Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

planeta_pracy_profil.png

poszukuje:

Sprawdzona oferta/ Samotny senior/1600 euro/ 10 km od Bonn/ od 15.09

Miejscowość: Sankt Augustin (10 km od Bonn)
Data wjazdu: 2021-09-15
Wynagrodzenie: 1600 euro netto/ miesiąc
Znajomość języka: dobra

form.png

 

Informacje o podopiecznym

Podopiecznym jest 80-letni samotnie mieszkający senior (185 cm, 88 kg). Mężczyzna jest osłabiony ze względu na wiek, cierpi na niewydolność nerek (nie potrzebuje dializ).

Opis oferty:

Porusza się przy balkoniku. NIE cierpi na choroby umysłowe z wiekiem, NIE jest inkontynentny. Mężczyzna sam korzysta z toalety. Należy mu głównie pomoc przy higienie, prysznicu, przebieraniu się. Do obowiązków należy również pomoc w domu tj. zakupy, gotowanie, drobne prace porządkowe. Do dyspozycji jest osobny pokój, oddzielna łazienka, TV, internet. Poszukujemy osoby z lepszą komunikatywną/dobrą znajomością j. niemieckiego, doświadczeniem w opiece osób starszych oraz prawem jazdy (na miejscu jest dostępny samochód do dyspozycji). Wynagrodzenie: 1600 euro netto/miesiąc + 170 euro za zwrot kosztów podróży.

Kontakt:

Planeta pracy
tel: 789-211-201, 789-211-202
www: https://planeta-pracy.eu/

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...