Skocz do zawartości

Forumowa płytoteka :)


Gość aga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

6 minut temu, violka napisał:

Dobre pytanie . Też chciałabym wiedzieć . Teraz trzeba każdy link otwierać , żeby dowiedzieć się co się za nim kryje :(

Może trzeba by zapytać kogoś odpowiedzialnego za servis???? Może ADMIN coś podpowie !!??

 

Edytowane przez Darekr
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynamy myśleć, proszę państwa....czas....start....:haha: A zatem...załączany plik miał jakieś tam giga, czy mega pojemności...Pomnóżmy to razy ileś tam...A jeszcze jak parę osób zacytowało te mega, czy giga, to.... serwery nie wytrzymywały...strony ciężko się ładowały, forum zwalniało... Choć nie wiem czy tak właśnie się działo, ale pozwoliłam sobie przekazać moje głębokie przemyślenia...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Darekr napisał:

Do Pani Moderator -- proszę o możliwość wstawiania linków (jak dawniej) a nie tylko adresów do stron które lubimy

Darek

Darku musisz napisać @Moderator to wtedy moderator otrzyma powiadomienie ,że o nim wspomniałaś w swoim poście .Najlepiej to z prywatnej poczty wysłać wiadomość .Jak się zalogujesz to u góry po prawej masz 3 znaczki jeden z nich to kilka równoległych paseczków kliknij w niego i wyskoczy Ci dzwoneczek czyli powiadomienia obok masz kopertkę ,która służy do wysyłania prywatnych wiadomości .Jak będziesz wpisywał adresata to bez znaczku @ :).Pozdrawiam Martę i Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, INEZ napisał:

Darku musisz napisać @Moderator to wtedy moderator otrzyma powiadomienie ,że o nim wspomniałaś w swoim poście .Najlepiej to z prywatnej poczty wysłać wiadomość .Jak się zalogujesz to u góry po prawej masz 3 znaczki jeden z nich to kilka równoległych paseczków kliknij w niego i wyskoczy Ci dzwoneczek czyli powiadomienia obok masz kopertkę ,która służy do wysyłania prywatnych wiadomości .Jak będziesz wpisywał adresata to bez znaczku @ :).Pozdrawiam Martę i Ciebie

No napociłem się trochę, ale wysłałem na adres moderatora zapytanie :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, dorobota napisał:

To nie jest prawda .:serce:

TO JEST PRAWDA  - przepraszam, że "krzyczę" ale czasami wieczorem kiedy jestem sam, zakładam słuchawki, albo biorę moją starą gitarę i noc spędzam z moją ulubioną muzyką, wiem że wiele osób nie lubi nostalgicznych utworów - ja je uwielbiam i przez całą noc mogę je słuchać czy grać i tęsknić - bo co mogę więcej?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, eugenia1 napisał:

 Szanty zawsze są nastrojowe! A mnie ostatnio bardzo się to podoba:                         https://www.youtube.com/watch?v=-00Y3RosluQ&vl=pl

To jak myślę okolice Chrubieszowa, ale język mi nie pasuje do końca, może północno zachodnia polska? całkiem przeciwny kierunek, nie potrafię określić, melodia z kresów a słowa i wykonanie z przeciwnej strony Naszego Kraju

Edytowane przez Darekr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Darekr napisał:

To jak myślę okolice Chrubieszowa, ale język mi nie pasuje do końca, może północno zachodnia polska? całkiem przeciwny kierunek, nie potrafię określić, melodia z kresów a muzyka z przeciwnej strony Naszego Kraju

Darek ...cholero jedna ...za ten Hrubieszów przez " Ch " Cię uduszę ...chyba :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...