Skocz do zawartości

Czy lubicie to????


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Barakuda
O 4.07.2016 at 23:04, adamos1 napisał:

Amy    ha ha życie piękne ,tylko  ...nie kończe...Ona żle skończyła a potem jej córka....tak żyła i tak skończyła.

Amy McDonald jak dotad cala i zdrowa , Amy Winehouse dolaczyla niestety do klubu 27  -muzykow zmarlych w wieku 27 lat przewaznie z przedawkowania narkotykow , nie miala zadnej corki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Barakuda
10 minut temu, Blondi napisał:

moje klimaty - już tańczę!!! super

Dopiero  to zauwazylas ?  Naprawde lubisz gotyckie  klimaty w  tancu? Mam na mysli utwor Amy Winehous .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Barakuda
Teraz, Gość Barakuda napisał:

No wiem , ...

Odnosze sie do "informacji", ze Amy Winehouse zle skonczyla i jej corka , jesli Amy  nawet mialaby corke to byloby to dziecko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Gość Barakuda napisał:

Dopiero  to zauwazylas ?  Naprawde lubisz gotyckie  klimaty w  tancu? Mam na mysli utwor Amy Winehous .

Tak ! dopiero to zauważyłam -dopiero mogłam sobie odtworzyć a tańczyć uwielbiam ,każdy utwór ma coś w sobie do tańca ,,,może powinnam iśc do ,,you can dance"? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Barakuda
Teraz, Blondi napisał:

Tak ! dopiero to zauważyłam -dopiero mogłam sobie odtworzyć a tańczyć uwielbiam ,każdy utwór ma coś w sobie do tańca ,,,może powinnam iśc do ,,you can dance"? 

Kazdy utwor ma cos w sobie do tanca....cos w tym jest...."You can dance"?  Na co czekac , zglos sie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię się grillować ,,,u mnie pogoda na grilla jest ale grilla niet,,,,sobota latem kojarzy mi się z kiełbaskami i kiszką i grillem i :piwo:,bo to najlepsze na trawienie,,,,,fajni znajomi i fajne rozmowy,a tutaj???  boże nieraz myślę za jakie ja tutaj grzechy jestem,,,nie ma tutaj życia z tymi PDP,toż to smutasy takie ,że ja nie chcę być taka nawet jak będe stara,,zresztą ja nie będę stara ,,,zawsze się tak ubiorę ,ze za ciula nikt nie zgadnie ile mam lat,,,,a co,,,

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 9.07.2016 at 19:07, Blondi napisał:

Lubię się grillować ,,,u mnie pogoda na grilla jest ale grilla niet,,,,sobota latem kojarzy mi się z kiełbaskami i kiszką i grillem i :piwo:,bo to najlepsze na trawienie,,,,,fajni znajomi i fajne rozmowy,a tutaj???  boże nieraz myślę za jakie ja tutaj grzechy jestem,,,nie ma tutaj życia z tymi PDP,toż to smutasy takie ,że ja nie chcę być taka nawet jak będe stara,,zresztą ja nie będę stara ,,,zawsze się tak ubiorę ,ze za ciula nikt nie zgadnie ile mam lat,,,,a co,,,

rozbawiłaś mnie tym ubiorem   a co z Twarzą ???jak bedziesz miała 90 lat?

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Barakuda
O 8.07.2016 at 17:25, Gość Barakuda napisał:

No piekne !!!   Zawsze ten tytul myli mi  sie z tytulem filmu "Moskwa nie wierzy lzom" Vladimira Menshova .

Nie chce juz przynudzac , szczegolnie w taka , sloneczna pogode , ale wracajac do dyskusji w innym watku, teraz widze , ze troche za bardzo wpadlam w   patriotyczno-patetyczny ton. ,Mysle , ze nawet  radykalny narodowiec mowiac kolokwialnie olalby temat  traktujac cie jak nawiedzonego germanofila czy nawet wysmial zwlaszcza widzac ta "niemieckosc"  chyba tylko w zmianie  pampersow jakiemus niemieckiemu staruszkowi. Mnie jednak takie sytuacje wkurzaja niepomiernie , bo  czytam o  "naszych", a patrze a tu obywatelstwa....niet ,  znajomosc niemieckiego negowana no i jeszcze "zwisa" ,gdy przegrali Polacy. No i  jak sie nie wkurzyc ? To  bylo bardzo niekulturalne delikatnie mowiac. Nie wyobrazam sobie , ze wchodze na jakies niemieckie forum i tak sie zachowuje.  Zeby nie bylo , kibicowalam  w czwartek Niemcom , chociazby dlatego , ze fajnie sie zachowali , gdy przegrali nasi , a wiec nie ma  tu mowy o zadnym fanatyzmie narodowym , jak to zarzucasz.  No , ale juz koniec tematu, po prostu  czasem trzeba sie jakos  byle jak , ale zachowac .  Ciekawa jestem , czy ogladales serial" Czas Honoru , tez nagradzany, warto obejrzec naprawde.  a ksiazki, ktorych tytuly wymienilam tez ciekawe, mozna wysnuc wnioski ...Jedna z tych ksiazek wpadla mi przypadkow w rece, wzielam ja na  podroz do De , aby nie gapic sie bezmyslnie w okno czy  ogladac po raz n-ty jakas kretynska , amerykanska komedie i od tamtej pory  takie "cos' czytam chetnie ,  zeby nie pomyslal ktos , ze ze mnie jakis "Szpieg Szoguna. haha..Podsumowujac-szanujmy siebie i innych. 

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gość Barakuda a ja tu w Wiedniu z racji przyjazni z kolezanką z KOD-u Austria, ktora bardzo w tym dziala trafilam na spotkania Polakow zaangazowanych w manifestacje KOD-u w Wiedniu... Przerazenie troche glupota ludzką mna potelepalo... Ci ludzie, ktorzy mieszkaja tu od wielu lat, czasem i po 30, czesto tez maja juz obywatelstwo austriackie , nie jezdza do Polski, tu maja swoj osrodek zycia, ale... no wlasnie... angazuja sie w manifestacje i opowiadaja jak to chca zeby bylo w Polsce, co trzeba zmienic, tylko jakim prawem maja to robic ci, ktorzy dawno juz nie sa mieszkancami tego kraju, nie planuja tam wracac.. ale rozmowa z nimi nie ma sensu... jak zapytalam ludzi, ktorzy juz dostali austriacka emeryture dlaczego nie uczestnicza w zyciu Austrii, lokalnym zyciu kraju, ktory wybrali na swoje miejsce zycia, to slysze od oburzonych moim  pytaniem, ze oni przeciez sa Polakami, ale jednoczesnie nie chca nigdy w Polsce mieszkac... Ja sama uwazam, ze ludzie, ktorzy wyjechali na stale i nie zamierzaja wracac nie powinni brac udzialu w wyborach, bo dlaczego maja decydowac o przyszlosci kraju, do ktorego sie nie wybieraja nawet?...

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Barrakuda

Ja tez tak uwazam , ludzie mieszkajacy od lat zagranica i majacy obce obywatelstwo juz przeciez sie okreslili , gdzie chca byc. Nie bardzo orientuja sie "kto jest kto" w polityce , a przez media moga byc manipulowani . Nie maja zamiaru wracac i nie  musza miec wplywu na to co w Polsce , potem konsekwencje ich decyzji ponosza Polacy w kraju. Kto nie placi podatkow w kraju obywatelstwa , nie powinien miec prawa do glosowania , tak jest chyba w innych krajach...

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość Barrakuda napisał:

Ja tez tak uwazam , ludzie mieszkajacy od lat zagranica i majacy obce obywatelstwo juz przeciez sie okreslili , gdzie chca byc. Nie bardzo orientuja sie "kto jest kto" w polityce , a przez media moga byc manipulowani . Nie maja zamiaru wracac i nie  musza miec wplywu na to co w Polsce , potem konsekwencje ich decyzji ponosza Polacy w kraju. Kto nie placi podatkow w kraju obywatelstwa , nie powinien miec prawa do glosowania , tak jest chyba w innych krajach...

dokladnie, skoro sie okreslili i nie wracaja, to nie powinni miec prawa decydowania o Polsce i tyle !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Betty napisał:

dokladnie, skoro sie okreslili i nie wracaja, to nie powinni miec prawa decydowania o Polsce i tyle !!!

  tak jest ,ale interesy polityczne biorą góre  a tym bardziej ,że Polonia jest zadziwiająco religijna  a to im graj. Kto wybrał obecny Rząd ?  Emigracja oraz ludzie" zaszufladkowani ",bo nie myśląca inteligencja  ,być człowiekiem wierzącym  a fanatykiem to jest różnica  i Ci ludzie ich wybrali.,tj.1|4 społeczeństwa -wstyd dla Polski ,ale taka jest prawda.Konsekwencje będą i to opłakane konsekwencje.Pan Kaczyński przechytrzył  normalne polskie społeczeństwo,jeżeli teraz ma pod sobą wojsko ,policje  itd. no to teraz wszyscy siedzą cicho.Zaznaczam ma pod sobą a nie za sobą.Dla mnie to sytuacja Polski Sanacyjnej -podobne były zachowania ówczesnych  partii .Buta i głupota rządziły krajem aż w końcu doprowadziła do II Wojny Światowej.Obecnie jest to samo.Czas jeszcze pokaże do czego jest zdolny kler!

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...