponad 40. Polecam  ja nie wiedziałam, że tego typu lombardy często ratują ludzi w potrzebie i sami odkupują swoje rzeczy a sama bym niczego nie kupiła bo jestem przeciwnikiem "zarabiania" na krzywdzie innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dorota

Napiszcie mi po co ludziom telefony za 5000 złotych? Mam taki za 900 ze sklepu i nie narzekam. Coś tracę oprócz tego, że nie muszę go spłacać i nie płaczę na myśl o zbitej szybce? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grucha
11 godzin temu, Gość Dorota napisał:

Napiszcie mi po co ludziom telefony za 5000 złotych? Mam taki za 900 ze sklepu i nie narzekam. Coś tracę oprócz tego, że nie muszę go spłacać i nie płaczę na myśl o zbitej szybce? 

Nie masz stu milionów pikseli, 9 rdzeni, odkurzacza i miksera. 

Mam telefon za podobną cenę i na rozmowy, internet i filmy mi wystarczy i też zachodzę w głowę co robią te za pięć tysięcy chyba żeby tylko mieć logo jabłuszka ale to zazdroszczę pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Frytka
4 godziny temu, Gość Biała Dama napisał:

Ciekawe czy za tą bezczelną reklamę ci biedni ludzie dostają pieniądze, bo ktoś sobie na ich wizerunkach dodatkowo zarabia i promuje?

Ciekawsze jest to, że w pierwszych odcinkach oni chętnie wracają i nie widzą w tym żadnego obciachu a miejsce traktują jak sklep spożywczy do którego się wraca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla społeczności lokalnej to często fajne rozwiązanie i szansa na odzyskanie zastawionych fantów o ile pracują i wiążą koniec z końcem.

Człowiek docenia po takich filmikach co ma i jak żyją inni.

Zdrowia i pieniędzy dokładnie w tej kolejności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
Gość F.Lubska

Jest nowy odcinek i to pokazuje podejście ludzi. Wziął pożyczył od znajomej 1200 i zgodził się oddać w ratach po 100 złotych 1800. Czyli 600 zł odsetek. Dużo, ale się zgodził a teraz płacz, bo wakacje minęły i został problem. Nie ma co się dziwić że potem lata po lombardach jak tak zarządza kasą. 

F.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 3.05.2023 o 09:47, Gość Dorota napisał(a):

Napiszcie mi po co ludziom telefony za 5000 złotych? Mam taki za 900 ze sklepu i nie narzekam. Coś tracę oprócz tego, że nie muszę go spłacać i nie płaczę na myśl o zbitej szybce? 

Po to samo co drogie auta, biżuteria, apartamenty, ciuchy itd, itd. Telefonem zaszpanujesz szybko i wszędzie a autem już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Gość Miner napisał(a):

Po to samo co drogie auta, biżuteria, apartamenty, ciuchy itd, itd. Telefonem zaszpanujesz szybko i wszędzie a autem już nie.

Jak się nie da osobowością i inteligencją to człowiek szuka atrybutów zewnętrznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Mia napisał(a):

Jak się nie da osobowością i inteligencją to człowiek szuka atrybutów zewnętrznych.

O!!! W punkt. Gadżeciarze to są w stanie i wypasionym zbiorem domowej biblioteki szpanować nie czytając nic.

Ale...co kto lubi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.05.2023 o 09:17, Gość Biała Dama napisał(a):

Ciekawe czy za tą bezczelną reklamę ci biedni ludzie dostają pieniądze, bo ktoś sobie na ich wizerunkach dodatkowo zarabia i promuje?

Wszyscy siebie warci przychodzący, nagrywający i oglądajacy. Jeden sort jak to mawia klasyk. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Gość Pawel napisał(a):

Wszyscy siebie warci przychodzący, nagrywający i oglądajacy. Jeden sort jak to mawia klasyk. 

W telewizji nigdy nie byłoby miejsca dla tych wszystkich filmów i cyklów które są na yt więc każdy ogląda co mu się podoba. Jakby się nie oglądało to by się nie nagrywało. Większość i pieniądze decydują co się opłaca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
Godzinę temu, Gość Damian napisał(a):

To sobie oglądnijcie pierwszych klientów najnowszego odcinka.

Matka w ciąży, córka w ciąży i gofrownica za 20 zł =wasze pieniądze w postaci 800+800. Tak trzeba żyć.

 

Skrajna patologia czasem. Tv nie mam i nie oglądam z własnego wyboru, FB także nie jest mi do szczęścia potrzebny. Naprawdę dziwię się, że ktoś to ogląda. Czy coś pozytywnego wnosi to do Waszego życia? Nie sądzę! Można ten czas spożytkować zupełnie inaczej. Duża cześć seriali, a nawet wszystkie są niestety reżyserowane. Wiadomo, że musi być oglądalność. 

Pamiętam jak wprowadzałam się do nowo wbudowanego bloku. Sąsiedzi od razu zaczęli wymieniać swoje auta na droższe, nowsze i większe. Ja kupiłam garaż. Auta nie zmieniłam do dnia dzisiejszego, natomiast każdego dnia, każdej nocy i o każdej porze roku, białe mercedesy stoją na parkingu przed blokiem. 

Nigdy nic nie kupowałam na raty. Uważam, że skoro nie mogę kupić tego za gotówkę, to mnie po prostu na to nie stać i muszę kupić to w późniejszym terminie, za gotówkę. Taka moja filozofia:-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Katleja napisał(a):

nowo wbudowanego

Katleja, witaj. Miło czyta się osobę piszącą poprawnie. A co do oglądania to youtube jest taką samą pułapką co telewizja. Pozdrawiam Cię!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Gość Ala napisał(a):

Katleja, witaj. Miło czyta się osobę piszącą poprawnie. A co do oglądania to youtube jest taką samą pułapką co telewizja. Pozdrawiam Cię!

Litości, to zwykła literówka!! 

Na tyle postów co napisałam, doczepiłaś się do tego jednego słowa. Wstydź się! To jest po prostu żałosne. 

To są właśnie rodacy, ich wsparcie i solidarność. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Katleja napisał(a):

Litości, to zwykła literówka!! 

Na tyle postów co napisałam, doczepiłaś się do tego jednego słowa. Wstydź się! To jest po prostu żałosne. 

To są właśnie rodacy, ich wsparcie i solidarność. 

Zaraz, zaraz! Ja Cię pochwaliłam, że wyraz nowo wybudowany napisałaś osobno, poprawnie. To dostałam po głowie. Polacy, rodacy!!! ;) Nie gniewam się. Ściskam, nerwusie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Gość Ala napisał(a):

Zaraz, zaraz! Ja Cię pochwaliłam, że wyraz nowo wybudowany napisałaś osobno, poprawnie. To dostałam po głowie. Polacy, rodacy!!! ;) Nie gniewam się. Ściskam, nerwusie!

Napisałam wbudowanego (powinno być wybudowanego). A oberwałaś, ponieważ stwierdziłam, że się czepiasz. Nieporozumienie zwykle, przepraszam.

Jeśli z you tube korzystamy z umiarem i z głową to jest ok. Wszystko jest dla ludzi, ale trzeba mądrze do tego podejść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...