Skocz do zawartości

Spokojna, towarzyska Seniorka??Palenie papierosów nie jest tolerowane!?1500 euro netto/mies.+ PREMIA świąteczna 250 euro??


Rekomendowane odpowiedzi

amber_tlo.png

AMBERCARE24 laureat rankingu FIRMA GODNA ZAUFANIA 2016 poszukuje opiekunek do osób starszych w Niemczech i Luxemburgu. ZAROBKI do 1500 euro "na rękę", wyjazdy legalne, zapewniamy całą organizacje wyjazdu, formalności załatwiamy 1-2 dni robocze.

 

Spokojna, towarzyska Seniorka??Palenie papierosów nie jest tolerowane!?1500 euro netto/mies.+ PREMIA świąteczna 250 euro??
Numer oferty: 7679

Planowany termin wyjazdu: 17 GRUDNIA (PIĄTEK)
Lokalizacja: okolice Monachium
Wymagana znajomość języka: Dobry
Wynagrodzenie: 1500 € + 250 € premii świątecznej

form.png

 

Opis stanu zdrowia Podopiecznego: 

Osoba potrzebująca opieki to towarzyska i rozmowna Seniorka. W konsekwencji upadku, porusza się na wózku inwalidzkim. Dawniej potrafiła poruszać się o własnych siłach z rollatorem. Podopieczna ma zamiar wrócić do dawnej mobilności. Zmaga się z chorobą Parkinsona, przez co jest osłabiona fizycznie. W ciągu dnia lubi spędzać czas z opiekunką oraz słuchać muzyki. Niezwykle ważne jest aby mobilizować starszą Kobietę do spacerów. W domu zapewnione są takie pomoce jak krzesło toaletowe, rollator oraz wózek inwalidzki.

Zakres czynności dla opiekunki:

dotrzymywanie towarzystwa
prowadzenie domu
przygotowanie posiłków
robienie zakupów
wsparcie w ubiorze
pomoc w higienie ciała

Warunki zakwaterowania:

Do dyspozycji opiekunki jest ładny, przytulny pokój z Internetem. W niedalekiej odległości od miejsca zakwaterowania znajdują się sklepy.

Wymagania:

Dobra znajomość języka niemieckiego
Doświadczenie w opiece osób starszych

Kontakt:

+48  730 49 77 70 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
+48  730 49 77 71 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
www.AMBERCARE24.pl

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...