Skocz do zawartości

Sprawdzone zlecenie do samotnej Seniorki / osobne mieszkanie dla Opiekunki / zastępstwo na miesiąc / 1450 € + PREMIE do 500 €


Rekomendowane odpowiedzi

ap_logo_o.png

Arkadia Care poszukuje

Sprawdzone zlecenie do samotnej Seniorki / osobne mieszkanie dla Opiekunki / zastępstwo na miesiąc / 1450 € + PREMIE do 500 €

Wynagrodzenie: 1450
Miejscowość: 26209 Kirchhatten
Termin: 7.06.2022
Znajomość języka: komunikatywny

zr.png

 

Szczegóły zlecenia

Pani Irmgard ma 93 lata, mierzy 165 cm i waży ok. 60kg. Ma przyznany II stopień niepełnosprawności. Choruje na osteoporozę, ma problemy z nadciśnieniem oraz zaburzenia rytmu serca. Cierpi również na częściowe nietrzymanie moczu, nosi wkładki. Pani nie ma problemów z mową ani ze wzrokiem. Nosi aparat słuchowy z racji problemów ze słuchem. Podopieczna porusza się samodzielnie, ale w niektórych sytuacjach może potrzebować wsparcia drugiej osoby. Od poniedziałku do piątku przychodzi Pani, która robi zakupy i pomaga przy utrzymywaniu porządku w domu, jeździ z Podopieczną 2 razy w tygodniu na gimnastykę.
Pani mieszka sama w domu jednorodzinnym. Dla Opiekunki jest oddzielne mieszkanie- cały parter z prywatną łazienką. Jest dostępny rower. Jest również telewizor do dyspozycji.

Zadania opiekunki

Pani potrzebuje pomocy podczas codziennej higieny ciała oraz przy ubieraniu, rozbiera się sama. Do toalety chodzi sama. Opiekunka ma za zadanie zajmować się przygotowywaniem posiłków oraz utrzymaniem porządku w gospodarstwie domowym. Zakupy robi pomoc domowa.

Wymagania

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece.

Zapewniamy

- Wsparcie i opiekę koordynatora
- Legalne zatrudnienie 
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Odprowadzanie składek ZUS
- Transport do Niemiec i z powrotem 
- Mieszkanie i wyżywienie w domu seniora

Kontakt

ap_logo_o.png

ul. Zamknięta 10 lok. 2.6 
30-554 Kraków
tel. 12 356 29 00 
kom. 532 003 165
mail: [email protected]
www.arkadiacare.pl

form.png

form.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...