Skocz do zawartości

Nocme wstawanie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Izoldaaa napisał:

Witam.

Jakie są stawki za wstawanie nocne do podopiecznego.

Oczywiście ma za to płacić rodzina podopiecznego. Nie mam pojęcia jaką kwotę im przedstawic bo nigdy nie byłam w takiej sytuacji.

Pozdrawiam

Za każde  pojedyncze wstanie w nocy opiekunki biorą od 10 do 15 euro. Jeśli wstajesz kilka razy więc za każdym razem taka kwota.Kolezanka wstaje 4 razy  w ciągu nocy więc dostaje 40 euro.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 27.12.2021 at 17:54, Kleopatra napisał:

Za każde  pojedyncze wstanie w nocy opiekunki biorą od 10 do 15 euro. Jeśli wstajesz kilka razy więc za każdym razem taka kwota.Kolezanka wstaje 4 razy  w ciągu nocy więc dostaje 40 euro.

 

 

 

 

I tak codziennie? Jak ona funkcjonuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Kamolka napisał:

I tak codziennie? Jak ona funkcjonuje?

Zombie w najczystszej postaci haha, długo tak nie pojedzie i opary się kończą nie myślą o konsekwencjach takiego funkcjonowania a takie nastąpią!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Kleopatra napisał:

Ja odpowiedziałam na pytanie ile kosztuje nocne wstawanie, a nie jak koleżanka funkcjonuje i ile razy wstaje.

Jak już chcesz być taka dokładna w swoich wypowiedziach to czytaj co piszesz a piszesz że 4×w ciągu nocy :)))))

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość S7777 napisał:

Jak już chcesz być taka dokładna w swoich wypowiedziach to czytaj co piszesz a piszesz że 4×w ciągu nocy :)))))

 

Jak tu komuś mozna  udzielić jakieś  informacji  ,Niech wstaje nawet 20 razy.Chodzilo o wycenę i nic więcej.Jej sprawa czy pracuje na nocną zmianę czy na dzienną.Nie czepiaj się mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kleopatra napisał:

Jak tu komuś mozna  udzielić jakieś  informacji  ,Niech wstaje nawet 20 razy.Chodzilo o wycenę i nic więcej.Jej sprawa czy pracuje na nocną zmianę czy na dzienną.Nie czepiaj się mnie.

Część ja akurat nie pytałam złośliwie bo sama złe funkcjonuje przy 1 pobudce a co dopiero przy 4 i dlatego pytałam jak to u niej wygląda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kleopatra napisał:

Jak tu komuś mozna  udzielić jakieś  informacji  ,Niech wstaje nawet 20 razy.Chodzilo o wycenę i nic więcej.Jej sprawa czy pracuje na nocną zmianę czy na dzienną.Nie czepiaj się mnie.

Szybko się irytujesz. Zwracam  uwagę na treść zamieszczoną w tym wątku bo to ważny wątek. Nie sądzę by było to czepianie się .A wycena prawidłowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dla mnie 3x wstawac w nocy jest koszmarem ...nim znow usnelam byl kolejny dzwonek ... po 3cim zrobilam sobie kawe i o 5tej wyszlam przed dom ... zobaczylam dzien jak wyglada , pusta lodowka i oswiadczylam ze wyjezdzam ... wpadla synowa popchnela mnie w kuchni i krzyczala ze nigdzie nie wyjade ... szybko pobieglam po walizke i na ulice ...deszcz zaczal padac a ja czekalam na Bus ... Ogloszenie ukazalo sie tu jako prywatne a Polka zapewniala ze jest wspaniale ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 17.02.2022 at 17:44, anna5826 napisał:

Dla mnie 3x wstawac w nocy jest koszmarem ...nim znow usnelam byl kolejny dzwonek ... po 3cim zrobilam sobie kawe i o 5tej wyszlam przed dom ... zobaczylam dzien jak wyglada , pusta lodowka i oswiadczylam ze wyjezdzam ... wpadla synowa popchnela mnie w kuchni i krzyczala ze nigdzie nie wyjade ... szybko pobieglam po walizke i na ulice ...deszcz zaczal padac a ja czekalam na Bus ... Ogloszenie ukazalo sie tu jako prywatne a Polka zapewniala ze jest wspaniale ...

Napisz pod ogłoszeniem że to mina żeby inne dziewczyny widziały. Sara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...