Skocz do zawartości

Kamery w domu podopiecznej


Gość Tamara
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, bozka napisał:

Ja dziennikarką, której się w życiu prywatnym ostro sypnęło.  Ogarnęłam co się dało, odsapnęłam i wyjechałam do opieki. 

cos mi switalo w glowie... bo, bardzo czysto po polsku piszesz, teraz juz wiadomo... slowo pisane badz mowione to Twoj zywioł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bozka napisał:

Ja dziennikarką, której się w życiu prywatnym ostro sypnęło.  Ogarnęłam co się dało, odsapnęłam i wyjechałam do opieki. 

Brawo ! Dasz radę ,,i fajne podejscie masz ,,nie wypali na jednej stelli to pojade na inną i super,,aż trafisz na fajną,,tak trzymac i się nie pooddawać,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Blondi napisał:

Brawo ! Dasz radę ,,i fajne podejscie masz ,,nie wypali na jednej stelli to pojade na inną i super,,aż trafisz na fajną,,tak trzymac i się nie pooddawać,,:love:

Blondi jak czytam Twoje posty, to powiem szczerze, że jesteś osobą, która mnie inspiruje. Fajne masz podejście! :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 30.08.2017 at 13:06, Maria Jolanta napisał:

Ja bym na wszelki wypadek zasłoniła kamerkę w swoim pokoju. Mam nadzieję że nie ma kamerki w łazience ale jeśli jest to bym ją też zasłaniała jak biorę prysznic.

Reszta nie ma znaczenia. Przynajmniej nikt nie będzie Ciebie o nic posądzał. Zresztą.... Nierealne jest by ktoś śledził cały czas to co kamery nagrywają bo czasu na to trzeba mnóstwo.

Niedawno koleżanka pisała że dziadek upierał się że nie zjadł obiadu ( a zjadł ) więc takie sytuacje kamerki przynajmniej wykluczą.

 

Witaj Maria Jolanta , zawsze masz zdrowe podejscie do tematu . Nie wolno pozbywac sie rozsądku . bo jest przydatny w każdej sytuacji . Wcale sie nie dzwie , że po pijaczce na szteli , musi sporo czasu upłynąc nim nabiora zaufania do nastepnej opiekunki. Tez nie zostawiłabym swojej mamy pod opieką obcej osoby bez kontroli po takim incydencie.

Chyba przestane chodzić ul. Sienkiewicza w moim mieście , bo tam sa kamery albo zażadam odszkodowania za podgladanie mnie , he he :) to byłyba kasa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się raz spotkałam z przypadkiem ,że kamerka była ukryta w misiu - okryłam to podczas sprzątania w pierwszej chwili byłam wściekła ale później uznałam ,że skoro sumiennie pracuje i nie mam sobie nic do zarzucenia ta niech sobie nagrywają ... Oczywiście zaraz sprawdziłam swój pokój i łazienkę czy nie ma tam podobnych niespodzianek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 6.09.2017 at 00:12, ankka napisał:

Ja się raz spotkałam z przypadkiem ,że kamerka była ukryta w misiu - okryłam to podczas sprzątania w pierwszej chwili byłam wściekła ale później uznałam ,że skoro sumiennie pracuje i nie mam sobie nic do zarzucenia ta niech sobie nagrywają ... Oczywiście zaraz sprawdziłam swój pokój i łazienkę czy nie ma tam podobnych niespodzianek.

To był miś - przeagent :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...