Skocz do zawartości

Odradzane miejsca!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,a gdzie są te dane o szteli-minie?nie umiem znaleźć,też jedną podań.Obecnie jestem,ale zrobię to kiedy wrócę do Polski.Też mi moja firma o wszystkim nie powiedziała,czego mam oczekiwać.Pozdrawiam

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam na wstępie dziękuję za przyjecie .Chciałbym przestrzec przed pewną rodziną koło Shverin. Żona PDP jest z pochodzenia polką pani architekt jechałem busem 10 grudnia 2017 krotkie zlecenie na 9 dni fajnie płatne prawie jak za miesiąc Żadnych zwierząt pan po wylewie trzeba mu tylko pomagać przy toalecie kaczka itp .Pani rzekomo na badaniach miała być kilka dni co bylo nie prawdą ale to pikuś pierwszy dzień jako przeszedł na drugi dzień na rehabilitację i tak do końca tygodnia tz do piątku ale już we wtorek pan po wyjezdzie żony pokazał na co go stać na noc wydoił 2 piwka i noc nie przespana i jeszcze to bydle wielkości cielaka szczeka żeby iść z nim na spacer w umowie nic o psie z grzybicą i czymś tam jeszcze nic nie było ale lubię psy te 9 dni to pikuś wytrzymam . Lodówka pusta 0 kasy na jedzenie brak internetu brak zasięgu GSM telefon jak chciałem zadzwonić to drogo w umowie był dostęp do netu .pan od rana pił już piwo bieganie do toalety dosłownie co 5 minut w czwartek po 4 dniach już miałem dosyć połozyłem już pdp spać a on po 20 minutach że bedzie jeszcze jadł i musi jeszcze się napić piwa krew poszła mi już do mózgu powiedziałem mu że jeszcze nie jadłem śniadania była 21:00 a on mi ty polska swinio jesteś tu od roboty i nie masz żadnych praw zadzwoniłem do koordynatora gościa zamknąłem poszedłem 10 km żeby zasięg złapać. Po powrocie firma nawet mi nie zapłaciła za pracę jak kogoś interesuje wiecej danch pytać odpowiem 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na wstępie dziękuję za przyjecie .Chciałbym przestrzec przed pewną rodziną koło Shverin. Żona PDP jest z pochodzenia polką pani architekt jechałem busem 10 grudnia 2017 krotkie zlecenie na 9 dni fajnie płatne prawie jak za miesiąc Żadnych zwierząt pan po wylewie trzeba mu tylko pomagać przy toalecie kaczka itp .Pani rzekomo na badaniach miała być kilka dni co bylo nie prawdą ale to pikuś pierwszy dzień jako przeszedł na drugi dzień na rehabilitację i tak do końca tygodnia tz do piątku ale już we wtorek pan po wyjezdzie żony pokazał na co go stać na noc wydoił 2 piwka i noc nie przespana i jeszcze to bydle wielkości cielaka szczeka żeby iść z nim na spacer w umowie nic o psie z grzybicą i czymś tam jeszcze nic nie było ale lubię psy te 9 dni to pikuś wytrzymam . Lodówka pusta 0 kasy na jedzenie brak internetu brak zasięgu GSM telefon jak chciałem zadzwonić to drogo w umowie był dostęp do netu .pan od rana pił już piwo bieganie do toalety dosłownie co 5 minut w czwartek po 4 dniach już miałem dosyć połozyłem już pdp spać a on po 20 minutach że bedzie jeszcze jadł i musi jeszcze się napić piwa krew poszła mi już do mózgu powiedziałem mu że jeszcze nie jadłem śniadania była 21:00 a on mi ty polska swinio jesteś tu od roboty i nie masz żadnych praw zadzwoniłem do koordynatora gościa zamknąłem poszedłem 10 km żeby zasięg złapać. Po powrocie firma nawet mi nie zapłaciła za pracę jak kogoś interesuje wiecej danch pytać odpowiem 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
O 14.09.2017 at 15:44, Blondi napisał:

@jolantapl. :hahaha: wybacz mi moje spóżnienia:płacz: wszytko spadło na moją malutką :święty: naraz ,,i nie może się w niej narazie jakoś wszystko poukładać,,to tak samo jak z jakąs przeprowadzką-hahahha ale ogarnę wszystko bo szybko się organizuje,,,buzka,,,:love:

Witaj .Szybko reagujesz i DZIEKI za Przyjecie ... POZDRAWIAM WSZYSTKICH ...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 8.03.2018 at 18:06, XXMartynaXX napisał:

nie wszyscy face tacy są, ale nigdy ale to nigdy nie wezmę chłopa do opieki, To koszmar !!!!!!!!

Ja kiedyś na początku też tak mówiłam,,a teraz zmieniłam zdanie,,nieraz są lepsi od babcinek cudownych,,,wszystko zależy na jakiego typa się trafi,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 18.02.2018 at 12:41, Kajko napisał:

Witam na wstępie dziękuję za przyjecie .Chciałbym przestrzec przed pewną rodziną koło Shverin. Żona PDP jest z pochodzenia polką pani architekt jechałem busem 10 grudnia 2017 krotkie zlecenie na 9 dni fajnie płatne prawie jak za miesiąc Żadnych zwierząt pan po wylewie trzeba mu tylko pomagać przy toalecie kaczka itp .Pani rzekomo na badaniach miała być kilka dni co bylo nie prawdą ale to pikuś pierwszy dzień jako przeszedł na drugi dzień na rehabilitację i tak do końca tygodnia tz do piątku ale już we wtorek pan po wyjezdzie żony pokazał na co go stać na noc wydoił 2 piwka i noc nie przespana i jeszcze to bydle wielkości cielaka szczeka żeby iść z nim na spacer w umowie nic o psie z grzybicą i czymś tam jeszcze nic nie było ale lubię psy te 9 dni to pikuś wytrzymam . Lodówka pusta 0 kasy na jedzenie brak internetu brak zasięgu GSM telefon jak chciałem zadzwonić to drogo w umowie był dostęp do netu .pan od rana pił już piwo bieganie do toalety dosłownie co 5 minut w czwartek po 4 dniach już miałem dosyć połozyłem już pdp spać a on po 20 minutach że bedzie jeszcze jadł i musi jeszcze się napić piwa krew poszła mi już do mózgu powiedziałem mu że jeszcze nie jadłem śniadania była 21:00 a on mi ty polska swinio jesteś tu od roboty i nie masz żadnych praw zadzwoniłem do koordynatora gościa zamknąłem poszedłem 10 km żeby zasięg złapać. Po powrocie firma nawet mi nie zapłaciła za pracę jak kogoś interesuje wiecej danch pytać odpowiem 

Juz dawno slyszalam ze nigdy nie brac ...gdy zona lub maz Polak ...Smutne to ....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 31.01.2018 at 17:11, BBB napisał:

Witam,a gdzie są te dane o szteli-minie?nie umiem znaleźć,też jedną podań.Obecnie jestem,ale zrobię to kiedy wrócę do Polski.Też mi moja firma o wszystkim nie powiedziała,czego mam oczekiwać.Pozdrawiam

Wszystkie miejsca są tutaj opisywane,,mało kto chce podawać dane,,miasto -albo kod ,imiona PDP nie dużo ,,a nie jednego może by przestrzegły,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 minuty temu, agfa napisał:

Dziękuję za przyjęcie.Poczytam tu trochę o tych miejscach.Boję się ich okropnie .Mam tylko nadzieję że nic złego mi się nie przytrafi.Pozdrawiam serdecznie

Nie myśl nawet ,,że może Tobie sie przytrafić,,z każdej sytuacji jest wyjscie,,,tylko spokój może wszystko uratować:love: nie bój sie niczego ,,,odwagi i do przodu,,,:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 17.09.2017 at 20:38, Blondi napisał:

@olivia traf na taką agencję ,co pisze 1800 -2000 euro a się przekonasz ,że masz taki luz jakiego nigdy nie miałaś za 1300 euro,,, te agencje nie biorą paprochów,,biorą dobre miejsca,,,jestem tego przykładem,,:hahaha: za 1300 mialam lifty i paraliże ,, a za lepszą kasę mam dużo dużo lżej ,,dużo wolnego i nieraz nawet luksusy,,,ale wiem,że są miejsca fatalne,,,zaczekamy i zobaczymy ,,:love:

Ale ciągle nie podaje ie które agencje są w porządku 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Mirka Zieba napisał:

Ale ciągle nie podaje ie które agencje są w porządku 

 

Tak na naprawdę to wszystkie są w porządku,,bo jedni chwalą a inni krytykują i jest naprawdę ciężko okreslić ,,która jest super ,,agencja jednemu pasuje i pracuje w niej kilka lat a innemu co s się nie spodoba i przechodzi i zmienia ,,i tak to sie kręci ,,najlepiej jest samemu wyszukać sobie ofertę ,,wynagrodzenie i dzwonić,,ja jednej poleciłam agencję i co? masakra wielka,,bo trafiła na minę,,stele minę  i to akurat ona,,a agencja wydawała się super ,,dlatego tylko doradzam już i  podpowiadam,,,sama wszędzie szłam w ciemno do agencji i dobrze trafialam zawsze,,jak cos nie pasowalo mi to zmiana agencji,,itd,odwagi tylko,,odwagi i pewności siebie:święty:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...