Skocz do zawartości

Opiekunka dla dwoch osob we Francji


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem moze za duzo wymagam, ale propozycja agencji by za 1600 euro pracowac dla malzenstwa gdzie oboje sa podopiecznymi to smiech na sali. Pani ma demencje, pampersy, po nocach nie spi i halasuje ( niby opiekunka nie musi do niej wstawac, ale bylo napisane ze halasy moga przeszkadzac w spaniu). Malzonek po prostu starosc. Obojgu pomaga sie w kapielach, nie przychodza pielegniarki do tego, gotuje sie dla nich, sprzata, prasuje, umila czas. Ja serio gdy podejmuje sie zlecenia to wykonuje je sumiennie. Moj francuski jest perfekcyjny, mam lata praktyki w pracy z niepelnosprawnymi. 1600 to ja dostawalam za jedna osobe a nie za dwie. Co o tym myslicie?

57f2272fc15a962751546f2a_fcfe76408b6f2f99401a01722c7df72b.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pytanie za 100 punktów

Ja też mam propozycję zlecenia do pary. Oboje niedołężni jak to po 90 l. Jedno demencja. Nie ma pielęgniarek i sprzątaczki. Sporadyczna pomoc w nocy. Wynagrodzenie to 1450 euro. Mam perfekcyjny niemiecki i kilkuletnie doświadczenie.  Powinnam przyjąć to zlecenie? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Gość Pytanie za 100 punktów napisał:

Ja też mam propozycję zlecenia do pary. Oboje niedołężni jak to po 90 l. Jedno demencja. Nie ma pielęgniarek i sprzątaczki. Sporadyczna pomoc w nocy. Wynagrodzenie to 1450 euro. Mam perfekcyjny niemiecki i kilkuletnie doświadczenie.  Powinnam przyjąć to zlecenie? 

 

A w życiu!To kpina!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Katleen napisał:

Nie wiem moze za duzo wymagam, ale propozycja agencji by za 1600 euro pracowac dla malzenstwa gdzie oboje sa podopiecznymi to smiech na sali. Pani ma demencje, pampersy, po nocach nie spi i halasuje ( niby opiekunka nie musi do niej wstawac, ale bylo napisane ze halasy moga przeszkadzac w spaniu). Malzonek po prostu starosc. Obojgu pomaga sie w kapielach, nie przychodza pielegniarki do tego, gotuje sie dla nich, sprzata, prasuje, umila czas. Ja serio gdy podejmuje sie zlecenia to wykonuje je sumiennie. Moj francuski jest perfekcyjny, mam lata praktyki w pracy z niepelnosprawnymi. 1600 to ja dostawalam za jedna osobe a nie za dwie. Co o tym myslicie?

57f2272fc15a962751546f2a_fcfe76408b6f2f99401a01722c7df72b.png

Co ja myślę? Daj se spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Katleen napisał:

po nocach nie spi i halasuje ( niby opiekunka nie musi do niej wstawac, ale bylo napisane ze halasy moga przeszkadzac w spaniu)

To jest proszenie się o problemy. Stawka jak dla faceta robi wrażenie, bo my zawsze dostajemy co gorsze i tańsze, ale ten tekst jest opisem miny. Ja bym się w to nie pchał. Lepiej poczekać niż później narzekać.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary dobry numer!!! Chora pdp i mobilny mąż dla którego tylko się gotuje to są cały czas 2 osoby do opieki. Koniec. Potem się okazuje, że panu też trzeba pomóc bo jak odmówić? Biorę tylko 1 osoby i to koniecznie żyjące samotnie bo wtedy nic więcej mnie nie zaskoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gość Pytanie za 100 punktów napisał:

Mam perfekcyjny niemiecki i kilkuletnie doświadczenie.

to powinnaś mieć tyle do 1 osoby i to standard. Nie zgadzaj się, bo robisz prezent agencji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie bo 1600 do malzenstwa i 1 opieki to wcale jak na realia agencji nie tak malo, gorzej z reszta czyli halasami i pewnie innymi atrakcjami. Nie pojechalabym. 

A ta druga oferta to juz malo przy tym jez. i znowu sporadyczna pomoc w nocy ktora moze sie szybko zmienic w conocna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Katleen napisał:

Ale agencja napisala, ze to do dwoch osob, ze obie potrzebuja pomocy w kapieli itp. To nie oferta do jednej ze zdrowym malzonkiem. 1600 do dwoch osob. Nie przyjelam oferty.

Widziałam tutaj na forum ogłoszenie do 2 osób za 2000€ więc to już jest duża różnica i do przyjęcia chociaż pracy więcej ale jak ktoś chce podgonić finansowo to można się poświęcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dzioucha
W dniu 23.05.2022 o 23:28, Katleen napisał:

ale propozycja agencji by za 1600 euro pracowac dla malzenstwa gdzie oboje sa podopiecznymi to smiech na sali

śmiech to mało powiedziane! To kpina i plucie w twarz opiekunki że też im nie wstyd pakować ludzi na takie miny. Tu powinna być nazwa agencji i czarna lista do końca ich dni; innej broni nie mamy a strzelać w nich czymś trzeba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zdolowana

Skad wy te oferty bierzecie ze macie 1600 euro za 1 osobe. Tylko nie piszcie ze jeszcze spokojne miejsce bez niespodzianek. Przegladam oferty i taka stawka to swieto dla osoby z podstawowym jezykiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gość Zdolowana napisał:

Skad wy te oferty bierzecie ze macie 1600 euro za 1 osobe. Tylko nie piszcie ze jeszcze spokojne miejsce bez niespodzianek. Przegladam oferty i taka stawka to swieto dla osoby z podstawowym jezykiem. 

Miejsce może i nie lekkie ale na pewno nie dla kogoś z podstawowym językiem to fakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...