Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

planeta_pracy_profil.png

poszukuje:

Opieka nad 89-letnią seniorką/ od zaraz/ 1750 euro/ okolice Stuttgartu

Miejscowość: Heidenheim an der Brenz (100 km od Stuttgartu)
Data wjazdu: 2021-08-24
Wynagrodzenie: 1750 euro netto/miesiąc
Znajomość języka: dobry

form.png

 

Informacje o podopiecznym

Podopieczną jest 89-letnia seniorka (158 cm, 60 kg). Kobieta jest osłabiona ze względu na wiek, choruje na demencję (jest bardzo spokojna), porusza się samodzielnie- należy podeprzeć ją pod ramię podczas wstawania).

Opis oferty:

Kobiecie należy pomóc przy higienie, prysznicu, przebieraniu się, toalecie (nie nosi pampersów). Seniorka mieszka z mężem- ma 94 lata. Senior lekko niedosłyszy, jest osłabiony swe względu na wiek, porusza się przy lasce- wszystkie czynności higieniczne, przebieranie oraz toaletę wykonuje sam. Należy mieć na niego "oko" (zagrożony upadkiem). Do obowiązków należy również pomoc w domu tj. zakupy, gotowanie, drobne prace porządkowe. Do dyspozycji osobny pokój, dostęp do internetu. Poszukujemy osoby z dobrą znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece osób starszych. Wynagrodzenie: 1750 euro netto/ miesiąc + 170 euro za zwrot kosztów podróży

Kontakt:

Planeta pracy
tel: 789-211-201, 789-211-202
www: https://planeta-pracy.eu/

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...