Skocz do zawartości

Opiekunka do samotnie mieszkającej Seniorki, ZUS od średniej krajowej, podstawowy język, 1150€ netto


Rekomendowane odpowiedzi

logo_GS.png

Agencja pracy GerVita poszukuje:

Opiekunka do Pani
Wynagrodzenie: 1150 euro miesięcznie 
Termin: od 01.12.2017 na dwa miesiące

form.png

 

O podopiecznej

 Seniorka jest osobą mobilną, porusza się przy pomocy rollatora i potrzebuje wsparcia w gotowaniu, sprzątaniu, itp. Pani Rosa stara się być samodzielna w codziennych czynnościach, jednak potrzebuje przy tym niewielkiej pomocy opiekunki. Podopieczna zna bardzo dobrze język rosyjski i ze względu na demencję częściej się nim posługuje zamiast języka niemieckiego. 

Wymagania

W związku z tym do opieki nad Panią Rosa poszukujemy doświadczonej opiekunki znającej język rosyjski, natomiast języka niemieckiego oczekujemy w stopniu podstawowym. 

Inne informacje

Oferujemy legalną pracę w oparciu o umowę zlecenie, składki odprowadzane od średniej krajowej, karta EKUZ + zaświadczenie A1.

Kontakt

Telefon kontaktowy do biura : 71 721-50-75 (od 8 do 16)
Telefon kom.: 884-806-866, 537-510-180, 731-766-599
Dodatkowe informacje na nasz temat na stronie: www.gervita.pl

lub

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...