Skocz do zawartości

Rekomendowane posty

Agencja pracy

ht_top.png

wpisana do Krajowego Rejestru Zatrudnienia pod numerem 4755 poszukuje osób na stanowisko:

 

Opiekunka dla Seniorki w okolicach Bonn od zaraz

Wynagrodzenie: 1400 €
Miejscowość: Meckenheim
Termin: od zaraz
Znajomość języka: min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego

form.png

 

Informacje o zleceniu

Poszukujemy Opiekunki dla Pani mieszkającej w mieszkaniu z tarasem w miejscowości Meckenheim (kod 53340) w okolicach Bonn. Seniorka ma 86 lat, 50 kg wagi i 165 cm wzrostu. Pflegegrad 2. Ma problemy z chodzeniem, porusza się przy pomocy rolatora, ale nie jest osobą leżącą, kontynentna, cierpi na niewydolność i zaburzenia rytmu serca . Podopieczna jest bardzo miłą, towarzyską, wdzięczną osobą w dużej mierze samodzielną, dba o swoją higienę . Chodzi późno spać, noce przesypia spokojnie i długo śpi. Pflegedienst przychodzi jeśli jest taka nagła potrzeba.Pani potrzebuje wsparcia w codziennych czynnościach, pomocy w gotowaniu i zakupach.

Podopieczna mieszka w trzypokojowym mieszkaniu z tarasem. Do dyspozycji Opiekunki pozostaje osobny pokój, osobne wc, dostępem do Internetu.

Wymagania

- min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
- kobieta niepaląca

Oferujemy

Gwarantujemy w pełni legalne zatrudnienie, odprowadzanie składek ZUS, atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie. Oferty pracy dobieramy w oparciu o kwalifikacje kandydata, jego preferencje i oczekiwania. Nasze miejsca pracy są sprawdzone, a nasi pracownicy w każdej chwili mogą liczyć na naszą pomoc.

Kontakt

HR Investment Sp. z o. o.
opieka@hrigroup.pl
71 363-45-14, 71 338-55-85
www.hrigroup.pl

form.png

form.png

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...