Skocz do zawartości

Wiadomości z kraju i ze świata


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Afryka napisał:

A mnie wczoraj przeraził ten " chocholi taniec" całej pizdowskiej wierchuszki na urodzinach Belzebubiego radia .I ten uroczy obrazek prokuratura stanu wojennego przebiegającego paluszkami po różańcu ,a w drugim rzędzie drący japy w nabożnej pieśni posłowie PiS wywaleni z tegoż za katowanie swoich małżonemałżonek....Himalaje hipokryzji.

Poczekaj az wiatr powieje z innej strony, beda sie zaklinac, ze Rydzyka to tylko w lesie widzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Islam jest religią, w której pacierz jest złączony z polityką, a polityka jest rodzajem pacierza" - powtarzał często ajatollah Chomeini( ojciec rewolucji islamskiej).   

W Polsce polityka rowniez mylona jest z religia, a kto to zauwaza nazywany jest szatanem, zeby  milczal.

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, asna napisał:

@hawana jeszcze tego brakowało, żeby nam zabronili jedzenia mięsa :ostrzegam:

To mieso to pikus, chociaz wtopa na calego.

Najgorsze, ze u nas swiadomosci nie ma wcale, nie mowiac o checi zrobienia czegokolwiek na rzecz zdrowego srodowiska.

Pomysl zalesiania proponowany przez rzad nierealny i nieskuteczny, wiec co tu mowic o zwyklych smiertelnikach.

A skoro juz tak jest, to wstydu by oszczedzili , gdyby tego szczytu nie organizowali wcale. 

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, hawana napisał:

Pomysl zalesiania proponowany przez rzad nierealny i nieskuteczny, wiec co tu mowic o zwyklych smiertelnikach.

Jak dla mnie pomysł super. Nie wiem, czy to coś pomoże na ocieplenie klimatu, ale pomimo to powinni zalesiać.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, asna napisał:

Jak dla mnie pomysł super. Nie wiem, czy to coś pomoże na ocieplenie klimatu, ale pomimo to powinni zalesiać.

O to chodzi, ze nie pomoze. Zalesienie Polski, nawet takie,  jak za czasow Mieszka I(co jest niemozliwe do wykonania) wchloneloby zaledwie 0,01% gazow cieplarnianych produkowanych przez Polske.

Wszyscy rezygnuja z wegla, my budujemy nowa kopalnie.

Wiem, ze to dla Slazaka bolesna sprawa, ale chyba wyjscia nie ma.

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, hawana napisał:

O to chodzi, ze nie pomoze. Zalesienie Polski, nawet takie,  jak za czasow Mieszka I(co jest niemozliwe do wykonania) wchloneloby zaledwie 0,01% gazow cieplarnianych produkowanych przez Polske.

Wszyscy rezygnuja z wegla, my budujemy nowa kopalnie.

Wiem, ze to dla Slazaka bolesna sprawa, ale chyba wyjscia nie ma.

I likwidujemy wiatraki na lądzie....tanią energię wyrzucamy na śmietnik >:( I zapłacimy za tę politykę nieszanowania środowiska. I będzie lament i płacz, że Unia nas zrujnuje :donos:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hawana nie wiem czy zalesianie pomoże na CO2 ale i tak powinni zalesiać. Nasz kraj by na tym zyskał i piękno jego przyrody też. A z węgla tak całkiem nie da się zrezygnować. Nie tylko jest paliwem, ale także substratem do produkcji różnych rzeczy. Tworzyw sztucznych chociażby.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

I likwidujemy wiatraki na lądzie....tanią energię wyrzucamy na śmietnik >:( I zapłacimy za tę politykę nieszanowania środowiska. I będzie lament i płacz, że Unia nas zrujnuje :donos:

Dokladnie.

Problem wegla to wezel gordyjski ale otwieranie nowych kopaln to generowanie dodatkowych kosztow i powiekszanie problemu z ludzmi.

Niemcy zamykaja ostatnia kopalnie w Zaglebiu Ruhry, zeby nie dokladac do niej 1mld euro rocznie, bo ich nie stac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...