Skocz do zawartości

A Ty w której grupie wyborców jesteś?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.09.2023 o 11:10, Gość Gość napisał(a):

Pytam:

co z nimi?

Pustogłowie prowadzące do bezmózgowia. 

A jak tam towarzysz Adamczyk (twarz TVP)? Co tam dzisiaj wyszło? Mali, zawistni ludzie. Pewnie pomówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Gość Abc napisał(a):

pomówienia

Z pomówieniami problem rozwiązany; na ulicy w tryby-od ręki a w sądzie w ciągu 24. godzin-wyrok. Wszystko naturalnie w trybie wyborczym!
Leszczyna-PO, zdążyła już przeprosić za pomówienia a szykują siè nastèpni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha! Żeby po 15.10.2023r. nie było, że się kryłem z poglądami, to ja głosuję na PiS, jak pozostałe ponad osiem milionów wyborców i jedna trzecia z trzech milionów wyborców, których w ostatnich wyborach utraciła PO. Po podsumowaniu wychodzi większość konstytucyjna. Naturalnie układ kandydatów w okręgach swoje zrobi, bo pourywa mandaty trwale niemocnym. I tak się robi w politykę. Cza umić robić a nie kury szczać prowadzać!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość zetka

Pytacie w której grupie wyborców jestem? W szczęśliwej grupie:piwo-kufel-twarz: bo juz zaczynam się czuć,  a w połowie października utwierdzę się w tym, że będę młoda, piękna, zdrowa i bogata. Tyle obietnic, napraw, sączenia miłości, dbania o mnie, doceniania zewsząd płynie, że inaczej być nie może :szept-twarz::mrugnięcie-oczko-twarz: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Gość Gość zetka napisał(a):

Tyle obietnic,

Ale dwa razy ci to wszystko obiecali, czy raz jeden? Bo dwa razy obiecać, to jak raz dotrzymać. Do tego bukietu brakuje mi generatora mądrości. Więc winszuję. I nie rozmieniaj się na drobne! 

92 i pół % Polaków nie popiera rozbiórki białoruskiej bariery. Jak myślisz, kiedy poinformują, że nie zdemontują, bo przecież nawet dożywiali pizzą budowniczych i że trzeba KONIECZNIE wziąć udział w rederendum? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość zetka
57 minut temu, Gość Gość napisał(a):

Ale dwa razy ci to wszystko obiecali, czy raz jeden? Bo dwa razy obiecać, to jak raz dotrzymać. Do tego bukietu brakuje mi generatora mądrości. Więc winszuję. I nie rozmieniaj się na drobne! 

92 i pół % Polaków nie popiera rozbiórki białoruskiej bariery. Jak myślisz, kiedy poinformują, że nie zdemontują, bo przecież nawet dożywiali pizzą budowniczych i że trzeba KONIECZNIE wziąć udział w rederendum? 

Napiszę teraz tylko raz bo nie lubię karmić trolli. Zastanawiam się jak to możliwe, że twój generator mądrości jeszcze nie eksplodował od ciśnienia i nadmiaru tejże mądrości. A może jednak nie jest to tej jakości mądrość więc generator parametry wytrzymuje? Bardziej prawdopodobne:gryzienie-warga-twarz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Gość Gość zetka napisał(a):

Zastanawiam się jak to możliwe, że twój generator mądrości jeszcze nie eksplodował

Ponieważ wyrazy w zdania składa mi samo życie. Nie muszę nic pisać, wystarczy dziś tylko czytać tą intelektualną niemoc i opozycyjną pomysłowość idioty. Oni są darem niebios dla koalicji. Kręcą nimi jak karuzelą na odpuście. Wynik rachunku prawdopodobieństwa już za trzydzieści kilka dni. Emocje! Jak w PZPN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Gość zetka napisał(a):

Napiszę teraz tylko raz bo nie lubię karmić trolli. Zastanawiam się jak to możliwe, że twój generator mądrości jeszcze nie eksplodował od ciśnienia i nadmiaru tejże mądrości. A może jednak nie jest to tej jakości mądrość więc generator parametry wytrzymuje? Bardziej prawdopodobne:gryzienie-warga-twarz:

To IPHONE więc daje radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Gość XXXXX XXX napisał(a):

Jeżeli wygra pis to społeczeństwo samo sobie wystawi świadectwo. Mnie to wisi bo jestem sama i nie mam dzieci, ale reszcie serdecznie współczuję.

Kto ma dzieci do 18 lat będzie się cieszył z 800 plus a na noworodki otrzymają 12 000 na trzy lata a może więcej  niż obecnie. Oni głównie głosują na pis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Beti napisał(a):

Adamczyk, Holecka, Lewandowska. To kiedyś było śmieszne ale teraz widać że to jest reżim. 

A w tvn24 nie boją się pokazywać wieców, pikników, konwencji pisiorskich, konfy, lewicowców bo nie boją się przemieszania elektoratu. Znamienne, że tłumaczenia z braku udziału w debatach przedstawicieli pisu, organizowanych w tvn to argument, że to stronnicza stacja. Zatem w tvn dziennikarze powinni mówić: "co możemy jeszcze dla pana zrobić by to Pan wygrał wybory" xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczyński i Obama spotkali Pana Boga. Są ciekawi jak będzie wyglądała przyszłość.
- Za ile lat w USA będzie kryzys ekonomiczny? - pyta Obama.
- Za 20 lat.
- To już nie za mojej kadencji - stwierdza Obama.
- Kiedy w Polsce będzie dobrobyt? - pyta Kaczyński.
- A to już nie za mojej kadencji - odpowiada Pan Bóg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wnuczka w 5 klasie PODSTQWÓWKI ma 2 religii tygodniowo. 

Jak wygra ponownie pis to niech dadzą jeszcze dwie bo w tym kraju to tylko modlitwa i wiara jest przyszłością tego kraju!

Durnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ankka2 napisał(a):

A tak TVP pokazała wylosowane numery list. Kto znajdzie logikę?numery.jpg.b46e4cab18d983cd9d469b5db931756d.jpg

 

Raczej rachunek prawdopodobieństwa; za którym razem z sześciu cyfr zostanie wylosowana... Albo jakie jest prawd że za pierwszym razem zost wylos...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Ankka2 napisał(a):

A tak TVP pokazała wylosowane numery list. Kto znajdzie logikę?numery.jpg.b46e4cab18d983cd9d469b5db931756d.jpg

 

Czy wy pisiaki udajecie, że nie widzicie, że ktoś was robi w pana CH czy to lubicie i za kasę dacie sobie zrobić wszystko? Powiem wam jedno jak nawet wygra pis to dla was nic się nie zmieni i nadal będziecie tam gdzie jesteście czyli w głębokiej pupci. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Gość Atomka napisał(a):

Czy wy pisiaki udajecie, że nie widzicie, że ktoś was robi w pana CH czy to lubicie i za kasę dacie sobie zrobić wszystko? Powiem wam jedno jak nawet wygra pis to dla was nic się nie zmieni i nadal będziecie tam gdzie jesteście czyli w głębokiej pupci. 

 

Pisiaki głosują w ciemno, nie znając programu zaproponowanego przez ich polityków, pisiaki są przeważnie z Tczewa i nawet publicznie są robieni w wała przez polityków Platformy Obywatelskiej, którzy nazywają ich bandą debili i idiotów, która na nich głosuje, tylko pisiaki korzystają w Polsce ze świadczeń typu 800+, wyprawka, darmowe leki, zerowy pit, itd, pisiaki wiedzą, że wygra PiS i pomimo dla was się też zmieni, bo już się zmienia, pisiaki są tam gdzie są a gdzie wy siebie pozycjonujecie, to już tylko wasza sprawa. Oby główką na świat! Coś jeszcze?

A! I pisiaki mieszkają tylko na wschód od linii Wisły i popierają PiS, ktory w razie zagrożenia nie oddaje kacapom polskiej ziemi, która jest dla Platformy ... i kamieni kupą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...