Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Opiekunka do samotnego seniora w Luksemburgu / za 1600 euro netto + 260 euro premia wielkanocna / od ok 15.03 / z dobrym językiem niemieckim i prawem jazdy / nr ref Mul1503


Rekomendowane odpowiedzi

bg-o-min.png

Agencja BG poszukuje:

Opiekunka do samotnego seniora w Luksemburgu / za 1600 euro netto + 260 euro premia wielkanocna / od ok 15.03 / z dobrym językiem niemieckim lub francuskim i prawem jazdy / nr ref Mul1503

Wynagrodzenie: 1600 euro netto + 260 euro premia wielkanocna
Miejscowość: Esch-sur-Alzette (4033) Luksemburg
Termin: od ok 15-20.03

form.png

 

Opis zlecenia

Szukamy opiekunki do samotnie mieszkającego, 89-letniego seniora, który ma zaburzenia rytmu serca, problemy ze wzrokiem - nosi okulary i problemy ze słuchem - ma aparat. Senior jest osobą mobilną i prawie wszystko wokół siebie robi samodzielnie - sam się kapię, ubiera itp. Jest bardzo spokojnym, kulturalnym człowiekiem, w 100 % optymistą. W wolnym czasie chętnie ogląda wiadomości, Netflixa lub korzysta z komputera.
Podopieczny mieszka w domu jednorodzinnym, 3 razy w tygodniu przychodzi Pani sprzątaczka, która również wtedy gotuje obiady. Weekendy senior spędza u rodziny poza domem.
Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój, osobną łazienkę, internet oraz czas wolny (czasu wolnego jest tu dużo, są też wolne weekendy).

Wymagania:

- język niemiecku lub język francuski na poziomie dobrym
- prawo jazdy kat. B - na zleceniu jest samochód marki BMW (suv) z automatyczną skrzynią biegów
- paszport covidowy
- opiekunka powinna być osobą o łagodnym usposobieniu

Oferujemy:

• składki ZUS odprowadzane co miesiąc,
• druk A1, karta EKUZ,
• wynagrodzenie do 10-tego dnia miesiąca,
• wysokie dodatki świąteczne w zależności od zlecenia nawet do 410e netto,
• organizacja przejazdu i zwrot poniesionych kosztów,
• kontakt z nami 24H,
• krótką i przejrzystą umowę,
• sprawdzone miejsca pracy.    

Kontakt:

bgm.png

Opieka BG sp. z o.o.
+48 579291092
+48 507393692
[email protected]
www.agencjabg.com

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...