Skocz do zawartości

rzuciłem palenie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłam i masz niestety rację

Podawane przez producenta rezultaty są obiecujące – we wdychanym aerozolu znajduje się średnio 90% substancji szkodliwych mniej, niż w dymie papierosowym. Wyjątek zrobiono dla nikotyny.

W środku gadżetu znajduje się element podgrzewający, którego zadaniem jest podnieść temperaturę tytoniu do koło 300 stopni Celsjusza – zdecydowanie niższej, niż potrzeba żeby zainicjować spalanie. Dzięki temu nowy elektroniczny papieros nie wytwarza dymu ani popiołu, lecz wspomniany już aerozol zawierający nikotynę z domieszkami innych substancji znajdujących się w tytoniu.

Papierosy do podgrzewania mają być sprzedawane w paczkach po 20 sztuk – cena za zestaw ma wynosić w Polsce 16 zł. Sam papieros hybrydowy został wyceniony na 400 zł. Gadżet ma być dostępny wyłącznie dla osób pełnoletnich, przewidziano możliwość sprzedaży w internecie.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, krawcowa napisał:

Znalazłam i masz niestety rację

Podawane przez producenta rezultaty są obiecujące – we wdychanym aerozolu znajduje się średnio 90% substancji szkodliwych mniej, niż w dymie papierosowym. Wyjątek zrobiono dla nikotyny.

W środku gadżetu znajduje się element podgrzewający, którego zadaniem jest podnieść temperaturę tytoniu do koło 300 stopni Celsjusza – zdecydowanie niższej, niż potrzeba żeby zainicjować spalanie. Dzięki temu nowy elektroniczny papieros nie wytwarza dymu ani popiołu, lecz wspomniany już aerozol zawierający nikotynę z domieszkami innych substancji znajdujących się w tytoniu.

Papierosy do podgrzewania mają być sprzedawane w paczkach po 20 sztuk – cena za zestaw ma wynosić w Polsce 16 zł. Sam papieros hybrydowy został wyceniony na 400 zł. Gadżet ma być dostępny wyłącznie dla osób pełnoletnich, przewidziano możliwość sprzedaży w internecie.

Jest dostępny, oglądałem go w sklepie spożywczym,ale nie zapytałem o cenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, krawcowa napisał:

O matulo! Mnie się zdarzało przebudzać i pierwsza myśl o papierosie, ale się powstrzymywałam i na szczęście to zdarza się raz na kilka miesięcy, bo zasypiam niemal od razu i budzi mnie dopiero budzik. Palę tylko na balkonie nawet zimą, bo w domu to bym paliła 2 paczki.

A nie wiem czy słyszeliście o jakim elektronicznym w którym pali się tylko nikotynę bez żadnych płynów z chemią. Muszę poszukać, bo opowiadała mi dziewczyna w busie ale to podobno nie jest tanie ale za to zdrowsze bo tylko nikotyna.

Dla mnie to - nikotyna, kofeina - to lubię ,

byle nie teina bo, herbaty bardzo nie lubię,

wypijam najwyżej jedną na trzy lata - i to tylko wtedy gdy nie ma już możliwości odmówienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, krawcowa napisał:

Ja już w swoim życiu tyle spodni zwężyłam że nie byłbyś zainteresowany hahahahahahahaha

Może i nie byłbym, ale jestem. Zainteresowany jeszcze bardziej.

Odczytałaś moje myśli, wiesz??

Zastanawiałem się nad tematem o sentencjach. I co?? Zrobiłaś to. 

Edytowane przez Knorr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Darekr napisał:

Ja w nocy budzę się co chwilę, w nocy wypalałem co najmniej pół paczki,

Teraz postawiłem sobie za punkt humoru - od 23 wieczorem- do 6 rano - żadnego papierosa

i od 6 miesięcy - trzymam się tego! (ale jak boli jak człowiek od 5, czasami 4- leży i czeka kiedy w końcu będzie ta 6)

A ja myślę o kawie ,,o tej 4 czy 5 rano a wiadomo co z kawą się pali-hahahha ,,nieraz wstanę o 4 rano  i sieknę kawusię i popalę i spowrotem udaję strasznie śpiącą do następnej godziny ,,,widze ,że nie jestem jedna w tym porannym kabarecie:oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, monis114 napisał:

Ja nigdy nie paliłam, ale mój ślubny kopci jak parowóz. Pokażę mu ten wątek, że da się to dziadostwo rzucić nawet po 20 latach :)

Poradż swojemu ślubnemu,żeby na e-papierosy się przesiadł,łatwiej rzucić całkiem palenie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...