Skocz do zawartości

Wiadomości z kraju i ze świata


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, hawana napisał:

@Dodzisława mila, wszystko sie moze zdarzyc. Wiesz, ze rodza sie bliznieta jednojajowe, dwujajowe a nawet czterojajowe?:szydera:

No wiem, ale bez względu na ...wielojajowatość, to do jaj tych plemnik potrzebny jest, a ten jest zdaje się płci odmiennej  niż jajo :d . No z dwóch jaj, czy nawet czterech to oprócz kogla mogla czy jajecznicy tudzież omleta poczęcia się nie uczyni, a co dopiero porodu. Profesor Płatek z lekka się zapętliła i ja wiem, że to lapsus, ale nie mogę przestać się śmiać :d Nie wiem czy wychwyciłaś, ale najgłosniej ryknął śmiechem Niesioł :d :d :d , jako biolog w sumie :d 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dodzisława napisał:

:szydera:Cytowany przez Ciebie fragment jest tak samo mądry, jak wypowiedź pewnej pani, że ze związków jednoplciowych rodzi się wiecej dzieci niż z dwupłciowych :szydera:. Na własne uszy słyszałam i oczy swe widziałam w telewizji :d

Kiero to widzoł, żeby dwóch chopów bajtla miało... Ło Jerezynu!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dodzisława napisał:

No wiem, ale bez względu na ...wielojajowatość, to do jaj tych plemnik potrzebny jest, a ten jest zdaje się płci odmiennej  niż jajo :d . No z dwóch jaj, czy nawet czterech to oprócz kogla mogla czy jajecznicy tudzież omleta poczęcia się nie uczyni, a co dopiero porodu. Profesor Płatek z lekka się zapętliła i ja wiem, że to lapsus, ale nie mogę przestać się śmiać :d Nie wiem czy wychwyciłaś, ale najgłosniej ryknął śmiechem Niesioł :d :d :d , jako biolog w sumie :d 

:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, hawana napisał:

Przeczytałam...ale mam skrajne odczucia...tak odmienne, jak skrajne są poglądy pana WC....nagle przestaje mu się podobać to, co robi strona przez niego, niedawno gorliwie popierana...Wolę już oglądać jego programy podróżnicze... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Przeczytałam...ale mam skrajne odczucia...tak odmienne, jak skrajne są poglądy pana WC....nagle przestaje mu się podobać to, co robi strona przez niego, niedawno gorliwie popierana...Wolę już oglądać jego programy podróżnicze... 

:szydera:celebryci wszystko robia pod publikę, tylko aktor gra, jak umie. 

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Państwa , pewien Polak ,

Na świat patrząc z żyrandola

Nazapraszał kiedyś gości 

By nauczyć ich miłości 

Do Ojczyzny ,na stulecie 

Bo się jej należy przecie 

I wiadomo- " zgoda,zgoda 

A Bóg wtedy rękę poda"

Wszystkich  wielki marsz zjednoczy 

Przejrzą totalsi na oczy

I przystąpią do pisizmu

Jako dowód patriotyzmu

Ale potem zmienił plan

I świętował będzie sam...a za to na marsz niepodległości w setną rocznicę zjedzie cała faszystowska swołocz z całej Europy i to wszystko za bagatelka 200 mln złotych z kieszeni podatników czyli Waszej Ludu Pracujący miast i wsi .

Ps.Wierszyk nie mojego autorstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Proszę Państwa , pewien Polak ,

Na świat patrząc z żyrandola

Nazapraszał kiedyś gości 

By nauczyć ich miłości 

Do Ojczyzny ,na stulecie 

Bo się jej należy przecie 

I wiadomo- " zgoda,zgoda 

A Bóg wtedy rękę poda"

Wszystkich  wielki marsz zjednoczy 

Przejrzą totalsi na oczy

I przystąpią do pisizmu

Jako dowód patriotyzmu

Ale potem zmienił plan

I świętował będzie sam...a za to na marsz niepodległości w setną rocznicę zjedzie cała faszystowska swołocz z całej Europy i to wszystko za bagatelka 200 mln złotych z kieszeni podatników czyli Waszej Ludu Pracujący miast i wsi .

Ps.Wierszyk nie mojego autorstwa.

Ja siem bojam....wirklich....:smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Afryka tez czytam w necie te rewelacje.

Toz w pale sie nie miesc to co sie dzieje.

Niech dalej glaszcza faszystow.

Maliniak przezornie nie wezmie udzialu w obchodach,wiadomo.

Ciekawe czy  prezes i & pojda na ten pochod.

Raczej nie, przeciez w spokojnym obchodzeniu miesiaczek odgradzali sie kordonem i barierkami, od spokojnych ludzi

A tym faszystom cholera wie co moze wpasc do lba, moze zaczna gryzc reke, ktora glaszcze.

Wstyd i paranoja.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Strach to mało powiedziane...ja jestem przerażona....Nie tylko marszem, ale całokształtem tego, co się w moim rodzinnym kraju wyprawia...>:( Jak się naród ocknie, to będzie powtórka z rozrywki...sprzed 30 lat....:( 

i niestety nowe pokolenie nie pomoze....tak tym swoim slowem "patriotyzm" omamili ludzi ze naprawde robi sie mdlo....argumety ze to przeciez ciemny socjalizm pod inna nazwa nie przemawiaja ale za to slysze.."ale te niedochodowe stocznie robia raptem obroty, mamy znow nasze banki"....poczulam zuchwe na glebie....mialam okazje pare dni temy zagadac mojego mechanika odnosnie wyborow...

i nie wiem czy sie ockniemy......ja sie obawiam ze i tak jest za pozno bo ten zakompleksiony kastrat  juz wczesniej zadbal o tyly i wcale nie jest pewna czy nie ingeruje w wyniki wyborow po swojej mysli....nauczyl sie na bledach sprzed paru lat ...niestety 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lucyna.beata napisał:

mac.jpg.abacef919207977b75aa1ef0f8bd2613.jpgjak dla mnie cala postac tego czlowiek swietnie oddaje poziom umyslowy i intencje jego kolegow ...to chorzy umyslowo ludzie 

A jednak tego typu uroda ma swoich zwolenników i to całą masę O.o I jak się tak przyglądam... i przyglądam, i jeszcze raz przyglądam, i wychodzi na to, że to ja mam zły gust  bo mi się nie podoba to co się wielu podoba :(

Edytowane przez NNNdanuta
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, NNNdanuta napisał:

A jednak tego typu uroda ma swoich zwolenników i to całą masę O.o I jak się tak przyglądam... i przyglądam, i jeszcze raz przyglądam, i wychodzi na to, że to ja mam zły gust  bo mi się nie podoba to co się wielu podoba :(

no to jest nas dwie ...mamy inne gusta zy realnie umysly?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, salazar napisał:

Nie znalazłam bardziej odpowiedniego wątku, więc wklejam tutaj, bo warto przeczytać :) 

 

http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,24114221,archiwum-falszywych-wspomnien-jak-nasz-mozg-fabrykuje.html#s=BoxWeSl_2_1

Chyba nie jest to odpowiedni wątek, ale warto przeczytać... Jedyna refleksja to ta, że autor (naukowiec) dał sobie nakleić bielmo ... To on dobrze pamiętał sprawę samochodu maturalnego.. Miał doskonałą pamięć zdarzenia z całą moralną stroną, czyli ze stanem samooceny czynu , w którym brał udział (taw. komplet). To była jego batuta .., czyli upadł żeby się odbić. Zamienił to na "ideał", którego nie zna ... taka blizna w charakterze, a raczej bielmo...  Zasada skakanki jest taka, że gafy popełnione w okresie dojrzewania (wstyd) służą nam do tego, żeby tych czynów nie popełniać.., ale to właśnie w okresie popełniania gaf nie mamy problemu ze skakaniem na skakance... Czyli "ideał"może o wiele więcej ważyć.., takie satysfakcjonujące bielmo ..)))))

Edytowane przez NNNdanuta
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W okresie od 22 listopada do 16 grudnia bieżącego roku, funkcjonariusze Straży Granicznej wspierani przez inne służby ponownie będą kontrolować osoby przekraczające granice wewnętrzne Strefy Schengen z Niemcami, Czechami, Słowacją i Litwą. Jest to pochodna projektowanego rozporządzenia MSWiA, które dotyczy przywrócenia tymczasowej kontroli granicznej w drogowych, kolejowych, morskich, rzecznych i lotniczych przejściach granicznych w związku z odbywaniem się na terytorium Polski kolejnego szczytu klimatycznego.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, LACH napisał:

W okresie od 22 listopada do 16 grudnia bieżącego roku, funkcjonariusze Straży Granicznej wspierani przez inne służby ponownie będą kontrolować osoby przekraczające granice wewnętrzne Strefy Schengen z Niemcami, Czechami, Słowacją i Litwą. Jest to pochodna projektowanego rozporządzenia MSWiA, które dotyczy przywrócenia tymczasowej kontroli granicznej w drogowych, kolejowych, morskich, rzecznych i lotniczych przejściach granicznych w związku z odbywaniem się na terytorium Polski kolejnego szczytu klimatycznego.

Uff dobrze że mój Ryanair jest ponad to

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...