Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

NOWA OFERTA: Niepaląca Pani lub Pan z językiem angielskim do małżeństwa w Berlinie od 7.03 za 1550 EUR+ BONUS WIELKANOCNY


Rekomendowane odpowiedzi

portus_top_logo_K.png

Opieka Portus jest firmą rodzinną dla której nadrzędną wartością jest zaufanie. Skład zespołu tworzą specjaliści z 5-letnim doświadczeniem znający od podszewki pracę rekrutera w Polsce, koordynatora w Niemczech oraz pracę opiekunki na zleceniu. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi Partnerami Niemieckimi. Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu.

NOWA OFERTA: Niepaląca Pani lub Pan z językiem angielskim do małżeństwa w Berlinie od 7.03 za 1550 EUR+ BONUS WIELKANOCNY

Miejscowość: 10781 Berlin
Pacjent: Pan 88 lat, 80kg, 174cm
Mobilność: rollator
Znajomość języka: komunikatywna
Wynagrodzenie: 1550 EUR
Oferta z dnia: 03.03.2022
Numer oferty: 10781 Berlin

aplikuj.png

 

Stan zdrowia pacjentki

Do opieki Pan Michael (Brytyjczyk z pochodzenia). Cierpi na Parkinsona, ma alergie. Senior porusza się przy rollatorze, na spacery jest wózek. Należy pomagać w myciu i ubieraniu. Pan mieszka z żoną, która nie wymaga opieki, ale należy jej pomóc w prowadzeniu domu, opiekunka gotuje i robi zakupy.

Wymagania

- komunikatywny angielski
- doświadczenie w opieceZakres obowiązków

- dbanie o porządek w domu,
- pomoc w myciu, ubieraniu
- spaceryWarunki mieszkalne:

mieszkanie w centrum miasta, dla Opiekunki
- pokój
- internet

Zapewniamy

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- opłacona i zorganizowana podróż,
- stała opieka koordynatora
- liczny pakiet premii.

Kontakt:

Wyślij zgłoszenie mailowo: [email protected]
Znajdź nas na fb (https://www.facebook.com/Opieka-Portus-170038133916479/)
Wyślij sms na nr 510 799 272
Zadzwoń do nas 71 315 45 88
form.png

form.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...