Skocz do zawartości

Czy lubicie to????


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, adamos1 napisał:

a że tworzy się  nie miły klimat ,  o to kilka nutek relaksacyjnych  na przemyślenia  i to przed snem--pozdrawiam -Adam.

 

@Florcia ,nie mogę obejrzeć .. ::(

Ten film nie jest dostępny w Twoim kraju, ponieważ może zawierać muzykę pochodzącą z wytwórni SME, co do której nie uzgodniliśmy warunków korzystania z organizacją GEMA.

Przepraszamy za usterki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, erika napisał:

 

@Florcia ,nie mogę obejrzeć .. ::(

Ten film nie jest dostępny w Twoim kraju, ponieważ może zawierać muzykę pochodzącą z wytwórni SME, co do której nie uzgodniliśmy warunków korzystania z organizacją GEMA.

Przepraszamy za usterki.

http://www.dailymotion.com/video/x2g5a4f?GK_FACEBOOK_OG_HTML5=1                a może to się otworzy:)      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, erika napisał:

http://www.dailymotion.com/video/x2g5a4f?GK_FACEBOOK_OG_HTML5=1                a może to się otworzy:)      

otworzyło i znam dobrze ten utwór  -miałem około 3 lat temu Włocha PDP -go,uczył mnie po włosku ,bardzo łatwy w czytaniu ,nawet zaspiewałem jedną piosenke po włosku ha ha,-cały Adam ha ha---fajna para była i się rozeszli ,no ale cóż takie życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy znacie i pamiętacie ten utwór? Usłyszałem go po raz pierwszy,jak miałem 10 lat.Fascynuje mnie Tercet do dziś. Och,coś mnie dzisiaj wzięło na wspominki ...a parafrazując słowa piosenki,czy niejednego z nas,sytuacja materialna nie zmusiła do tego,że szukamy lepszego chleba za granicą?https://m.youtube.com/watch?v=qZlApgkT9fU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz napisał:

A czy znacie i pamiętacie ten utwór? Usłyszałem go po raz pierwszy,jak miałem 10 lat.Fascynuje mnie Tercet do dziś. Och,coś mnie dzisiaj wzięło na wspominki ...a parafrazując słowa piosenki,czy niejednego z nas,sytuacja materialna nie zmusiła do tego,że szukamy lepszego chleba za granicą?https://m.youtube.com/watch?v=qZlApgkT9fU

@Łukasz oj znam :serce: ..miłe wspomnienia mam ,a zarazem serduszko mi pika pozdrawiam:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezwykły i niepowtarzalny klimat piosenek, niezwykle wzruszający, Pamelo żegnaj...poruszy, chyba każde serce:love::love::love:

Masz rację, Łukaszu, my też opuszczamy nasze "pueblo" właśnie za chlebem, bo najczęściej nie mamy innego wyjścia, bo jest trudna sytuacja ekonomiczna, bo mamy zobowiązania a nie mamy pracy, bo chcemy lepszego i zabezpieczonego bytu, więcej zabezpieczenia finansowego i wyjeżdżamy do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
O 3.08.2016 at 15:23, Blondi napisał:

Nie jeden może tak zaśpiewać - ja jestem pierwsza,,,

 

powtórka z rozrywki,,,tak mi się to wsadzilo tutaj i już musze Wam puscić to dalej!!! ale kolej jest na @adamos1 a aby coś wsadził,,,adamos jesteś sam w domu i wiesz jak możesz tworzyć teraz muzę ,,,,warunki masz przesuper -no to od czego zaczynamy?  dawaj a ja Ci pomogę:hahaha::love::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci  nie znałem tego ,ale piękna nutka,nie można mieć tego co się chce,chociaż Ci co mają kupe szmalu ,wydawałoby się ,że są szczęśliwi  a to tylko pozorne wrażenie  dla osób biednych i średniej klasy bo jest zupełnie inaczej.Pieniądz nie jest odskocznią do szczęścia tylko prawdziwa miłość,ale i te słowo powoli odchodzi do lamusa.      w duecie  wyszło by to też wspaniale.

Edytowane przez adamos1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, adamos1 napisał:

powiem Ci  nie znałem tego ,ale piękna nutka,nie można mieć tego co się chce,chociaż Ci co mają kupe szmalu ,wydawałoby się ,że są szczęśliwi  a to tylko pozorne wrażenie  dla osób biednych i średniej klasy bo jest zupełnie inaczej.Pieniądz nie jest odskocznią do szczęścia tylko prawdziwa miłość,ale i te słowo powoli odchodzi do lamusa.

Zawsze powtarzam ,że pieniądze szczęscia nie dają ,są potrzebne do życia ale nie uszczęsliwią ,szczęscie , miłośc  siedzi w nas i może się uśmiechnąć do biednego ,,adamos do jakiego lamusa -coś Ty ,słowo miłośc łączy się z kochaniem,,,z pragnieniem -no i już zaczynam sexomanić-:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Zawsze powtarzam ,że pieniądze szczęscia nie dają ,są potrzebne do życia ale nie uszczęsliwią ,szczęscie , miłośc  siedzi w nas i może się uśmiechnąć do biednego ,,adamos do jakiego lamusa -coś Ty ,słowo miłośc łączy się z kochaniem,,,z pragnieniem -no i już zaczynam sexomanić-:serce:

cała Blondi,ha ha  ,tak masz racje tylko ,że teraz miłość ma inny wymiar ,miłość to seks  i tak jest pojmowana miłość przez wiekszość  młodych ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, adamos1 napisał:

cała Blondi,ha ha  ,tak masz racje tylko ,że teraz miłość ma inny wymiar ,miłość to seks  i tak jest pojmowana miłość przez wiekszość  młodych ludzi

Jak to mlodzi ..Goraca krew, to normalne.Zreszta dojrzalych ludzi tez musi cos do siebie ciagnac, zeby zwiazek byl udany, oczywiscie inne rzeczy tez sa wazne, co za jakies teorie dziwne.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, adamos1 napisał:

cała Blondi,ha ha  ,tak masz racje tylko ,że teraz miłość ma inny wymiar ,miłość to seks  i tak jest pojmowana miłość przez wiekszość  młodych ludzi

to znaczy ,że my też @Blondi jeszcze młode kózki :love::hahaha: a kto jeszcze się podpisuje pod listą? oj tam nie bądźmy tacy :święty: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Barrakuda napisał:

Jak to mlodzi ..Goraca krew, to normalne.Zreszta dojrzalych ludzi tez musi cos do siebie ciagnac, zeby zwiazek byl udany, oczywiscie inne rzeczy tez sa wazne, co za jakies teorie dziwne.

dziwne?,ale prawdziwe ,rzecz jasna chemia zadziała ,ale jaka?   po dyskotekach  w akademikach itd.co się dzieje?  moja droga wiem co piszę ,nie napisałem ,że wszyscy są tacy a większość,ja spostrzegam tą grupe i tą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, erika napisał:

to znaczy ,że my też @Blondi jeszcze młode kózki :love::hahaha: a kto jeszcze się podpisuje pod listą? oj tam nie bądźmy tacy :święty: 

hahahhahaha jasne ,że młodziutkie kozunie,wczoraj kokoszki a dzisiaj kozunie,,,:hahaha:

oj ten sex i ta miłość i te pragnienie i motylki i te dotyki i spojrzenia i ocierania i co jeszcze? o czym zapomnialam??? tęsknota i marzenia ,,,no no ładnie zaczynamy wieczorek :serce: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

hahahhahaha jasne ,że młodziutkie kozunie,wczoraj kokoszki a dzisiaj kozunie,,,:hahaha:

oj ten sex i ta miłość i te pragnienie i motylki i te dotyki i spojrzenia i ocierania i co jeszcze? o czym zapomnialam??? tęsknota i marzenia ,,,no no ładnie zaczynamy wieczorek :serce: 

ha ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...