Skocz do zawartości

?Sympatyczna Seniorka???‍? O drobnej posturze ciała ????‍♀️ Brak pracy nocnej!? Dom z ogrodem! ???1500 euro netto/mies ??


Rekomendowane odpowiedzi

amber_tlo.png

AMBERCARE24 laureat rankingu FIRMA GODNA ZAUFANIA 2016 poszukuje opiekunek do osób starszych w Niemczech i Luxemburgu. ZAROBKI do 1500 euro "na rękę", wyjazdy legalne, zapewniamy całą organizacje wyjazdu, formalności załatwiamy 1-2 dni robocze.

 

?Sympatyczna Seniorka???‍? O drobnej posturze ciała ????‍♀️ Brak pracy nocnej!? Dom z ogrodem! ???1500 euro netto/mies ??
Numer oferty: 7296

Planowany termin wyjazdu: 1 WRZEŚNIA
Lokalizacja: Bonn
Wymagana znajomość języka: Dobry
Wynagrodzenie: 1500 €

form.png

 

Opis stanu zdrowia Podopiecznego: 

Seniorka o szczupłej sylwetce wymaga opieki oraz pomocy w codziennym funkcjonowaniu. Podopieczna uległa wypadkowi, który spowodował znaczne ograniczenie mobilności oraz zależność od wózka inwalidzkiego. Jednakże pomimo nieszczęścia losu starsza Kobieta się nie poddaje i pracuje z fizjoterapeutą, aby ponownie móc chodzić. Na chwilę obecną widać postępy w rehabilitacji i potrafi zrobić kilka kroków z asekuracją. Jest całkowicie sprawna psychicznie, nie choruje na demencję. Ważne jest aby dużo rozmawiać i komunikować się z Podopieczną.

Zakres czynności dla opiekunki:

dotrzymywanie towarzystwa
prowadzenie domu
przygotowanie posiłków
wsparcie w ubiorze
pomoc w higienie ciała

Warunki zakwaterowania:

W niedużej, aczkolwiek uroczej miejscowości mieści się miejsce zakwaterowania opiekunki. Ma ona zapewniony przytulny pokój w pełni wyposażony oraz Internet.

Wymagania:

dobry poziom języka niemieckiego
doświadczenie w opiece

Kontakt:

+48  730 49 77 70 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
+48  730 49 77 71 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
www.AMBERCARE24.pl

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...