Skocz do zawartości

Rekomendowane posty

K_perfekton_top.png

Perfekton poszukuje osób na stanowisko:

Opiekunka do Pana

Wynagrodzenie: 1650 euro netto
Miejscowość: Neuwied
Czas pobytu: 2 miesiące

form.png

 

Informacje o zleceniu

Pan Hans jest przyjaznym, optymistycznym, otwartym i ciekawym świata seniorem. Jest w pełni komunikatywny i sprawny umysłowo oraz mobilny. Przez neuropatię ma ograniczone ruchy i zmaga się z drżeniem rąk. Pan jest w stanie samodzielnie zadbać o higienę osobistą, lecz dobrze, gdy ktoś go przy tym nadzoruje, pyta czy wszystko w porządku itd. Podopieczny nie ma problemów ze spożywaniem posiłków i napoi. Ze względu na przyjmowaną terapię powinien jeść produkty ubogie w węglowodany i bogate w białko - mięso, ryby, produkty mleczne, warzywa.

Obowiązki

Zakupy, gotowanie (wspólnie z podopiecznym), zmywanie, pranie, wizyty lekarskie; od czasu do czasu prasowanie i sprzątanie

Wymagania

Biegły j. niemiecki

Kontakt

Tel: +48 58 728 29 49 
Mail: rekrutacja@perfekton.pl
FB: m.me/Perfekton
Instagram: @opieka_perfekton
www.perfekton.pl
BIURO - Poznań: Galeria MM, ul. Św. Marcin 24, IV piętro galerii MM, pok.401

form.png

form.png

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...