Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

planeta_pracy_profil.png

poszukuje:

Nowa oferta od 1.09/ Samotny 87-letni senior/ 1600 euro

Miejscowość: Iserlohn ( 25 km od Dortmundu)
Data wjazdu: 2021-09-01
Wynagrodzenie: 1600 euro netto/ miesiąc
Znajomość języka: komunikatywny

form.png

 

Informacje o podopiecznym

Podopiecznym jest 87-letni, samotnie mieszkający senior. Mężczyzna jest osłabiony ze względu na wiek, choruje na cukrzycę, w 2018 roku przeszedł wylew.

Opis oferty:

Senior porusza się o lasce bądź przy balkoniku. NIE jest inkontynentny, umysłowo sprawny. Potrzebuje głównie wsparcia w czynnościach codziennych tj. higiena, prysznic, przebieranie się. Mężczyzna wstaje w nocy do toalety (robi to samodzielnie, nie trzeba mu pomagać). Podopieczny budzi się zazwyczaj ok godz. 7:00, kładzie się spać ok 19:30. Do dyspozycji 2 osobne pokoje, dostęp do internetu. Poszukujemy osoby z komunikatywną/ dobrą znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece osób starszych. Wynagrodzenie: 1600 euro netto/miesiąc + zwrot kosztów podróży.

Kontakt:

Planeta pracy
tel: 789-211-201, 789-211-202
www: https://planeta-pracy.eu/

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...