Skocz do zawartości

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Bartolomeo napisał:

Witajcie, znacie jakieś dobre i niedrogie sklepy ze sprzętem rehabilitacyjnym dla seniorów?

Primo, w Polsce czy w Niemczech?

Secundo, W Niemczech są raczej sieci sklepów. A ponieważ w większości sprzęt refundują kasy chorych to jest drogo!>:( Drobny sprzęt rehabilitacyjny można kupić nawet w sieciówkach. Aldi, Lidl, Kaufland i wiele wiele innych. Są tygodniowe angeboty, trzeba śledzić. Acz łóżka tam raczej nie kupisz... Pozdrawiam

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepach zaopatrzenia medycznego widziałam kiedyś łóżko,które ktoś oddał w komis było jak nowe i kosztowało o 1000 zł mniej niż nowe .Podobno są takie sklepy gdzie za połowę ceny można dostać sprzęt prawie nowy .A warto popytać w PEFRONIE  bo jak chory ma znaczny stopień niepełnosprawności to u nich można się starać o refundację na sprzęt oraz nawet na przystosowanie lokalu do potrzeb osoby niepełnosprawnej .Refundacja wynosi aż 80% więc gra jest warta świeczki tylko najlepiej załatwiać to na początku roku bo oni też mają ograniczoną pulę pieniędzy.Niektóre rzeczy też refunduje NfZ

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bartolomeo napisał:

Dowiedziałem się też, że Caritas wypożycza sprzęty, co ciekawsze nie ma stałych cen, a za wypożyczenie sprzętu medycznego składa się dobrowolną ofiarę. Muszę to sprawdzić. dziękuję Wam za pomoc.

W hospicjach użyczają, ja korzystałam dla Taty. I baloniki,  i materace i łóżka też. Z wdzięczności do dzisiaj oddaję 1% podatku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Mirelka1965 napisał:

W hospicjach użyczają, ja korzystałam dla Taty. I baloniki,  i materace i łóżka też. Z wdzięczności do dzisiaj oddaję 1% podatku.

Potwierdzam :) i też do dzisiaj oddaję swój grosik :całus: http://opiekawdomu.info/chory-w-domu/formy-opieki-hospicyjnej/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

·         Żeby terapia pacjentów była efektywna konieczny jest odpowiedni sprzęt. W Naszym sklepie odnajdziecie Państwo profesjonalny asortyment i pomoce, które sprawdzą się podczas rehabilitacji. Oferujemy między innymi sprzęt podwieszany, hamaki, materace i maty, pomoce do ćwiczeń równowagi i wiele innych, by terapia przynosiła jak najlepsze efekty. Zapraszamy do odwiedzenia strony https://seniorplus.edu.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, katarzynastrojek007 napisał:

·         Żeby terapia pacjentów była efektywna konieczny jest odpowiedni sprzęt. W Naszym sklepie odnajdziecie Państwo profesjonalny asortyment i pomoce, które sprawdzą się podczas rehabilitacji. Oferujemy między innymi sprzęt podwieszany, hamaki, materace i maty, pomoce do ćwiczeń równowagi i wiele innych, by terapia przynosiła jak najlepsze efekty. Zapraszamy do odwiedzenia strony https://seniorplus.edu.pl

Wszystko fajnie. Ale po pierwsze primo ten post to zwykły spam, a po drugie primo, chyba państwo niespecjalnie wiedzą gdzie się reklamuja. To forum dla opiekunek. A opiekunki nie robią swoim podopiecznym prezentów w postaci sprzętu rehabilitacyjnego. Moja rada? Przygotować sie trochę do pracy. Chyba,że to taka specjalna zagrywka. Latać i pisać gdzie popadnie, chociaż słowo PISAĆ nie bardzo tu pasuje zapewne. Kopiuj, wklej i rulez.

Miłego dnia!

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...