Skocz do zawartości

Wiadomości z kraju i ze świata


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O 31.07.2018 at 20:41, Radek50 napisał:

Mnie podmieniono...:szydera: I to nie żart....:smutek: Ale moja Mamusia się zorientowała w porę...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
7 minut temu, foczka63 napisał:

Pomijam moralność itp. Trzeba nie mieć wyobraźni żeby się na takie coś zdecydować. Ale jak wychodzi z tekstu cała rodzinka "po jednych pieniądzach". Matka, ojciec, syn - przerażające. 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, foczka63 napisał:

Czytalam o tym wczoraj ale nie wiedziałam jak link zamiescić. 

Makabra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mycha napisał:

Pomijam moralność itp. Trzeba nie mieć wyobraźni żeby się na takie coś zdecydować. Ale jak wychodzi z tekstu cała rodzinka "po jednych pieniądzach". Matka, ojciec, syn - przerażające. 

Dokladnie tak samo pomyslalam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, hawana napisał:

I wcale ci się nie dziwię...Znowu jest jakaś nisza do wyciągnięcia kasy od ludzi....Widocznie jest silne lobby firm sprzątających....W artykule piszą o rozkładających się zwłokach...znając nasze realia płacić będą musieli wszyscy, których krewni zeszli w domach...>:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, Mirelka1965 napisał:

I wcale ci się nie dziwię...Znowu jest jakaś nisza do wyciągnięcia kasy od ludzi....Widocznie jest silne lobby firm sprzątających....W artykule piszą o rozkładających się zwłokach...znając nasze realia płacić będą musieli wszyscy, których krewni zeszli w domach...>:(

Oburza mnie to wszystko. Moj ojciec odszedl w domu, miedzy bliskimi, bo tak chcielismy i bylismy na to przygotowani.

W glowie mi sie nie miesci, ze w najbardziej trudnym dla rodziny momencie, czyli zaraz po, do domu wkroczylaby firma sprzatajaca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, hawana napisał:

Ciekawe którego posła zięć kuzyn czy inny pociotek założył tę firmę,

Jakoś do tej pory nikt z rodzin zmarłych osób w domu nie rozchorował się z tego powodu.Ale żaden biznes nie śmierdzi, więc powstał pomysł jak okraść rodzinę zmarłego.:przekleństwa:

 

Edytowane przez geronimo
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, geronimo napisał:

Ciekawe którego podła zięć kuzyn czy inny pociotek założył tę firmę,

Jakoś do tej pory nikt z rodzin zmarłych osób w domu nie rozchorował się z tego powodu.Ale żaden biznes nie śmierdzi, więc powstał pomysł jak okraść rodzinę zmarłego.:przekleństwa:

 

Dokladnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, geronimo napisał:

Ciekawe którego posła zięć kuzyn czy inny pociotek założył tę firmę,

Jakoś do tej pory nikt z rodzin zmarłych osób w domu nie rozchorował się z tego powodu.Ale żaden biznes nie śmierdzi, więc powstał pomysł jak okraść rodzinę zmarłego.:przekleństwa:

 

Takich firm trochę juz jest ,ale najczęściej sprzątają po morderstwach albo jak ktoś długo lezy,to wiadomo ,że trzeba a tu....Jakis podły cwaniak "z góry" wymyślił kolejny sposób jak okradac Polaków:( Napisałabym dosadnie co o tym myslę ,ale....

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, foczka63 napisał:

Takich firm trochę juz jest ,ale najczęściej sprzątają po morderstwach albo jak ktoś długo lezy,to wiadomo ,że trzeba a tu....Jakis podły cwaniak "z góry" wymyślił kolejny sposób jak okradac Polaków:( Napisałabym dosadnie co o tym myslę ,ale....

Ja to juz pomyślałem, a napisać nie mogę bo dostane bana:)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dodzisława napisał:

Super, aczkolwiek żal, że to prawda...:smutek: Pod wszystkim podpisuję się wszystkimi kończynami...:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dodzisława napisał:

Swietnie napisane.

Prawdy dobrze  znane,  chociazby to,  ze Mateuszek to klamczuszek.

Prus w "Faraonie" dal przyklad jak wladza i kaplani moga oszukac zwykle spoleczenstwo dla wlasnego interesu.

Teraz mamy sytuacje podobna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, hawana napisał:

Teraz mamy sytuacje podobna.

Mamy duzo gorszą sytuację , bo realnie w niej jesteśmy-to już nie jest fikcja literacka.....Czy nam  to odpowiada,  czy nie ,czy jest ważne czy nie okaże, się przy urnach wyborczych....

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, foczka63 napisał:

Mamy duzo gorszą sytuację , bo realnie w niej jesteśmy-to już nie jest fikcja literacka.....Czy nam  to odpowiada,  czy nie ,czy jest ważne czy nie okaże, się przy urnach wyborczych....

Sytuację to my mamy dramatyczną. Ja jednak wierzę w rozsądek naszego społeczeństwa. Na te wybory należy iść i to tak bardzo jak nigdy wcześniej. Tłumaczenie , że ja nie idę bo nie ma na kogo głosować jest złe. Te wybory to głosowanie przeciw, a nie za i są tylko przedbiegami do tych w przyszłym roku, podczas ktorych aktualnie rządząca ,obłudna i niszczycielska partia polityczna popadnie w nicość. Amen! 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Dodzisława napisał:

Sytuację to my mamy dramatyczną. Ja jednak wierzę w rozsądek naszego społeczeństwa. Na te wybory należy iść i to tak bardzo jak nigdy wcześniej. Tłumaczenie , że ja nie idę bo nie ma na kogo głosować jest złe. Te wybory to głosowanie przeciw, a nie za i są tylko przedbiegami do tych w przyszłym roku, podczas ktorych aktualnie rządząca ,obłudna i niszczycielska partia polityczna popadnie w nicość. Amen! 

A ja właśnie nie mogę:(Dopiero na ew,II turę,jak będę w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

A ja właśnie nie mogę:(Dopiero na ew,II turę,jak będę w domu.

Nie tylko Ty nie możesz, ale drugą turę to mogą wszyscy. Wystarczy chęć. Ja głosowałam w Lipsku i to 2 razy tam byłam i zyję. Warto sobie wreszcie uświadomić, dlaczego od tylu lat ekipa rządząca robi nas w tyte i ma nas w dupie. Dlatego, że my mieliśmy i w dupie mamy wybory!  Gdyby ludzie na wybory chodzili i swiadomie głosowali, to rząd bałby się choć trochę suwerena. Tymczasem dzięki olewaniu wyborów ( no bo przecież to i tak nic nie zmieni, bo nie mam na kogo głosować i takie tam idiotyczne pierdoły) przez społeczeństwo, suwerena ma się głęboko w dupie, bo suweren jest głupi , jak śmiał zauważyć bardzo wyraznie premier matołuszek. Akurat tutaj powiedział prawdę. Nasrają suwerenowi na glówkę a on dalej głupi jest. Przerażająca jest świadomość w narodzie, a raczej jej brak do czego to doprowadzi. 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

W przypadku, gdy ciało leży w mieszkaniu dłużej niż kilka dni, przez kontakt ze szczątkami można się zarazić m.in. gruźlicą, żółtaczką, wirusem hiv i tężcem. Bakterie gnilne, które przyczyniają się do rozkładu ciała, mogą wywoływać m.in. wrzody żołądka.

A to jak zmarły jeszcze żył, to nie można było złapać gruźlicy, żółtaczki czy HIV? Bo z tego co pamiętam, to taki HIV poza organizmem nosiciela za długo nie przeżyje. Chyba, że gdzieś w Polsce w ramach pogrzebu przetacza się krew zmarłego żałobnikom, ale na Śląsku tak nie robimy...

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:szydera:Cytowany przez Ciebie fragment jest tak samo mądry, jak wypowiedź pewnej pani, że ze związków jednoplciowych rodzi się wiecej dzieci niż z dwupłciowych :szydera:. Na własne uszy słyszałam i oczy swe widziałam w telewizji :d 

[video]

W sumie fakt, że ta pani to członek lewicy nie usprawiedliwia prawicowej teorii, że nieboszczyk zaraża hivem :d :d 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, asna napisał:

A to jak zmarły jeszcze żył, to nie można było złapać gruźlicy, żółtaczki czy HIV? Bo z tego co pamiętam, to taki HIV poza organizmem nosiciela za długo nie przeżyje. Chyba, że gdzieś w Polsce w ramach pogrzebu przetacza się krew zmarłego żałobnikom, ale na Śląsku tak nie robimy...

Dokladnie , ale nie mow glosno, bo jeszcze producent odziezy ochronnej albo srodkow do dezynfekcji bedzie chcial zarobic:szydera:

Ciekawe , kiedy nam w De zafunduja skafandry i maski:szydera: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...