Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

??Spokojne, lekkie zlecenie do mobilnej Seniorki??‍???‍♂️Komfortowe warunki zakwaterowania!??Atrakcyjna lokalizacja!?1300 euro netto/mies.+ 150 euro PREMIA WIELKANOCNA??


Rekomendowane odpowiedzi

amber_tlo.png

AMBERCARE24 laureat rankingu FIRMA GODNA ZAUFANIA 2016 poszukuje opiekunek do osób starszych w Niemczech i Luxemburgu. ZAROBKI do 1500 euro "na rękę", wyjazdy legalne, zapewniamy całą organizacje wyjazdu, formalności załatwiamy 1-2 dni robocze.

 

??Spokojne, lekkie zlecenie do mobilnej Seniorki??‍???‍♂️Komfortowe warunki zakwaterowania!??Atrakcyjna lokalizacja!?1300 euro netto/mies.+ 150 euro PREMIA WIELKANOCNA??
Numer oferty: 7996

Planowany termin wyjazdu: 3 marca (czwartek)
Lokalizacja: okolice Mannheim
Wymagana znajomość języka: Komunikatywny
Wynagrodzenie: 1300 € + 150 € premii wielkanocnej

form.png

 

Opis stanu zdrowia Podopiecznego: 

W spokojnej i mało ruchliwej miejscowości mieszka życzliwa i miła Seniorka. Jest w pełni sprawna umysłowo, nie choruje na demencję. W domu porusza się samodzielnie, aczkolwiek na dłuższe dystanse wymaga rollatora. U Podopiecznej występuje ogólne osłabienie organizmu z powodu nowotworu. Bardzo ważne jest dla niej duchowe wsparcie i możliwość rozmowy z opiekunką. W ciągu dnia dużo odpoczywa i ogląda telewizję. Spokojnie przesypia noce, nie budzi się.

Zakres czynności dla opiekunki:

dotrzymywanie towarzystwa
prowadzenie domu
przygotowanie posiłków
robienie zakupów
wsparcie w ubiorze
pomoc w higienie ciała

Warunki zakwaterowania:

W przestronnym domu jednorodzinnym o powierzchni 140 m2 znajduje się przytulny pokój przeznaczony dla opiekunki. Do jej dyspozycji jest komfortowa, w pełni wyposażona sypialnia z osobną łazienką. Zapewniono połączenie z Internetem.

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Doświadczenie w opiece osób starszych

Kontakt:

+48  730 49 77 70 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
+48  730 49 77 71 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
www.AMBERCARE24.pl

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...