Skocz do zawartości

Rekomendowane posty

planeta_pracy_profil.png

poszukuje:

Opiekunka do Pani

Miejscowość: Unterschleissheim (20 km od Monachium)
Data wjazdu: 22-08-2021
Wynagrodzenie: 22-10-2021
Znajomość języka: dobra

form.png

 

Informacje o podopiecznym

MIEJSCE:
Unterschleissheim (20 km od Monachium)
DATA WYJAZDU:
2021-08-22
DŁUGOŚĆ ZLECENIA:
2 miesiące
WYNAGRODZENIE:
1500 euro netto/miesiąc
ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA:
dobry
PODOPIECZNY:
Podopiecznym jest 93-letni samotnie mieszkający mężczyzna (180 cm, 80 kg). Senior choruje na raka prostaty (duże bóle- przyjmuje środki przeciwbólowe), porusza się przy balkoniku, jest osłabiony ze względu na wiek.

Opis oferty:

Mężczyzna niewiele je oraz pije- należy towarzyszyć mu podczas posiłków. Seniorowi należy pomóc przy wstawaniu (należy podeprzeć go pod ramię). Mężczyzna samodzielnie korzysta z toalety. Trzeba pomóc mu przy higienie, przebieraniu się. Podopieczny jest cichy i spokojny, dużo czasu w ciągu dnia przesypia. Raz w tygodniu przychodzi osoba do sprzątania. Część posiłków może przygotowywać i dowozić rodzina (nie jest to obligatoryjne). Do dyspozycji jest osobny pokój z oddzielną łazienka i małą kuchnią, dostęp do internetu. Poszukujemy PANA lub Pani z dobrą znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece osób starszych. Wynagrodzenie: 1500 euro netto/ miesiąc + 170 euro za zwrot kosztów podróży.

Kontakt:

Planeta pracy
tel: 789-211-201, 789-211-202
www: https://planeta-pracy.eu/

form.png

form.png

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...