Skocz do zawartości

Nowa oferta od 6.09/ 1550 euro/ Samotna seniorka/ okolice Monachium


Rekomendowane odpowiedzi

planeta_pracy_profil.png

poszukuje:

Opiekunka do Pani

Miejscowość: Furth ( 70 km od Monachium)
Data wjazdu: 06-09-2021
Wynagrodzenie: 1550 euro netto/miesiąc
Znajomość języka: dobra

form.png

 

Informacje o podopiecznym

MIEJSCE:
Furth ( 70 km od Monachium)
DATA WYJAZDU:
2021-09-06
DŁUGOŚĆ ZLECENIA:
2 miesiące
WYNAGRODZENIE:
1550 euro netto/ miesiąc
ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA:
dobry
PODOPIECZNY:
Podopieczną jest 83-letnia, samotni mieszkająca seniorka (165 cm, 80 kg). Kobieta 2 lata temu przeszła wylew, obecnie przebywała w szpitalu- zbiera jej się woda w kolanach (bóle, mobilność ograniczona).

Opis oferty:

Kobieta porusza się przy balkoniku, jest inkontynentna (nosi pampersy- stara się jeszcze korzystać z toalety). Należy jej pomóc w czynnościach codziennych tj. higienam toaleta, przebieranie się. Kobiecie zdarza się wstać w nocy do toalety (1-2 razy max.). Rodzina mieszka w pobliżu- przychodzi na śniadania do seniorki (opiekunka nie musi nic przygotowywać, może spać w tym czasie). Kobieta ma również kota. Raz w tygodni przychodzi pomoc domowa, która zajmuje się gruntownym sprzątaniem. Osobą kontaktową jest córka. Ma salon fryzjerski w budynku, w którym znajduje się mieszkanie jej matki. Do dyspozycji osobny pokój, dostęp do internetu. Poszukujemy osoby z dobrą znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece osób starszych. Wynagrodzenie: 1550 euro netto/miesiąc + 170 euro za zwrot kosztów podróży.

Kontakt:

Planeta pracy
tel: 789-211-201, 789-211-202
www: https://planeta-pracy.eu/

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...