Skocz do zawartości

❗Sprawdzone miejsce dla opiekunki od 13.09.2021 na 2 m-ce; (Feldafing)❗

Rekomendowane posty

logo_GS.png

Agencja pracy GerVita poszukuje:

❗Sprawdzone miejsce dla opiekunki od 13 września na 2 m-ce; (Feldafing, koło Monachium)❗
Wynagrodzenie: 1500 netto/msc
Miejscowość: Feldafing 82340
Termin: 13.09.2021

form.png

 

O podopiecznym

Nasza podopieczna to 91 letnia seniorka, która jest osobą mobilną, lecz trzeba podopiecznej pomóc przy kąpieli czy ubieraniu/rozbieraniu się. Przy Pani nie ma pracy fizycznej, lecz ma niedowagę i problemy z jelitami i zadaniem opiekunki jest pilnowanie, aby podopieczna regularnie piła wodę i jadła posiłki. Opiekunka jest odpowiedzialna za przygotowywanie śniadania, obiadu i kolacji. Opiekunka dostaje 150 euro tygodniowo. Do dyspozycji opiekunki jest samochód. Dwa dni w tygodniu od obiadu do kolacji jest wolna, ponieważ opiekunkę odwiedza rodzina. Warunki mieszkalne: Duży dom w mieście Feldafing 82340 z oddzielnym piętrem dla opiekunki w którym do dyspozycji opiekunka ma pokój, łazienkę, kuchnię, pralkę Wymagania: PRAWO JAZDY, DOBRY JĘZYK NIEMIECKI STAWKA: 1500 euro netto/msc

Do dyspozycji Opiekunki : pokój na osobnym piętrze z łazienką i Internetem. 

Inne informacje

Oferujemy legalną pracę w oparciu o umowę zlecenie, składki odprowadzane od średniej krajowej, karta EKUZ + zaświadczenie A1.

Kontakt

Telefon kontaktowy do biura : 71 721-50-75/76 (od 8 do 16)
Telefon kom.: 530-105-226, 731-766-599
Dodatkowe informacje na nasz temat na stronie: www.gervita.pl

form.png

form.png

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...