Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Sprawdzona oferta do samotnej podopiecznej ? Oddzielne mieszkanie dla Opiekunki? 1550 € + PREMIE do 500 €


Rekomendowane odpowiedzi

ap_logo_o.png

Arkadia Care poszukuje

Samotna Seniorka!

Wynagrodzenie: 1550
Miejscowość: 26209 Kirchhatten
Termin: 18.03.2022
Znajomość języka: Komunikatywna znajomość niemieckiego

zr.png

 

Szczegóły zlecenia

Pani Irmgard ma 91 lat, mierzy 165 cm i waży ok. 60kg. Ma przyznany II stopień niepełnosprawności. Choruje na demencję, osteoporozę, ma problemy z nadciśnieniem oraz zaburzenia rytmu serca. Cierpi na częściowe nietrzymanie moczu, nosi wkładki. Pani nie ma problemów z mową ani ze wzrokiem. Nosi aparat słuchowy z racji problemów ze słuchem. Podopieczna porusza się samodzielnie, ale w niektórych sytuacjach może potrzebować wsparcia drugiej osoby. Od poniedziałku do piątku przychodzi Pani, która robi zakupy i pomaga przy utrzymywaniu porządku w domu, jeździ z Podopieczną na gimnastykę. Podopieczna nie ma problemów ze snem.

Zadania opiekunki

Podopieczna potrzebuje pomocy podczas codziennej higieny ciała oraz przy ubieraniu, rozbiera się sam. Do toalety chodzi sama. Opiekunka ma za zadanie zajmować się przygotowywaniem posiłków oraz utrzymaniem porządku w gospodarstwie domowym. Pani mieszka sama w domu jednorodzinnym. Dla Opiekunki jest oddzielne mieszkanie z prywatną łazienką. Jest dostępny rower.

Wymagania

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece.

Zapewniamy

- Wsparcie i opiekę koordynatora
- Legalne zatrudnienie 
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Odprowadzanie składek ZUS
- Transport do Niemiec i z powrotem 
- Mieszkanie i wyżywienie w domu seniora

Kontakt

ap_logo_o.png

ul. Zamknięta 10 lok. 2.6 
30-554 Kraków
tel. 12 356 29 00 
kom. 532 003 165
mail: [email protected]
www.arkadiacare.pl

form.png

form.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...