Skocz do zawartości

Rekruterka napisała odezwę do opiekunek


Gość Sandra
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Taki o to wpis pojawił się na jednej z grup. Rekruterka ma dość krytyki i żali się, że 50% opiekunek z grup to patologia. Możę niech poczyta dodane tu ostatnio wyroki sądów i niech zobaczy patologię po swojej stronie.

Nie wiem czy admin to wogule zatwierdzi.
Ale próbuje.
Większość "opiekunów/ek na grupach FB"" jedzie " po agencjach,kordynatorach czy rekruterach...
Uważacie ,że My mamy "kokosy z tej pracy",i to  bardzo mylnie,co niektórzy zarabiają najniższą Krajową,plus premię a co muszą znosić?
 Jaką presję od "góry",od opiekunów ,wyzwiska , itd.
Chciałabym napisać jak wyglada tak pokrótce ta praca to może co niektórym oczy otworzy i skonczą te głupie komentarze,mimo to wiem, że hejt i tak się "wyleje".
Kwoty wynagrodzenia nie zależą od Nas -pracowników,zazwyczaj od "partnerów niemieckich",wiec po co te komentarze , jedz sobie sama ,daj 2500 to pojadę itd,zazwyczaj komentarze robią w kółko te same osoby,bardzo często nawet nie pracuje taka osoba jako opiekun/ka, tylko tu jest anonimowy i podkręca Was , często komentarze są bardzo obraźliwe pod naszym adresem?
A koordynator czy rekruter musi milczeć ,żeby nie tracić potencjalnych kandydatów,bo premii nie będzie😊
Na grupach FB praktycznie w kółko te same osoby proszą o kontakt itd -zazwyczaj już żadna firma ich nie chce ,a czemu ?
(oczywiście zaznaczam nie dotyczy to wszystkich) .
*Alkohol to jest nagminne,
*Sprowadzanie towarzystwa do podopiecznych,
*narkomania,
*hazard,
*ucieczki po nocach i zostawienie podopiecznych bez opieki często zależnych od innych ,
*albo nic nie robią w pracy ,totalny syf na szteli (a przecież pisze o powierzchownym sprzątnieciu po sobie i Pdp.)W domu tez taki syf macie (chodzi o te osoby)nawet zapleśniałe rzeczy w lodówce i po szafkach zostawiają....
sprowadzanie przygodnych partnerów....itd .
*Złodziejstwo,kradzieże (co się da,nawet papier toaletowy) 
I jak sądzicie,kto ma potem premię zabraną ?
Bo źle opiekuna wybrali!
Kto ma "niemiłe przyjemności w pracy od góry"?
 A jeszcze z czym musza się  mierzyć koordynatorzy i rekruterzy ....
hmmm
- ciągłe zgłaszanie się tych samych osób a potem nie odbieranie telefonów,albo twierdzenie ,że "Ja nigdy nie szukałem/am pracy w opiece,
-Ja nie szukam bo mam zlecenie,
-szukam ale zgłosiłam/em  się do wielu firm i kto da więcej,(a potem  wyzwiska bo ciężka sztela i opisywanie firmy itd ,a przecież było przedstawione ,ze to małżeństwo lub inkontynencja) ,
-często odbierają telefon tacy pijani ,że ciężko zrozumieć co to za bełkot,
-albo wyzwiska typu "po co ty Ku....o dzwonisz,wyzwiska są nagminne,
-albo ,że jest w pracy ,zna opis  zlecenia i oni   nigdy nie dotchną Pdp, pampersa ,nie mówiąc o zmianie i przebraniu bo sie brzydzą,nie umyją głowy itd.
 Niektórzy chcą leżeć i pachnieć a kaska żeby szła na konto.
A moze..... telefony nawet po nocach do koordynatorów ,bo ktoś ma problemy psychiczne  siedzi w szafie i mówi ,ze w domu są podsłuchy kamery i obce ludzie,albo opiekunka żyły sobie pidcina ,albo tak pijana/y ze awantury na pół ulicy robi,bije,albo naćpany i Pdp chce gwałcić,albo leży w fekaliach tak pijany/na albo zgłasza się do rekrutera ,a po kontakcie z nią krzyczy że Rodo ,że do sądu,prokuratury czy na policje  pójdzie itd....
Jest tego mnóstwo ,i co najgorsze większość z tych osób właśnie jest z grup FB,nie ujmując tym dobrym opiekunk...A dlaczego o tym piszę?
Bo mam dość, tego Waszego komentowania głupio,wyssywanie sobie coś z palca tylko ,żeby "gównoburze "robić,że nikt z firm nigdy o tym głośno nie mówił, bo trzeba "dmuchać i chuchać ",że zawsze to agencje są beee a opiekunowie /ki świetni(oczywiście i są ),co niektórzy nie wiedza co to jest empatia- tak ważna w tym zawodzie!!!!
A 50 % osób -opiekunów/ek na grupach FB związanych z branżą opiekuńczą to "patologia"niestety to jest prawda,nie obrażając Ciebie.
Mają takie problemy psychiczne lub ze zdrowiem ,że nigdy nie powinny wyjeżdżać do pracy do często bardzo schorowanych ludzi.
A coraz częściej koordynatorzy i rekruterzy odchodzą z tej branży bo nie daje się wytrzymać tego stresu .
 Dziękuję za uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Pani Sandro


Przed zatrudnieniem- psychotest dla każdego kandydata do opieki . I dodatkowo jeden raz w roku- jak badania okresowe . Koszt żaden w odniesieniu do problemu .
Odsiejecie i skończy siłę ten syf . Na 100% .

Paniusia z agencji nie odkryla jeszcze ze sa agencje ktore zatrudniaja wylacznie po osobistej rekrutacji a ona zatrudnia na telefon i bierze jak leci a potem zdziwiona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Ann napisał:

Paniusia z agencji nie odkryla jeszcze ze sa agencje ktore zatrudniaja wylacznie po osobistej rekrutacji a ona zatrudnia na telefon i bierze jak leci a potem zdziwiona. 

Mało jest takich agencji. Rekrutacja przez telefon ułatwia zatrudnienie i dla agencji i dla opiekunki a że zdarzają się opiekunki nieodpowiedzialne delikatnie mówiąc to już inny problem. Można przecież prowadzić rekrutację on- linę , widać kandydatkę , jest mozliwosc bezpośrednio z nia porozmawiać. Parę lat temu właśnie w ten sposób  z  jedną z agencji przeszłam rekrutację.

Psychotest ? Na pewno nie zaszkodzi ale czy wykryje skłonność do alkoholu? Byłam co prawda nie bezpośrednio po opiekunce , osobie wykształconej , sympatycznej , która urznela się równo gdy podopieczna z rodziną wyjechały na parę godzin.  Pomysł i  tak nierealny gdy agencja potrzebuje na szybko zastępstwa bo opiekunka chce zjechać z miny. Jak sprawdzić prawdomówność rekruterek ? Wariografem? Chociaż trzeba przyznać , że z rzetelnym opisem szteli jest już lepiej. Są nawet dokładniejsze niż przekaz zmienniczki , dobra agencja powinna umożliwić też ten kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem : dla opiekunki i dla rekruterki praca "w opiece" jest jedną wielką niewiadomą. Szczególnie dla nowych opiekunek. No ale mamy świadomość, że nie jest to praca w NASA, która wymaga szczególnego wykształcenia i wyjątkowych umiejętności. Tu "wystarczy" być Człowiekiem - przez duże C. To wydaje się takie proste... A czemu np. Niemki czy Szwajcarki nie chcą opiekować się swoimi starymi rodakami, tylko wynajmują pracowników z Polski, Rumunii, Słowacji itp.? To pytanie zadaję "tak na marginesie"... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tematu kilka słów jeżeli mogę  chciałabym powiedzieć......Nie można wszystkie firmy wrzucać do jednego worka i nie można wszystkich opiekunek również do worka pakować.Nie pracuje długo ale mam pewne spostrzeżenia w tym temacie,Przeczytajcie art.z dn.17.09.2021 r na money.pl pan Przemysł Ciszak jest autorem.To głośny temat i niektórym nie na rękę,ale takie są... fakty.Bylam przy rozmowie tej osoby z firmą i mogę potwierdzić to co się działo.Niektore Panie powinny zmienic pracę bo faktycznie to nie ta  bajka.Nawet zmienniczki,które poznałam a kilka ich było w momencie gdy mówią do podopiecznej...Ko.....wa,babka czego się gapisz..zmienniczka mówi w jęz.polskim a babcia zna nasze polskie wulgarne slowa bo wiem to po prostu ręce opadają.Ale firma stwierdziła,że to dobra opiekunka.....I co zrobić?     Kończąc,zacytuję mojego znajomego...PRAWDA JEST JAK D.....A,KAZDY MA SWOJA....DZIEKUJE.....S.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość,gość.. Akropol opieki nad Rodzicami czy krewnymi w Niemczech ja też tego nie rozumiem. Przecież poświęcili się dla nas,dali na wszystko co możliwe a później obca osoba wchodzi do rodziny i oddajemy im naszych najbliższych.Dla mnie to też niezrozumiałe...Ale w innych krajach to też nagminne.Moja znajoma o mały włos pożegnałaby się z życiem gdy PDP z Alzheimerem stanęła nad nią z nożem........straszne....uważajcie na siebie ...S....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jednym słowem : dla opiekunki i dla rekruterki praca "w opiece" jest jedną wielką niewiadomą. Szczególnie dla nowych opiekunek. No ale mamy świadomość, że nie jest to praca w NASA, która wymaga szczególnego wykształcenia i wyjątkowych umiejętności. Tu "wystarczy" być Człowiekiem - przez duże C. To wydaje się takie proste... A czemu np. Niemki czy Szwajcarki nie chcą opiekować się swoimi starymi rodakami, tylko wynajmują pracowników z Polski, Rumunii, Słowacji itp.? To pytanie zadaję "tak na marginesie"... 

Opiekunki z Polski , Rumunii  podejmują pracę z zamieszkaniem , są dyspozycyjne 24 h nawet biorąc pod uwagę ustalone przerwy co jest bardzo ważne dla rodzin podopiecznych a do tego wychodzi to im taniej . Niemki też pracują ale nie chcą  i nie potrzebują pracy całodobowej w domu podopiecznych , mają swoje.mieszkania , rodziny na miejscu. Dużo pracuje w niepełnym wymiarze około 30 godzin tygodniowo , średnio 14 euro za godzinę.

Nie chcą opiekować się starszymi ludźmi opiekunki w Polsce. Trudno znaleźć dobrą opiekunkę z zamieszkaniem. Nie każdą rodzinę stać na wyższe stawki . Te  opiekunkiktóre pracują w agencjach czy w PCK  mało zarabiaja , stawki za świadczenia na chorych nie wzrastają i ich pensje też . Nawet z dopłatą sporo osób nie stać na opiekunkę , czesto nie mają warunków mieszkaniowych  do zamieszkania ewentualnego opiekuna. Wykwalifikowane Opiekunki medyczne , które miały zajmowac się opieką w domach starszych , chorych zrezygnowały z takiej pracy. Lepiej się opłaca praca za granicą albo  w PL w szpitalu   czy w domu opieki szczególnie prywatnym średnio minimum 3600 miesięcznie  netto .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Gość Karola napisał:

Ej, zaraz, bo mam wrażenie, że przyznajecie jej racje, że 50 proc. nas na fb i forum to patologia! To my utrzymujemy agencje i jak olejemy taką jedną agencję to zbankrutuje, bo sama nic nie zrobi. Szanujmy się!!!!

Ej , nie. Ja tak nie uważam. Rekruterki też nie wszystkie źle oceniają opiekunki i ich pracę ale najgorzej jak jakaś opiekunka czuję się nie wiadomo dlaczego kimś , kto ma prawo z wyższością oceniać inne , prawić morały  dając do zrozumienia , że tylko ona pracuje najlepiej.  Nie ważne czy  jak pisze rekruterka" dotchneła " pampersa czy nie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.11.2022 o 00:33, Gość Sandra napisał:

A coraz częściej koordynatorzy i rekruterzy odchodzą z tej branży bo nie daje się wytrzymać tego stresu .

To może wyjedźcie wszyscy na kilka wyjazdów i wtedy pogadamy kto ma większy stres i co fajniejsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Gość Baletka napisał:

To może wyjedźcie wszyscy na kilka wyjazdów i wtedy pogadamy kto ma większy stres i co fajniejsze...

Nie stresuj ich bardziej. Paniusie pokończyły studia rekruterskie i co biedne zrobią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gość Sandra widziałam te jej wypociny na Fb. Pewnie miała gorszy dzień 😁

W dniu 27.11.2022 o 00:33, Gość Sandra napisał:

Witam. Taki o to wpis pojawił się na jednej z grup. Rekruterka ma dość krytyki i żali się, że 50% opiekunek z grup to patologia. Możę niech poczyta dodane tu ostatnio wyroki sądów i niech zobaczy patologię po swojej stronie.

Nie wiem czy admin to wogule zatwierdzi.
Ale próbuje.
Większość "opiekunów/ek na grupach FB"" jedzie " po agencjach,kordynatorach czy rekruterach...
Uważacie ,że My mamy "kokosy z tej pracy",i to  bardzo mylnie,co niektórzy zarabiają najniższą Krajową,plus premię a co muszą znosić?
 Jaką presję od "góry",od opiekunów ,wyzwiska , itd.
Chciałabym napisać jak wyglada tak pokrótce ta praca to może co niektórym oczy otworzy i skonczą te głupie komentarze,mimo to wiem, że hejt i tak się "wyleje".
Kwoty wynagrodzenia nie zależą od Nas -pracowników,zazwyczaj od "partnerów niemieckich",wiec po co te komentarze , jedz sobie sama ,daj 2500 to pojadę itd,zazwyczaj komentarze robią w kółko te same osoby,bardzo często nawet nie pracuje taka osoba jako opiekun/ka, tylko tu jest anonimowy i podkręca Was , często komentarze są bardzo obraźliwe pod naszym adresem?
A koordynator czy rekruter musi milczeć ,żeby nie tracić potencjalnych kandydatów,bo premii nie będzie😊
Na grupach FB praktycznie w kółko te same osoby proszą o kontakt itd -zazwyczaj już żadna firma ich nie chce ,a czemu ?
(oczywiście zaznaczam nie dotyczy to wszystkich) .
*Alkohol to jest nagminne,
*Sprowadzanie towarzystwa do podopiecznych,
*narkomania,
*hazard,
*ucieczki po nocach i zostawienie podopiecznych bez opieki często zależnych od innych ,
*albo nic nie robią w pracy ,totalny syf na szteli (a przecież pisze o powierzchownym sprzątnieciu po sobie i Pdp.)W domu tez taki syf macie (chodzi o te osoby)nawet zapleśniałe rzeczy w lodówce i po szafkach zostawiają....
sprowadzanie przygodnych partnerów....itd .
*Złodziejstwo,kradzieże (co się da,nawet papier toaletowy) 
I jak sądzicie,kto ma potem premię zabraną ?
Bo źle opiekuna wybrali!
Kto ma "niemiłe przyjemności w pracy od góry"?
 A jeszcze z czym musza się  mierzyć koordynatorzy i rekruterzy ....
hmmm
- ciągłe zgłaszanie się tych samych osób a potem nie odbieranie telefonów,albo twierdzenie ,że "Ja nigdy nie szukałem/am pracy w opiece,
-Ja nie szukam bo mam zlecenie,
-szukam ale zgłosiłam/em  się do wielu firm i kto da więcej,(a potem  wyzwiska bo ciężka sztela i opisywanie firmy itd ,a przecież było przedstawione ,ze to małżeństwo lub inkontynencja) ,
-często odbierają telefon tacy pijani ,że ciężko zrozumieć co to za bełkot,
-albo wyzwiska typu "po co ty Ku....o dzwonisz,wyzwiska są nagminne,
-albo ,że jest w pracy ,zna opis  zlecenia i oni   nigdy nie dotchną Pdp, pampersa ,nie mówiąc o zmianie i przebraniu bo sie brzydzą,nie umyją głowy itd.
 Niektórzy chcą leżeć i pachnieć a kaska żeby szła na konto.
A moze..... telefony nawet po nocach do koordynatorów ,bo ktoś ma problemy psychiczne  siedzi w szafie i mówi ,ze w domu są podsłuchy kamery i obce ludzie,albo opiekunka żyły sobie pidcina ,albo tak pijana/y ze awantury na pół ulicy robi,bije,albo naćpany i Pdp chce gwałcić,albo leży w fekaliach tak pijany/na albo zgłasza się do rekrutera ,a po kontakcie z nią krzyczy że Rodo ,że do sądu,prokuratury czy na policje  pójdzie itd....
Jest tego mnóstwo ,i co najgorsze większość z tych osób właśnie jest z grup FB,nie ujmując tym dobrym opiekunk...A dlaczego o tym piszę?
Bo mam dość, tego Waszego komentowania głupio,wyssywanie sobie coś z palca tylko ,żeby "gównoburze "robić,że nikt z firm nigdy o tym głośno nie mówił, bo trzeba "dmuchać i chuchać ",że zawsze to agencje są beee a opiekunowie /ki świetni(oczywiście i są ),co niektórzy nie wiedza co to jest empatia- tak ważna w tym zawodzie!!!!
A 50 % osób -opiekunów/ek na grupach FB związanych z branżą opiekuńczą to "patologia"niestety to jest prawda,nie obrażając Ciebie.
Mają takie problemy psychiczne lub ze zdrowiem ,że nigdy nie powinny wyjeżdżać do pracy do często bardzo schorowanych ludzi.
A coraz częściej koordynatorzy i rekruterzy odchodzą z tej branży bo nie daje się wytrzymać tego stresu .
 Dziękuję za uwagę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2022 o 08:32, Gość Celinska napisał:

Nie stresuj ich bardziej. Paniusie pokończyły studia rekruterskie i co biedne zrobią. 

Te "studia" to pewnie są z wałbrzyskiej czy jakieś innej "Sorbony" 😂. No ale żarty na bok.... "Najlepsze" jest to, że najczęściej właścicielkami agencji są byłe opiekunki. I to one "wychowują" swoje rekruterki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.11.2022 o 00:33, Gość Sandra napisał:

I jak sądzicie,kto ma potem premię zabraną ?
Bo źle opiekuna wybrali!
Kto ma "niemiłe przyjemności w pracy od góry"?

Jak się bierze co popadnie byleby zarobić to co się potem dziwisz i płaczesz??? Co zrobiłaś, żeby zminimalizować ryzyko? A może dałaś umowę o pracę, żeby w świadectwie wpisać dyscyplinarkę? No śmiech. Zatrudniacie na śmieciówkach, obstawiacie fatalne oferty to się nie dziwcie, że potem macie problemy. Jak dacie należny CAŁY dzień przerwy i normalne godziny pracy z możliwością wychodzenia to czary mary i będzie dużo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rozczarowana

Witam. Napiszę tak: byłam opiekunką i po kilku latach założyłam swoją mini firmę i po roku zrezygnowałam i nigdy więcej nie wrócę do tego pomysłu. Jak nie znosiłam agencji tak ich rozumiem. Jak ktoś trafi na uczciwe i fajne dziewczyny to pewnie i pójdzie dalej ale to trzeba chyba mieć szczęście takie jak wygrana w totka, nie mówiąc o koleżankach którym zaczęło się wydawać, że jak była opiekunka ma firmę to będą duuuużo większe stawki.

Pokrywałam koszty kradzieży, zniszczeń albo jeździłam sama na szybko na porzucone sztele żeby wypełnić kontrakt. Koszmar zwłaszcza w przypadku lal zdziwionych, że trzeba być miłą albo że chora seniorka nie współpracuje to ona jej nie myje a jak nie to wróci i opisze, że firma nieuczciwa. I co zrobisz?

Pozdrawiam pracujących i rozumiejących swój zawód.

Pozdrawiam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.12.2022 o 14:02, Gość Rozczarowana napisał:

Pozdrawiam pracujących i rozumiejących swój zawód.

Pozdrawiam!

 

To działa w obie strony!!! Ty też musisz zrozumieć, że praca z ludźmi to loteria i raczej na pewno trafisz na problemy. Nie ma idealnej pracy i po obu strony barykady znajdziesz patologię tyle, że właściciel agencji ma niezłą kasę i ma to wliczone w ryzyko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość Gość  Gość

Nic dodaćnic ująć macie rację.

Powiem krótko internet to nie miejsce na obrażanie i kalanie opiekunów jak i opiekunek.

ten kto w tym zawodzie nie pracował nie ma zielonego pojęcia.

Co do rekruterów i koordynatorów to te osoby powinny dbać o opiekunki i opiekunów a nie pogardliwie o nich pisać lecz powinni dbać o BEZPIECZEŃSTWO opiekunek i opiekónów.

Nie kraczę ale nadejdzie taki dzień że dojdzie do tragedii i kto wtedy za to odpowie co?

W końcu to koordynator wysyła daną opiekunkę do pracy lub rekruter.

Czy oni tego nie czują że to należy do ich obowiązków by dbać o bezpieczeństwo opiekunów na zleceniu!!!

Jeżeli tego nie potrafią powinni odejść i ustąpić miejsca pracy osobom do tego powołanym.

Wstyd naprawdę wstyd za takie pomówienia.

Dodam też bo niestety w internecie nic nie ginie widnieją opinie w których to opisują pokrzywdzone opiekunki i opiekunowie.

Jak można za nic zabrać kasę na którą ciężko pracują opiekunki i opiekunowie a pracują bo mieszkają 24 na dobę z podopiecznymi przez długi okres i mają meldunki na ten czas.

I wiecie co każda opiekunka i opiekun powinien mieć nie umowę zlecenie na ten czas ale umowę o pracę bo wszyscy wiecie pracujecie w domu z podopiecznymi od świtu do nocy.

Porządni rekruterzy i koordynatorzy powinni walczyć by opiekunki otrzymywały umowy o pracę taka prawda.

W razie kalectwa czy innego nieszczęścia opiekunowie pozostają pozostawieni sami sobie .

Takie są fakty chyba że się mylę ale nie sądzę.

Z Polski wyjeżdżacie jako opiekunki lub opiekunowie a w UE jak jesteście traktowani?

Sami pomyślcie ktoś tu naprawdę popełnił wielki błąd na szkodę opiekunek i opiekunów którzy to pracują na wszystkie agencje.

A agencje co robią pracują po 8 godzin i dzwonią przed wyjazdami a jak jest sięna zleceniu to jak postępują .Włos się jeży brak zainteresowania ,krzyki do opiekuna czy opiekunki i teksty to wolno a tego nie wolno.

Chyba nie mylę się mooi drodzy.

Jeżeli dana opiekunka czy opiekun na zleceniu po 12 godzinach wypije alkohol za pozwoleniem rodziny to czy jest to patologia.(może to imieniny czy inna uroczystość)

Ludzie pomyślcie sami.

Nie wierzę w to że są tacy co non stop piją na zleceniu.

W internecie znajdziecie opinie w którym piszą ile to firma zabrała kasy i to za nic do tego nie zapłaciła za bus jak i za test .

Świat na to patrzy i wyciąga wnioski .

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gość Gość Gość Gość

W dniu 4.12.2022 o 12:04, Gość Gra napisał:

One chcą być całowane po rączkach, bo są paniami naszego losu. Siedz cicho i dziekuj ze ci dalam prace. BIEDACTWA

To nie one dały pracę ale sytuacja ...wszyscy starzejemy się i niektórzy z nas będą potrzebować opieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...